Povezane vesti

Vučić ne haje puno za kritike EP, ali evroposlanicima mnogo toga bode oči

Vučić ne haje puno za kritike EP, ali evroposlanicima mnogo toga bode oči

N1 Info 21.04.2023
Iako još nije zvanično usvojen, gotovo potpuno usaglašeni tekst izveštaj Evropskog parlamenta o Srbiji, u koji je N1 imao uvid, sadrži čini se nikada više detaljnih negativnih kritika. Tako se, između ostalog, ukazuje i na važnost poboljšanja… »
Vučić o izveštaju EP: Jasno je da Srbija mora da plati cenu za nezavisnu politiku

Vučić o izveštaju EP: Jasno je da Srbija mora da plati cenu za nezavisnu politiku

Politika 21.04.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da nije video pripremljeni izveštaj Evropskog parlamenta o Srbiji, ali da je jasno da naša zemlja mora da plati cenu za nezavisnost i suverenu politiku koju vodi. Vučić je tako odgovorio na pitanje… »
VIDEO Momenat kad je Vučić izgubio živce: „Ja nikoga nisam tužio, šta me briga, šta hoćete?“

VIDEO Momenat kad je Vučić izgubio živce: „Ja nikoga nisam tužio, šta me briga, šta hoćete?“

Nova 21.04.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da u izveštajima Evropske unije o Srbiji uvek ima mnogo kritičkih poruka i da veruje da će se one ovaj put pre svega odnositi na neuvođenje sankcija Rusiji. „Važno mi je što će da pohvale izbore na… »
Predsednik o izveštaju EP: Jasno je da Srbija mora da plati cenu za nezavisnu politiku

Predsednik o izveštaju EP: Jasno je da Srbija mora da plati cenu za nezavisnu politiku

RTV 21.04.2023
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da nije video pripremljeni izveštaj Evropskog parlamenta o Srbiji, ali da je jasno da naša zemlja mora da plati cenu za nezavisnost i suverenu politku koju vodi. Vučić je tako odgovorio… »
Vučić: Ujedinili su srpski narod na severu KiM, odluka Jablanovića pametna

Vučić: Ujedinili su srpski narod na severu KiM, odluka Jablanovića pametna

RTS 21.04.2023
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas da su oni koji organizuju izbore u četiri opštine na severu KiM ujedinili Srbe koji tamo žive i koji drugačije misle. Rekao je i da nije video pripremljeni izveštaj Evropskog parlamenta o Srbiji, ali da… »
Vučić: Hoće referendum? Idemo na referendum!

Vučić: Hoće referendum? Idemo na referendum!

N1 Info 21.04.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je da je spreman, ako opozicija traži da se njegov legitimitet proveri na referendumu, da se ide na referendum. Na pitanje novinara kako komentariše to što deo opozicije traži da im se ponovo obratiti na… »
Vučić: Srbija mora da plati cenu za nezavisnost i suverenu politiku koju vodi

Vučić: Srbija mora da plati cenu za nezavisnost i suverenu politiku koju vodi

Beta video 21.04.2023
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je, upitan kako će reagovati na novi izveštaj Evropskog parlamenta (EP) o napretku Srbije, kazao da tekst nije video ali i da je ``razumljivo`` da će u tom dokumentu biti ``dosta kritičkih poruka``… »
Vučić o izborima na Kosovu: Ovi ljudi sa Zapada prave cirkus, Srbi su se ujedinili

Vučić o izborima na Kosovu: Ovi ljudi sa Zapada prave cirkus, Srbi su se ujedinili

Euronews 21.04.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da su oni koji organizuju izbore u četiri opštine na severu KiM ujedinili Srbe koji tamo žive, pa i one koji drugačije misle. On je na pitanje novinara da prokomentariše jučerašnju odluku lidera… »
Vučić o izborima na Kosovu: Ujedinili su srpski narod, niko neće da ide u policijski kontejner i glasa za okupacionog…

Vučić o izborima na Kosovu: Ujedinili su srpski narod, niko neće da ide u policijski kontejner i glasa za okupacionog…

Danas 21.04.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da u izveštajima Evropske unije o Srbiji uvek ima mnogo kritičkih poruka i da veruje da će se one ovaj put pre svega odnositi na neuvođenje sankcija Rusiji. „Važno mi je što će da pohvale… »
Položen kamen temeljac za novi src "Radnički" Vučić: "Biće završen za dve godine, voleo bih da nosi ime Dude Ivkovića"

Položen kamen temeljac za novi src "Radnički" Vučić: "Biće završen za dve godine, voleo bih da nosi ime Dude Ivkovića"

Kurir 21.04.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je polaganju kamena temeljca za izgradnju novog sportsko-rekreativnog centra „Radnički“ u Beogradu. Polaganje kamena temeljca počelo je u 12.00 časova. Nakon obraćanja predsednika Vučića… »
Počela izgradnja SRC "Radnički", predloženo da se nazove po Dudi Ivkoviću

Počela izgradnja SRC "Radnički", predloženo da se nazove po Dudi Ivkoviću

RTS 21.04.2023
Počela je izgradnja novog sportsko-rekreativnog centra "Radnički" u Beogradu. Gradilište je obišao predsednik Srbije Aleksandar Vučić koji je najavio da će ceo kompleks biti izgrađen za dve godine. Projektom je predviđena izgradnja savremenog… »
Vučić o izveštaju EP: Jasno je da Srbja mora da plati cenu za nezavisnu politiku

Vučić o izveštaju EP: Jasno je da Srbja mora da plati cenu za nezavisnu politiku

Telegraf 21.04.2023
Kaže da nije još video taj tekst, ali da svaki put ima mnogo kritičkih poruka. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da nije video pripremljeni izveštaj Evropskog parlamenta o Srbiji, ali da je jasno da naša zemlja mora da plati cenu… »
Vučić novinaru N1: Govorite da sam negativno rođen i kriminalac pa vas ne tužim

Vučić novinaru N1: Govorite da sam negativno rođen i kriminalac pa vas ne tužim

N1 Info 21.04.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da u izveštajima Evropske unije o Srbiji uvek ima mnogo kritičkih poruka i da veruje da će se one ovaj put pre svega odnositi na neuvođenje sankcija Rusiji. „Važno mi je što će da pohvale izbore na… »
Vučić: Opozicija neka se dogovori, spreman sam na sve

Vučić: Opozicija neka se dogovori, spreman sam na sve

Insajder 21.04.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je "spreman na sve" povodom zahteva dela opozicije da im se obrati na novoj sednici Skupštine Srbije posvećenoj evropskom planu za Kosovo. Vučić je pozvao opozicione stranke da se "dogovore". "Hoće… »
Vučić o zahtevima opozicije u vezi Kosova: Nek se dogovore, ja sam spreman za sve

Vučić o zahtevima opozicije u vezi Kosova: Nek se dogovore, ja sam spreman za sve

Beta 21.04.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je "spreman na sve" povodom zahteva dela opozicije da im se obrati na novoj sednici skupštine Srbije posvećenoj evropskom planu za Kosovo. Vučić je pozvao opozicione stranke da se "dogovore"… »
Vučić: Za dve godine novi sportsko-rekreativni centar "Radnički", predlog da se zove po Dušanu Dudi Ivkoviću

Vučić: Za dve godine novi sportsko-rekreativni centar "Radnički", predlog da se zove po Dušanu Dudi Ivkoviću

RTV 21.04.2023
BEOGRAD - Izgradnja novog sportsko-rekreativnog centra "Radnički" počela je danas u prisustvu predsednika Srbije Aleksandra Vučić, u okviru obeležavanja 103 godine rada i postojanja najstarijeg sportskog društva. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić… »
"Ovi ljudi sa zapada prave cirkus": Vučić o izborima na Kosovu: Niko neće da ide u kontejner da glasa za okupacionog…

"Ovi ljudi sa zapada prave cirkus": Vučić o izborima na Kosovu: Niko neće da ide u kontejner da glasa za okupacionog…

Blic 21.04.2023
Neka se dogovore, ja sam spreman na sve, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić, odgovarajući na pitanje o eventualnim izborima i referendumu. O novom obraćanju u Skupštini Srbije on kaže da "deo njih traži da se proveri moj legitimitet, neka… »
Vučić o zahtevima opozicije u vezi Kosova: Nek se dogovore, ja sam spreman za sve

Vučić o zahtevima opozicije u vezi Kosova: Nek se dogovore, ja sam spreman za sve

Novi magazin 21.04.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je "spreman na sve" povodom zahteva dela opozicije da im se obrati na novoj sednici skupštine Srbije posvećenoj evropskom planu za Kosovo. Vučić je pozvao opozicione stranke da se "dogovore"… »
Vučićeva poruka opoziciji: Nek se dogovore, ja sam spreman za sve

Vučićeva poruka opoziciji: Nek se dogovore, ja sam spreman za sve

Danas 21.04.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je „spreman na sve“ povodom zahteva dela opozicije da im se obrati na novoj sednici skupštine Srbije posvećenoj evropskom planu za Kosovo. Vučić je pozvao opozicione stranke da se… »
Vučić o izveštaju EP: Jasno je da Srbija mora da plati cenu

Vučić o izveštaju EP: Jasno je da Srbija mora da plati cenu

Dnevnik 21.04.2023
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da nije video pripremljeni izveštaj Evropskog parlamenta o Srbiji, ali da je jasno da naša zemlja mora da plati cenu za nezavisnost i suverenu politku koju vodi. Vučić je tako odgovorio na… »
Vučić: Za dve godine biće napravljen novi sportsko-rekreativni centar "Radnički"

Vučić: Za dve godine biće napravljen novi sportsko-rekreativni centar "Radnički"

Euronews 21.04.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će novi sportsko-rekreativni centar "Radnički" biti izgrađen za dve godine i poručio da bez većih ulaganja u sport neće biti ni boljih rezultata. Vučić je istakao tokom obilaska gradilišta… »
Predsednik Vučić o izborima na Kim: "Niko neće da ide u policijski kontejner da glasa za okupacionog gaulajtera Kurtija"

Predsednik Vučić o izborima na Kim: "Niko neće da ide u policijski kontejner da glasa za okupacionog gaulajtera Kurtija"

Kurir 21.04.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je tokom polaganja kamena temeljca za izgradnju novog sportsko-rekreativnog centra „Radnički“ u Beogradu, govoreći o izborima na severu Kosova, rekao da u nedelju neće izaći više od stotinak Srba. - Što se… »
Vučić: Dođite sutra u Batajnicu na veliki prikaz Vojske Srbije

Vučić: Dođite sutra u Batajnicu na veliki prikaz Vojske Srbije

Telegraf 21.04.2023
Još jednom da pozovem sve ljude da dođu na veliki prikaz Vojske Srbije. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić pozvao je sve građane koji mogu da dođu sutra u Batajnicu na prikaz sposobnosti Vojske Srbije "Granit 2023". "Još jednom da pozovem sve ljude… »
Georgiev: Srbi u skupštini Kosova nisu diskriminisani kao opozicija u Beogradu

Georgiev: Srbi u skupštini Kosova nisu diskriminisani kao opozicija u Beogradu

N1 Info 21.04.2023
Predsednik Aleksandar Vučić šalje konfuzne poruke, tipične za njega, ocenio je u Novom danu novinar Slobodan Georgiev komentarišući Vučićeve izjave o Kvinti i izborima na Kosovu. On je napomenuo da se predsednik posle 12 godina na vlasti setio… »

Vesti dana »