Povezane vesti

Vučić: Prisluškuju me, i mislim da znam ko stoji iza toga

Vučić: Prisluškuju me, i mislim da znam ko stoji iza toga

Politika 31.12.2020
Predsednik veruje da će pre kraja 2021. godine prosečna plata u Srbiji biti 570 evra, a prosečna penzija preko 270 evra. Prisluškuju me i mislim da znam ko stoji iza toga, izjavio je danas predsednik Aleksandar Vučić i dodao da je to deo pokušaja… »
"Zajedno ćemo pobediti sve izazove" Najvažniji poklon u 2020.godini za mene je bila podrška naroda (foto)

"Zajedno ćemo pobediti sve izazove" Najvažniji poklon u 2020.godini za mene je bila podrška naroda (foto)

Srbija danas 31.12.2020
Oglasio se predsednik Srbije na društvenim mrežama. Predsednik Srbije poželeo svim građanima srećnu Novu godinu. U objavi na Instagramu poručio je sledeće: - Dobio sam mnogo poklona za Novu godinu. Ipak, najvažniji poklon u 2020.godini za mene je… »
Dokle više? Prva vest u novogodišnjem jutru biće opet Vučić!

Dokle više? Prva vest u novogodišnjem jutru biće opet Vučić!

Pravda 31.12.2020
Prvi dan Nove godine građanima Srbije počeće sa predsednikom Aleksandrom Vučićem, koji će sutra tačno u šest sati u direktnom prenosu otvoriti gasovod "Balkanski tok". Ko je mislio da će makar novogodišnje jutro provesti bez politike u Srbiji… »
Dokle više: Prva vest u novogodišnjem jutru biće opet Vučić

Dokle više: Prva vest u novogodišnjem jutru biće opet Vučić

Nova 31.12.2020
Prvi dan Nove godine građanima Srbije počeće sa predsednikom Aleksandrom Vučićem, koji će sutra tačno u šest sati u direktnom prenosu otvoriti gasovod "Balkanski tok". Ko je mislio da će makar novogodišnje jutro provesti bez politike u Srbiji… »
Vučić: Podrška građana mi je najvredniji poklon 2020. godini

Vučić: Podrška građana mi je najvredniji poklon 2020. godini

Vesti online 31.12.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je danas građanima Novu godinu i zahvalio im na podršci, istakavši da mu je to u 2020. godini bio najvažniji poklon. On je to napisao u poruci na instagram profilu “budućnostsrbijeav” uz fotografiju… »
Vučić: Od svih poklona u 2020. godini najvažnija podrška građana

Vučić: Od svih poklona u 2020. godini najvažnija podrška građana

N1 Info 31.12.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je građanima Novu godinu objavom na Instagram nalogu buducnostsrbijeav, navodeći da mu je od svih poklona koje je dobio u 2020. godini najvažnija podrška građana. „Dobio sam mnogo poklona za Novu… »
Šta čita Vučić na izmaku 2020. godine

Šta čita Vučić na izmaku 2020. godine

Nova 31.12.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je danas građanima Novu godinu i zahvalio im na podršci, istakavši da mu je to u 2020. godini bio najvažniji poklon. Na fotografiji predsednik u ruci drži knjigu "Država i njena vlast" Olivijea Boa, sa… »
Vučić: Gas kroz Srbiju gasovodom Turski tok od petka

Vučić: Gas kroz Srbiju gasovodom Turski tok od petka

N1 Info 31.12.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da će komercijalni gas gasovodom Turski tok proteći u petak ujutro u šest sati i da će 1.000 kubnih metara koštati 155 dolara, plus 12 do 14 dolara za transport. „Rekao sam Amerikancima da je Srbija… »
Predsednik Vučić: Tu smo za Hrvatsku - naš posao je da pomažemo svima u regionu

Predsednik Vučić: Tu smo za Hrvatsku - naš posao je da pomažemo svima u regionu

Večernje novosti 31.12.2020
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić bio je gost jutarnjeg programa Novo jutro na televizij Pink. Predsednik je poslednjeg dana ove 2020. godine dao odgovore na mnoga ključna pitanja. A post shared by Aleksandar Vučić (@buducnostsrbijeav) -Jedna od… »
Do kraja 2021. prosečna plata 570 evra, penzija 270

Do kraja 2021. prosečna plata 570 evra, penzija 270

Nova 31.12.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić veruje da će pre kraja 2021. godine prosečna plata u Srbiji biti 570 evra, a prosečna penzija preko 270 evra. “Verujem da ćemo uspeti da pre kraja godine obezbedimo da prosečne plate u Srbiji budu 570 evra, a… »
Tačno u 6 ujutru Vučić otvara gasovod Balkanskog toka: Cena gasa će biti znatno niža nego pre - investitori neće da…

Tačno u 6 ujutru Vučić otvara gasovod Balkanskog toka: Cena gasa će biti znatno niža nego pre - investitori neće da…

Večernje novosti 31.12.2020
- DUALNO obrazovanje je veoma važno za sve mlade ljude, da što pre počnu da rade, a ne da sede u kući roditelja do 40. godine i čuvaju se. Svako treba da doprinese svojoj zemlji - rekao je danas Aleksandar Vučić, predsednik Srbije. Kako je dalje… »
Vučić suta u šest ujutru otvara gasovod “Balkanski tok”

Vučić suta u šest ujutru otvara gasovod “Balkanski tok”

Nova 31.12.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je da će sutra u šest ujutru otvoriti za komercijalni saobraćaj gasovod "Balkanski tok". “Imam nekoliko važnih vesti za ljude. Sutra ćemo u 6 ujutru otvoriti za komercijalni saobraćaj… »
Još iznenađenja za penzionere Predsednik: Minimalac i plate od sutra veće, naći ćemo rešenje za frilensere

Još iznenađenja za penzionere Predsednik: Minimalac i plate od sutra veće, naći ćemo rešenje za frilensere

Večernje novosti 31.12.2020
IMAM nekoliko važnih vesti za ljude. Od sutra minimalac u Srbiji je 6 odsto viši, plate veće i za 5 odsto. Za vojnike za dodatnih 10 posto", rekao je danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić. On je gostujući na televiziji Pink istakao da ćemo u… »

Vesti dana »