Superliga Srbije (plej-of): Radnički drži četvrto mesto, Čukarički nije ispustio pobedu ni sa igračem manje

Danas pre 14 dana  |  G. A.

I u prazničnom kolu plej-ofa Superlige Srbije u fudbalu Radnički je u Kragujevcu izvojevao pobedu potpunim preokretom.

Gubio je na poluvremenu kao i kada je prošli put bio domaćin, na meču s Čukaričkim (4:3), a u nastavku utakmice su samo njegovi igrači tresli mrežu. Tako je bilo i u duelu s lučanskom Mladošću pred 6.000 gledalaca na „Čika Dači“, koji su se s odličnim rezultatima kragujevačkog tima zagrejali za fudbal u srcu Šumadije. Na Banovom brdu Čukarički je rutinski savladao Napredak. Goste je načeo brazilski napadač De Melo, koji je u finišu prvog poluvremena isključen jer