Povezane vesti

Ubistvo u Obrenovcu, uhapšeni se sam prijavio

Ubistvo u Obrenovcu, uhapšeni se sam prijavio

Politika 11.03.2023
OBRENOVAC – U Policijsku stanicu Obrenovac danas je u poslepodnevnim satima došao D. S. (1976) i izjavio da je u svojoj kući u Avalskoj ulici br.15 nožem naneo povrede Č.Lj. (1952) koji je preminuo, obavestio je Tanjug danas. Policija je odmah… »
Uhapšen osumnjičeni za ubistvo u Obrenovcu

Uhapšen osumnjičeni za ubistvo u Obrenovcu

Dnevnik 11.03.2023
BEOGRAD: Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu, u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom, uhapsili su D. S. (1976) zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo teško ubistvo. On se sumnjiči da je u svojoj kući u… »
Nožem ubio čoveka pa se sam prijavio policiji

Nožem ubio čoveka pa se sam prijavio policiji

RTV 11.03.2023
OBRENOVAC - Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu, u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom, uhapsili su D.S. (1976) zbog postojanja osnova sumnje da je danas izvršio krivično delo teško ubistvo. On se sumnjiči da je danas u svojoj… »
Uhapšen muškarac (47) zbog ubistva starca (71) u kući u Obrenovcu: Naneo mu više ubodnih rana

Uhapšen muškarac (47) zbog ubistva starca (71) u kući u Obrenovcu: Naneo mu više ubodnih rana

Nova 11.03.2023
Beogradska policija, u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom, uhapsila je D. S. (1976) zbog sumnje da je izvršio krivično delo teško ubistvo, saopštilo je večeras Ministarstvo unutrašnjih poslova. On se sumnjiči da je danas u svojoj kući u… »
Ubistvo u Obrenovcu, osumnjičeni se sam prijavio policiji

Ubistvo u Obrenovcu, osumnjičeni se sam prijavio policiji

N1 Info 11.03.2023
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu, u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom, uhapsili su D. S. (47) zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo teško ubistvo, navodi se u saopštenju MUP. Kako se navodi u… »
Oglasio se MUP povodom ubistva u Obrenovcu

Oglasio se MUP povodom ubistva u Obrenovcu

Telegraf 11.03.2023
On se sumnjiči da je danas u svojoj kući u Obrenovcu, nožem naneo više ubodnih rana sedamdesetjednogodišnjem muškarcu. Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu, u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom, uhapsili su D. S. (47) zbog… »
Obrenovac: Izbo muškarca na smrt, pa se sam prijavio policiji

Obrenovac: Izbo muškarca na smrt, pa se sam prijavio policiji

Radio 021 11.03.2023
U Avalskoj ulici u Obrenovcu, u naselju Gaj, danas je u popodnevnim časovima pronađeno beživotno telo muškarca. Kako nezvanično saznaje RTV Mag, oko 17 časova u policijskoj stanici Obrenovac pojavio se muškarac koji je priznao da je nožem napao… »
Otkriven motiv ubistva u Obrenovcu: U svom stanu ubio kolegu zbog ovog, pa se prijavio policiji

Otkriven motiv ubistva u Obrenovcu: U svom stanu ubio kolegu zbog ovog, pa se prijavio policiji

Kurir 11.03.2023
D. S. (47) je oko 16.45 časova otišao u stanicu policije i izjavio da je u svojoj kući u Avalskoj ulici u Obrenovcu naneo povrede nožem Č. Lj. (71) od kojih je ovaj preminuo. Kako se nezvanično saznaje, uzrok sukoba je dug. "Njih dvojica su… »
Otkrivamo šta je prethodilo krvavom piru u Obrenovcu: Jedan dugovao pare drugom, svemu kumovao alkohol

Otkrivamo šta je prethodilo krvavom piru u Obrenovcu: Jedan dugovao pare drugom, svemu kumovao alkohol

Telegraf 11.03.2023
Policija je otišla na adresu na kojoj je prijavljen zločin i našla muški leš. D. S. (47) je oko 16:45 časova otišao u stanicu policije i izjavio da je u svojoj kući u Avalskoj ulici u Obrenovcu naneo povrede nožem Č. Lj. (71) od kojih je ovaj… »
Ubistvo u Obrenovcu: Telo muškarca pronađeno u kući

Ubistvo u Obrenovcu: Telo muškarca pronađeno u kući

Nova 11.03.2023
U Avalskoj ulici u Obrenovcu, u naselju Gaj, danas je u popodnevnim časovima pronađeno telo muškarca, piše RTV Mag. Kako nezvanično saznaje RTV Mag, oko 17 časova u policijskoj stanici Obrenovac pojavio se muškarac koji je priznao da je nožem… »
Ubistvo u Obrenovcu, telo muškarca pronađeno u kući

Ubistvo u Obrenovcu, telo muškarca pronađeno u kući

IndeksOnline 11.03.2023
OBRENOVAC – U Policijskoj stanici Obrenovac danas je u poslepodnevnim satim došao D.S. (1976) i izjavio da je u svojoj kući u Avalskoj ulici br.15 nožem naneo povrede Č.Lj. (1952) koji je preminuo, saznaje Tanjug. Policija je odmah izašla na lice… »
Ubistvo u Obrenovcu: Čovek došao u policiju i izgovorio jezivo priznanje

Ubistvo u Obrenovcu: Čovek došao u policiju i izgovorio jezivo priznanje

Blic 11.03.2023
Muškarac LJ.C. ubijen je danas u naselju Gaj u Obrenovcu. Kako "Blic" saznaje, D.S. večeras došao u policijsku stanicu u Obrenovcu i rekao da je nožem napao muškarca LJ.C, a zatim ga, nakon svađe, više puta izbo. Zločin se odigrao u Avalskoj… »
Ubistvo u Obrenovcu: Muškarac otišao u policiju i prijavio da je počinio jeziv zločin užas krio u stanu

Ubistvo u Obrenovcu: Muškarac otišao u policiju i prijavio da je počinio jeziv zločin užas krio u stanu

Kurir 11.03.2023
Jedna osoba ubijena je u naselju Gaj u Obrenovcu. Prema nezvaničnim informacijama u policijskoj stanici Obrenovac u popodnevnim časovima pojavio se muškarac koji je priznao da je nožem napao drugog muškarca, a zatim ga nakon svađe više puta izbo… »
Horor u Obrenovcu - muškarac došao u policiju i izgovorio nešto jezivo! Policija razvalila vrata, pa ugledala telo!

Horor u Obrenovcu - muškarac došao u policiju i izgovorio nešto jezivo! Policija razvalila vrata, pa ugledala telo!

Mondo 11.03.2023
Muškarac je rekao policiji u Obrenovcu da je nožem izbo drugu osobu. Muškarac je rekao policiji u Obrenovcu da je nožem izbo drugu osobu. Jedna osoba ubijena je u naselju Gaj u Obrenovcu. Prema informacijama, u policijskoj stanici Obrenovac u… »
Ubistvo u Obrenovcu: Ušao u policijsku stanicu i rekao da je izbo muškarca nasmrt

Ubistvo u Obrenovcu: Ušao u policijsku stanicu i rekao da je izbo muškarca nasmrt

Telegraf 11.03.2023
Svemu je prethodila svađa. U naselju Gaj u Avalskoj ulici Obrenovcu, kako je potvrđeno za Telegraf, dogodilo se ubistvo. Prema nezvaničnim ifnormacijama, počinilac se sam predao. On je, naime, ušao u policijsku stanicu i priznao da je napao drugog… »
Detalji ubistva u Obrenovcu: Izbo ga nožem nasmrt u svojoj kući, pa otišao u policiju

Detalji ubistva u Obrenovcu: Izbo ga nožem nasmrt u svojoj kući, pa otišao u policiju

Telegraf 11.03.2023
Policija je odmah izasla na lice mesta, zatekla beživotno telo Č. lj. D. S. (47) je oko 16:45 časova, kako Teleghraf saznaje, otišao u stanicu policije i izjavio da je u svojoj kući u Avalskoj ulici naneo povrede nožem Č. Lj. (71) od kojih je ovaj… »

Vesti dana »

Sutra se održavaju lokalni izbori u 89 gradova i opština

Sutra se održavaju lokalni izbori u 89 gradova i opština

Glas Zapadne Srbije pre 2 satajoš 15 povezanih
Danas sunčano, kiša na jugozapadu, jugu i istoku Srbije

Danas sunčano, kiša na jugozapadu, jugu i istoku Srbije

Novi magazin pre 2 satajoš 15 povezanih
Poljska podigla avione zbog ruskog napada na Ukrajinu

Poljska podigla avione zbog ruskog napada na Ukrajinu

Politika pre 26 minutajoš 14 povezanih
Srbiji Kup Rosarija

Srbiji Kup Rosarija

Sportski žurnal pre 1 satjoš 15 povezanih