(Poluvreme) Barselona počela sjajno, zvezda se probudila: Može li „pakao“ Pionira da povuče crveno-bele do pobede?! (foto)

Hot sport 30.12.2022  |  HotSport
(Poluvreme) Barselona počela sjajno, zvezda se probudila: Može li „pakao“ Pionira da povuče crveno-bele do pobede…
Biće ovde velike borbe i u nastavku. Košarkaši Crvene zvezde trenutno igraju utakmicu 16. kola Evrolige protiv Barselone. Susret se igra u Beogradu, dvorana Aleksandar Nikolić je puna, a nakon prvih 20 minuta igre, rezultat je 40:43. Gosti su bolje počeli meč, vodili su dvocifrenom razlikom u prvom periodu, ali je onda usledilo buđenje Zvezde. Crveno-beli su stigli i o vođstva, a završnica prvog poluvremena ipak je pripala Barseloni. during the 2022/2023 Turkish