Spektakl! Engleska tragedija u Kataru: Francuska posle fudbalske drame u polufinalu Mundijala!

Večernje novosti 10.12.2022  |  Novosti online

FUDBALSKI klasik, sudar dve vele-sile ovoga sporta odlučio je o tome ko je ugrabio poslednju kartu za polufinale Mundijala u Kataru. Nakon spektakularnog meča i 90 minuta borbe na život i smrt to će biti Francuska, koja je odnela pobedu rezultatom 2:1.

FOTO: AP/Tanjug Bez uzbuđenja na terenu u uvertiri utakmice. Klasično ispitivanje snaga, ulozi su bili ogromni. Sve je bilo spremno za jednu partiju šaha između Dešana i Satugejta, niko se danas po svemu sudeći ne bi zaletao na gol protivnika, da se nije desio detalj iz 17. minuta. FOTO: AP/Tanjug Mladi Čuameni je pravo niotkuda uputio projektil, a njegova bomba sa preko 20 metara probušila je gol koji čuva Pikford. Od tog momenta, meč je dobio neki sasvim