Povezane vesti

Otvoren razgovor predsednika Srbije sa premijerima Holandije i Luksemburga

Otvoren razgovor predsednika Srbije sa premijerima Holandije i Luksemburga

Politika 03.07.2023
Posle susreta predsednik Srbije je izjavio da je premijerima Holandije i Luksemburga zahvalan na investicijama, na podršci evropskom putu… „Za mene nije problem da vodim otvorene razgovore. Obećao sam da će Srbija dati sve od sebe da se sačuvaju… »
Vučić dočekao premijere Holandije i Luksemburga u Palati Srbija

Vučić dočekao premijere Holandije i Luksemburga u Palati Srbija

Politika 03.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić dočekao je večeras u Palati "Srbija" predsednike vlada Kraljevine Holandije Marka Rutea i Velikog Vojvodstva Luksemburg Gzavijea Betela. Nakon dočeka uslediće zajednički sastanak posle koga su predviđene izjave… »
Vučić: Otvoren razgvor o KiM, PRENEO SAM DA SAM UPLAŠEN ZBOG NEODGOVORNOSTI PRIŠTINE

Vučić: Otvoren razgvor o KiM, PRENEO SAM DA SAM UPLAŠEN ZBOG NEODGOVORNOSTI PRIŠTINE

Dnevnik 03.07.2023
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas, posle sastanka sa premijerima Holandije i Luksemburga, Markom Ruteom i Gzavijeom Betelom, da je razgovor bio sasvim iskren o ne lakim temama i da im je preneo da je pomalo uplašen zbog… »
Vučić: Sa zemljama Beneluksa imamo trgovinsku razmenu od dve milijarde evra

Vučić: Sa zemljama Beneluksa imamo trgovinsku razmenu od dve milijarde evra

Telegraf 03.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je sa predsednicima vlada Kraljevine Holandije Markom Ruteom i Velikog Vojvodstva Luksemburg Gzavijeom Betelom. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je večeras u Palati "Srbija" sa predsednicima… »
Premijeri Holandije i Luksemburga u Beogradu; Vučić: Imamo različite poglede o KiM, znamo šta je naš posao

Premijeri Holandije i Luksemburga u Beogradu; Vučić: Imamo različite poglede o KiM, znamo šta je naš posao

RTS 03.07.2023
Premijeri Holandije i Luksemburga Mark Rute i Gzavije Betel sastali su se u Palati "Srbija" sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem. Premijer Holandije Mark Rute izjavio je da je važnije nego ikad da delujemo zajedno. Premijer Luksembruga Gzavije… »
Diplomatska ofanziva: Evropski premijeri u Beogradu pozvali na povratak dijalogu

Diplomatska ofanziva: Evropski premijeri u Beogradu pozvali na povratak dijalogu

Al Jazeera 03.07.2023
Premijeri Nizozemske i Luksemburga su tokom sastanka sa Vučićem rekli da su ih zabrinule tenzije na Kosovu, kao i nasilje prema civilima, novinarima i misijama EU-a i NATO-a. Premijeri Nizozemske i Luksemburga pozvali su vlasti Srbije i Kosova na… »
Vučić: Srbija će dati sve od sebe da sačuva mir, ostale teme ćemo razmotriti

Vučić: Srbija će dati sve od sebe da sačuva mir, ostale teme ćemo razmotriti

Novi magazin 03.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je obećao premijerima Holandije i Luksemburga da će Srbija dati sve od sebe da se sačuva mir i stabilnost u regionu. Vučić je nakon razgovora sa premijerima Holandije i Luksemburga, Markom Ruteom i… »
Premijeri Holandije i Luksemburga stigli u Beograd

Premijeri Holandije i Luksemburga stigli u Beograd

Politika 03.07.2023
Premijeri Holandije i Luksemburga Mark Rute i Gzavije Betel doputovali su danas u Beograd gde će razgovarati sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem i premijerkom Anom Brnabić. Na aerodromu „Nikola Tesla” dočekala ih je premijerka Srbije Ana… »
„Različito gledamo na KiM, mi smo svoj posao uradili“: Vučić se sastao s Ruteom i Betelom /video/

„Različito gledamo na KiM, mi smo svoj posao uradili“: Vučić se sastao s Ruteom i Betelom /video/

Sputnik 03.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je sa predsednicima vlada Kraljevine Holandije Markom Ruteom i Velikog Vojvodstva Luksemburg Gzavijeom Betelom. Vučić je na konferenciji za medije posle sastanka kazao da imaju različite poglede o KiM… »
Vučić: Otvoren razgovor o Kosovu, preneo sam da sam uplašen zbog neodgovornosti Prištine

Vučić: Otvoren razgovor o Kosovu, preneo sam da sam uplašen zbog neodgovornosti Prištine

Nova 03.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas, posle sastanka sa premijerima Holandije i Luksemburga, Markom Ruteom i Gzavijeom Betelom, da je razgovor bio sasvim iskren o ne lakim temama i da im je preneo da je pomalo uplašen zbog situacije na… »
Vučić: Najveći problem što ja radim 300 dana i obraćam se javnosti, a valjda treba ništa da ne radim i tvitujem dva puta…

Vučić: Najveći problem što ja radim 300 dana i obraćam se javnosti, a valjda treba ništa da ne radim i tvitujem dva puta…

Nova 03.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je obećao premijerima Holandije i Luksemburga da će Srbija dati sve od sebe da se sačuva mir i stabilnost u regionu. Vučić je nakon razgovora sa premijerima Holandije i Luksemburga, Markom Ruteom i… »
Vučić: Otvoren razgovor o KiM, preneo sam da sam uplašen zbog neodgovornosti Prištine

Vučić: Otvoren razgovor o KiM, preneo sam da sam uplašen zbog neodgovornosti Prištine

Vesti online 03.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas, posle sastanka sa premijerima Holandije i Luksemburga, Markom Ruteom i Gzavijeom Betelom, da je razgovor bio sasvim iskren o ne lakim temama i da im je preneo da je pomalo uplašen zbog situacije na… »
Vučić: Otvoren razgovor sa Ruteom i Betelom o Kosovu i Metohiji, uplašen sam zbog neodgovornosti Prištine

Vučić: Otvoren razgovor sa Ruteom i Betelom o Kosovu i Metohiji, uplašen sam zbog neodgovornosti Prištine

RTV 03.07.2023
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas, posle sastanka sa premijerima Holandije i Luksemburga, Markom Ruteom i Gzavijeom Betelom, da je razgovor bio sasvim iskren o ne lakim temama i da im je preneo da je pomalo uplašen zbog… »
Vučić s premijerima Holandije i Luksemburga: Imamo različit pogled na dešavanja na Kosovu i Metohiji

Vučić s premijerima Holandije i Luksemburga: Imamo različit pogled na dešavanja na Kosovu i Metohiji

Euronews 03.07.2023
Pojačane napetosti između Beograda i Prištine i nužnost deeskalacije bili su ključna tema današnjih razgovora predsednika Srbije Aleksandra Vučića sa holandskim premijerom Markom Ruteom i premijerom Luksemburga Gzavijeom Betelom. "Rast napetosti… »
Žestoka poseta Srbiji: Poruka Vučiću da je ovo "bure baruta"

Žestoka poseta Srbiji: Poruka Vučiću da je ovo "bure baruta"

Pravda 03.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je sa predsednicima vlada Kraljevine Holandije Markom Ruteom i Velikog Vojvodstva Luksemburg Gzavijeom Betelom. Vučić je na konferenciji za medije posle sastanka kazao da imaju različite poglede o KiM… »
VUČIĆ: Sa premijerima Holandije i Luksembruga O KRIZI NA KIM

VUČIĆ: Sa premijerima Holandije i Luksembruga O KRIZI NA KIM

Dnevnik 03.07.2023
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, koji je večeras ugostio predsednike vlada Holandije Marka Rutea i Velikog Vojvodstva Luksemburga Gzavijera Betela, istakao je da će sa njima razgovarati o postojećoj krizi na KiM. "Poželeo sam… »
Vučić dočekao premijere Holandije i Luksemburga u Palati Srbija

Vučić dočekao premijere Holandije i Luksemburga u Palati Srbija

Telegraf 03.07.2023
Nakon dočeka uslediće zajednički sastanak posle koga su predviđene izjave za medije. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić dočekao je večeras u Palati "Srbija" predsednike vlada Kraljevine Holandije Marka Rutea i Velikog Vojvodstva Luksemburg… »
Želim vam uspešnu i dobru posetu Srbiji: Premijerka Brnabić dočekala Rutea i Betela (foto)

Želim vam uspešnu i dobru posetu Srbiji: Premijerka Brnabić dočekala Rutea i Betela (foto)

Blic 03.07.2023
Premijerka Srbije Ana Brnabić dočekala je danas na aerodromu "Nikola Tesla" premijere Holandije Marka Rutea i Luksemburga Gzavijea Betela. - Čast mi je da poželim dobrodošlicu premijeru Luksemburga Gzavijeu Betelu i holandskom premijeru Marku Ruteu u… »

Vesti dana »