Čukarički gazi ka Evropi: Brđani sustigli Vojvodinu, a blizu je i Radnički iz Kragujevca!

Hot sport pre 14 dana

Čukarički neće da popusti do kraja sezone Ekipa Čuk ar ičkog ostvarila je važnu pobedu u borbi za plasman na evropsku scenu, trijumfujući nad ekipom kruševačkog Napretka rezultatom 2:0 na svom terenu.

Ova pobeda ih je vratila u trku za peto mesto, deleći tu poziciju sa Vojvodinom, ali još uvek zaostaju pet bodova za četvrtoplasiranim Radničkim. Već u trećem minutu meča, Čukarički je poveo golom sve efikasnijeg Vinisijusa Mela nakon kornera Milojevića. Međutim, strelac vodećeg gola za domaći tim je isključen u finišu prvog poluvremena zbog dva žuta kartona. Iako je to pružilo gostima šansu da eventualno izbegnu poraz u nastavku, nisu uspeli u tome. Naprotiv,