Remi Juventusa i Salernitane u Torinu: Sudijska nadoknada donela poništen gol i tri crvena kartona

Euronews 11.09.2022  |  Autor: Euronews

Fudbaleri Juventusa su nakon velike drame u finišu ipak remizirali sa ekipom Salernitane u okviru šestog kola italijanske Serije A.

Iako je Iako je gostujući tim na poluvremenu imao prednost od 2:0, na kraju je rezultat bio 2:2. Najpre je u 18. minutu iskusni Antonio Kandreva pogodio na asistenciju Paskala Mazokija i tako doneo prednost svom timu. Vođstvo je duplirano u petom minutu nadoknade prvog poluvremena. Igrao se 50. minut kada je Krištof Pjatek bio precizan sa bele tačke i postavio rezultat na 2:0. Ubrzo po nastavku igre u drugom delu, Juventus je uspeo da se vrati u meč. Filip Kostić