Povezane vesti

Još jedna tužiteljka smenjena nakon hapšenja zbog štete nanete EPS-u

Još jedna tužiteljka smenjena nakon hapšenja zbog štete nanete EPS-u

Radio 021 23.02.2023
Tužiteljka Višeg javnog tužilastva u Beogradu Bojana Savović koja je duže od godinu vodila istragu oko EPS, smenjena je nakon hapšenja šest osoba, saznaje N1. Savović je u sredu naložila policiji hapšenje šest osoba i danas su je smenili –… »
Istraživala pranje para u EPS, pa popila smenu: Tužiteljka Paunović poručila šefu da neće raditi nezakonito i po njegovim…

Istraživala pranje para u EPS, pa popila smenu: Tužiteljka Paunović poručila šefu da neće raditi nezakonito i po njegovim…

Nova 23.02.2023
Vest da su dve tužiteljke iz Posebnog odeljenja za suzbijanje korupcije Višeg javnog tužilaštva u Beogradu smenjene na današnjem kolegijumu, uznemirila je čitavu javnost, posebno što su obe radile na slučaju zloupotreba u EPS, koje su juče… »
Sudija Majić: Slučaj tužiteljke Savović vesnik novog vremena pritisaka na pravosuđe

Sudija Majić: Slučaj tužiteljke Savović vesnik novog vremena pritisaka na pravosuđe

Novi magazin 23.02.2023
Sudija Miodrag Majić izjavio je povodom smene tužiteljke Bojane Savović da njen slučaj predstavlja "vesnik novog vremena" pritisaka na pravosuđe. „Govorio sam da će nakon reforme pravosuđa političari moći da odahnu. Umesto njiih političke i… »
Smenjene tužiteljke nakon jučerašnjih hapšenja u EPS-u

Smenjene tužiteljke nakon jučerašnjih hapšenja u EPS-u

Insajder 23.02.2023
Tužiteljka Višeg javnog tužilaštva u Beogradu Bojana Savović, koja je duže od godinu vodila istragu oko EPS, smenjena je nakon jučerašnjeg hapšenja šest osoba. Savović je televiziji N1 potvrdila da je iz Odeljenja za borbu protiv korupcije… »
Sudija Majić: Slučaj tužiteljke Savović simbolički vesnik novog doba

Sudija Majić: Slučaj tužiteljke Savović simbolički vesnik novog doba

N1 Info 23.02.2023
Sudija Miodrag Majić izjavio je povodom smene tužiteljke Bojane Savović da njen slučaj predstavlja "vesnik novog vremena" pritisaka na pravosuđe. „Govorio sam da će nakon reforme pravosuđa političari moći da odahnu. Umesto njiih političke i… »
Tužiteljka: Nisam tražila premeštaj i odugovlačila predmet za EPS, oduzet mi je

Tužiteljka: Nisam tražila premeštaj i odugovlačila predmet za EPS, oduzet mi je

Novi magazin 23.02.2023
Tužiteljka Višeg javnog tužilaštva u Beogradu Bojana Savović odbacila je danas navode te institucije da je izrazila želju da radi u drugom odeljenju i da je zbog toga premeštena, kao i da je odugovlačila predmet istrage povodom malverzacija u… »
Tužiteljka koja je vodila istragu u EPS više ne vodi predmet: Tužilaštvo tvrdi da je sama tražila premeštaj, ona negira

Tužiteljka koja je vodila istragu u EPS više ne vodi predmet: Tužilaštvo tvrdi da je sama tražila premeštaj, ona negira

Euronews 23.02.2023
Tužiteljka Bojana Savović koja je vodila istragu u vezi s EPS koja je rezultirala jučerašnjem hapšenjem šest osoba više nije u Posebnom odeljenju za suzbijanje korupcije Višeg javnog tužilaštva. U tom tužilaštvu navode da je premeštena na… »
N1 saznaje: Smenjena još jedna tužiteljka koja je radila na slučaju „EPS“

N1 saznaje: Smenjena još jedna tužiteljka koja je radila na slučaju „EPS“

N1 Info 23.02.2023
Nakon što je danas smenjena sa pozicije zamenica Višeg javnog tužilaštva u Beogradu Bojana Savović, N1 saznaje da je sa slučaja "EPS" skinuta još jedna tužiteljka - Jasmina Paunović. Ona je, zajedno sa koleginicom Savović, radila na slučaju… »
Slučaj EPS, drugi dan: Nakon hapšenja šestorice smenjena tužiteljka koja je vodila istragu

Slučaj EPS, drugi dan: Nakon hapšenja šestorice smenjena tužiteljka koja je vodila istragu

RTV 23.02.2023
BEOGRAD - Tužiteljka Višeg javnog tužilaštva u Beogradu Bojana Savović, koja je duže od godinu vodila istragu oko EPS, smenjena je nakon jučerašnjeg hapšenja šest osoba. Savović je televiziji N1 potvrdila da je iz Odeljenja za borbu protiv… »
Tužiteljka smenjena nakon hapšenja u EPS-u: Nisam tražila premeštaj, odugovlačila predmet

Tužiteljka smenjena nakon hapšenja u EPS-u: Nisam tražila premeštaj, odugovlačila predmet

Nova ekonomija 23.02.2023
Tužiteljka Višeg javnog tužilaštva u Beogradu Bojana Savović, koja je smenjena nakon hapšenja više osoba zbog navodnih malverzacija u Elektroprivredi Srbije (EPS), izjavila je za N1 da nije tačno da je sama izrazila želju da radi u drugom… »
Tužiteljka: Nisam tražila premeštaj i odugovlačila predmet za EPS, oduzet mi je

Tužiteljka: Nisam tražila premeštaj i odugovlačila predmet za EPS, oduzet mi je

Beta 23.02.2023
Tužiteljka Višeg javnog tužilaštva u Beogradu Bojana Savović odbacila je danas navode te institucije da je izrazila želju da radi u drugom odeljenju i da je zbog toga premeštena, kao i da je odugovlačila predmet istrage povodom malverzacija u… »
Tužilaštvo negira da je tužiteljka smenjena; Savović: Nisam tražila premeštaj niti odugovlačila EPS

Tužilaštvo negira da je tužiteljka smenjena; Savović: Nisam tražila premeštaj niti odugovlačila EPS

Radio 021 23.02.2023
Više javno tužilaštvo u Beogradu saopštilo je da su netačne informacije da je zamenica Višeg javnog tužilaštva Bojana Savović smenjena i da joj je oduzet predmet u vezi sa zloupotrebama u EPS-u. "Tačno je da je Savović redovnom izmenom… »
Tužiteljka Savović za N1: Nisam tražila premeštaj, niti sam odugovlačila predmet

Tužiteljka Savović za N1: Nisam tražila premeštaj, niti sam odugovlačila predmet

N1 Info 23.02.2023
"Netačni su navodi da sam izrazila želju da radim u drugom odeljenju i apsolutno su netačni navodi tužilaštva da sam na bilo koji način odugovlačila predmet", izjavila je za N1 tužiteljka Višeg javnog tužilaštva u Beogradu Bojana Savović, koja… »
VJT demantuje Mariniku Tepić: Nije smenjena tužiteljka koja je juče naložila hapšenja u EPS-u

VJT demantuje Mariniku Tepić: Nije smenjena tužiteljka koja je juče naložila hapšenja u EPS-u

Danas 23.02.2023
Više javno tužilaštvo u Beogradu saopštilo je da su netačne informacije koje su se danas pojavile u pojedinim medijima da je zamenica Višeg javnog tužilastva u Beogradu Bojana Savović „smenjena“ i da joj je „oduzet“ predmet u vezi sa… »
Tužiteljka Savović: Nisam tražila premeštaj, niti sam odugovlačila predmet

Tužiteljka Savović: Nisam tražila premeštaj, niti sam odugovlačila predmet

Danas 23.02.2023
Netačni su navodi da sam izrazila želju da radim u drugom odeljenju i apsolutno su netačni navodi tužilaštva da sam na bilo koji način odugovlačila predmet“, izjavila je za N1 tužiteljka Višeg javnog tužilaštva u Beogradu Bojana Savović… »
Oglasilo se Više javno tužilaštvo o smeni tužiteljke koja je učestvovala u istrazi zloupotreba u EPS

Oglasilo se Više javno tužilaštvo o smeni tužiteljke koja je učestvovala u istrazi zloupotreba u EPS

Nova 23.02.2023
Više javno tužilaštvo u Beogradu obaveštava javnost da su netačne informacije koje su se danas pojavile u medijima da je zamenica Višeg javnog tužilastva u Beogradu Bojana Savović "smenjena" i da joj je "oduzet" predmet u vezi sa zloupotrebama u… »
Smenjena tužiteljka nakon hapšenja zbog štete nanete EPS-u

Smenjena tužiteljka nakon hapšenja zbog štete nanete EPS-u

Biznis i finansije 23.02.2023
Tužiteljka Višeg javnog tužilaštva u Beogradu Bojana Savović koja je duže od godinu vodila istragu oko EPS, smenjena je nakon hapšenja šest osoba, saznaje N1. Savović je u sredu naložila policiji hapšenje šest osoba a danas su je smenili –… »
Smenjena tužiteljka nakon hapšenja šest osoba koje su oštetile EPS

Smenjena tužiteljka nakon hapšenja šest osoba koje su oštetile EPS

Morava info 23.02.2023
Tužiteljka Višeg javnog tužilaštva u Beogradu Bojana Savović koja je duže od godinu vodila istragu oko EPS, smenjena je nakon hapšenja šest osoba, saznaje N1. Savović je u sredu naložila policiji hapšenje šest osoba a danas su je smenili –… »
Tužilaštvo: Nije tačno da je smenjena tužiteljka Bojana Savović zbog predmeta oko zloupotrebe EPS-a

Tužilaštvo: Nije tačno da je smenjena tužiteljka Bojana Savović zbog predmeta oko zloupotrebe EPS-a

Dnevnik 23.02.2023
BEOGRAD: Više javno tužilaštvo u Beogradu je saopštilo da su netačne informacije koje su se danas pojavile u medijima da je zamenica Višeg javnog tužilastva u Beogradu Bojana Savović "smenjena" i da joj je "oduzet" predmet u vezi sa zloupotrebama… »
Smenjena tužiteljka nakon hapšenja zbog štete nanete EPS-u

Smenjena tužiteljka nakon hapšenja zbog štete nanete EPS-u

N1 Info 23.02.2023
Tužiteljka Višeg javnog tužilaštva u Beogradu Bojana Savović koja je duže od godinu vodila istragu oko EPS, smenjena je nakon hapšenja šest osoba, saznaje N1. Savović je u sredu naložila policiji hapšenje šest osoba a danas su je smenili –… »
Oglasilo se tužilaštvo o slučaju smenjene tužiteljke Savović

Oglasilo se tužilaštvo o slučaju smenjene tužiteljke Savović

N1 Info 23.02.2023
Više javno tužilaštvo u Beogradu saopštilo je da su "netačne informacije koje su se pojavile u pojedinim medijima da je zamenica Višeg javnog tužilaštva u Beogradu Bojana Savović smenjena" i da joj je "oduzet predmet u vezi sa zloupotrebama u… »
Smenjena tužiteljka nakon hapšenja zbog štete nanete EPS-u: Više od godinu dana vodila istragu o zloupotrebama

Smenjena tužiteljka nakon hapšenja zbog štete nanete EPS-u: Više od godinu dana vodila istragu o zloupotrebama

Nova 23.02.2023
Tužiteljka Višeg javnog tužilaštva u Beogradu Bojana Savović koja je duže od godinu vodila istragu oko EPS, smenjena je nakon hapšenja šest osoba, saznaje N1. Kako N1 navodi, Savović je u sredu naložila policiji hapšenje šest osoba i danas je… »
"Blic" saznaje: Tužiteljka u slučaju EPS godinu dana nije utvrdila iznos štete od 7,5 miliona dolara

"Blic" saznaje: Tužiteljka u slučaju EPS godinu dana nije utvrdila iznos štete od 7,5 miliona dolara

Blic 23.02.2023
Više javno tužilaštvo u Beogradu oglasilo se sa saopštenjem za javnost u kojem su naveli da su netačne informacije koje su se danas pojavile u pojedinim medijima da je zamenica Višeg javnog tužilastva u Beogradu Bojana Savović "smenjena" i da joj… »
Više javno tužilaštvo u Beogradu: Netačne informacije da je Bojana Savović smenjena

Više javno tužilaštvo u Beogradu: Netačne informacije da je Bojana Savović smenjena

Telegraf 23.02.2023
Saslušanja osumnjičenih u tom predmetu trenutno su toku, a nakon okončanja saslušanja javnost će biti obaveštena o daljem postupanju. Više javno tužilaštvo u Beogradu obaveštava javnost da su netačne informacije koje su se danas pojavile u… »

Vesti dana »