Povezane vesti

Ribakina preokretom do drugog kola Vimbldona

Ribakina preokretom do drugog kola Vimbldona

Politika 04.07.2023
LONDON – Kazahstanska teniserka Elena Ribakina pobedom je započela odbranu titule na Vimbldonu pošto je u meču prvog kola savladala Amerikanku Šelbi Rodžers 2:1 (4:6, 6:1, 6:2) za sat i 45 minuta. Rodžers je neočekivano dobila prvi set i mnogi su… »
Italija bolja od Brazila, preokret Japana protiv Kine za 9-0

Italija bolja od Brazila, preokret Japana protiv Kine za 9-0

Sport klub 04.07.2023
Odigrana su prva dva meča treće nedelje Lige nacija za odbojkaše, pobede su ostvarile selekcije Italije i Japana. Italijanu su posle preokreta pobedili Brazilce sa 3:1 u setovima (23:25, 25:20, 25:15, 25:21). Poveli su Južnoamerikanci, posle velike… »
Ribakina preokretom do drugog kola Vimbldona

Ribakina preokretom do drugog kola Vimbldona

Dnevnik 04.07.2023
LONDON: Kazahstanska teniserka Elena Ribakina pobedom je započela odbranu titule na Vimbldonu pošto je u meču prvog kola savladala Amerikanku Šelbi Rodžers 2:1 (4:6, 6:1, 6:2) za sat i 45 minuta. Rodžers je neočekivano dobila prvi set i mnogi su… »
Ribakina preokretom do drugog kola Vimbldona

Ribakina preokretom do drugog kola Vimbldona

Sportski žurnal 04.07.2023
U drugom kolu Ribakina će igrati protiv pobednice meča Aliz Korne - Nao Hibino. Kazahstanska teniserka Elena Ribakina pobedom je započela odbranu titule na Vimbldonu pošto je u meču prvog kola savladala Amerikanku Šelbi Rodžers 2:1 (4:6, 6:1, 6:2)… »
Lajović zadovoljan posle poraza: "Bolest koju sam preležao nije naivna"

Lajović zadovoljan posle poraza: "Bolest koju sam preležao nije naivna"

Sportske.net 04.07.2023
Britanac Jan Čoinski, 164. igrač sveta, priredio je neverovatno iznenađenje pobedom nad Dušanom Lajovićem 3:1 u prvom kolu Vimbldona. Domaći teniser učestvuje na Vimbldonu zahvaljujući specijalnoj pozivnici. Iza neočekivanoh ishoda se krije… »
Ribakina izgubila prvi set, ali stigla do preokreta

Ribakina izgubila prvi set, ali stigla do preokreta

Sport klub 04.07.2023
Prošlogodišnja šampionka Vimbldona, Jelena Ribakina plasirala se u drugo kolo ovogodišnjeg turnira pobedom protiv Šelbi Rodžers. Dok su u kraljevskoj loži sedeli princeza od Velsa i Rodžer Federer sa svojom porodicom, šampionka je morala da… »
Švarcman: Protiv Kecmanovića najbolji meč u godini

Švarcman: Protiv Kecmanovića najbolji meč u godini

Sport klub 04.07.2023
Miomir Kecmanović je razočaravajuće završio Vimbldon već u prvom kolu, i to protiv rivala koji je veoma dugo u krizi. Uzeo je samo sedam gemova Dijegu Švarcmanu, ali ako mu je za utehu, omanji Argentinac koji je godinu počeo na 25. poziciji ATP… »
Brodi: Bitno je da ne igrate protiv Đokovića na startu Vimbldona

Brodi: Bitno je da ne igrate protiv Đokovića na startu Vimbldona

Sportski žurnal 04.07.2023
Britanski teniser će u drugom kolu Vimbldona igrati protiv Norvežanina Kaspera Ruda. Britanski teniser Lijam Brodi izjavio je da je srećan što nije igrao protiv Srbina Novaka Đokovića na startu Vimbldona. Brodi je treću godinu zaredom uspeo da… »
Rud: Novak Đoković je tvrd orah

Rud: Novak Đoković je tvrd orah

Danas 04.07.2023
Kasper Rud savladao je Lorena Lokolija u prvom kolu Vimbldona sa 3:1 u setovima, a nakon trijumfa na konferenciji za štampu pričao je o srpskom teniseru Novaku Đokoviću od koga je nedavno izgubio u finalu Rolan Garosa. – Novak je kao što znate tvrh… »
Kecmanović: Teško mogu gore od ovoga, moram da presečem

Kecmanović: Teško mogu gore od ovoga, moram da presečem

Politika 04.07.2023
LONDON – Srpski teniser Miomir Kecmanović izjavio je nakon eliminacije sa Vimbldona da će njegova igra od sada ići samo na bolje. Srpski teniser Miomir Kecmanović izgubio je od Argentinca Dijega Švarcmana sa 3:0 (6:0, 6:3, 6:4) u prvom kolu… »
VIDEO Hrvatski teniser opsovao Isusa usred meča, pa pričao o ludnici i psihjatrima

VIDEO Hrvatski teniser opsovao Isusa usred meča, pa pričao o ludnici i psihjatrima

Nova 04.07.2023
Sve ostavo u šoku. Hrvatski tenise Borna Gojo nije imao uspešan debi na Vimbldonu jer je eliminisan već u prvom kolu. Bolji od njega bio je Nemac Maksimilijan Marterer rezultatom 6:7 (8), 6:3, 6:4, ali je meč obeležila nervoza hrvatskog tenisera… »
"Bitno je da ne igrate protiv Đokovića": Britanac ima recept za uspeh na Vimbldonu

"Bitno je da ne igrate protiv Đokovića": Britanac ima recept za uspeh na Vimbldonu

Večernje novosti 04.07.2023
Britanski teniser Lijam Brodi izjavio je da je srećan što nije igrao protiv Srbina Novaka Đokovića na startu Vimbldona, prenose britanski mediji. FOTO: Tanjug/AP Brodi je treću godinu zaredom uspeo da izbori plasman u drugo kolo Vimbldona, pošto je… »
Lajović: Ne mogu da kažem da sam razočaran, uspeo sam da odigram ceo meč

Lajović: Ne mogu da kažem da sam razočaran, uspeo sam da odigram ceo meč

Politika 04.07.2023
LONDON – Srpski teniser Dušan Lajović izjavio je nakon eliminacije sa Vimbldona da nije razočaran zbog poraza, jer nije bio siguran da li će uopšte moći da igra na grend slemu u Engleskoj. Srpski teniser Dušan Lajović izgubio je danas od… »
Šta je Rud odgovorio na pitanje zašto je teško pobediti Novaka Đokovića

Šta je Rud odgovorio na pitanje zašto je teško pobediti Novaka Đokovića

Danas 04.07.2023
Kasper Rud savladao je Lorena Lokolija u prvom kolu Vimbldona sa 3:1 u setovima, a nakon trijumfa na konferenciji za štampu pričao je o srpskom teniseru Novaku Đokoviću od koga je nedavno izgubio u finalu Rolan Garosa. – Ne čini ga samo jedna stvar… »
Ispao i drugi reket Srbije

Ispao i drugi reket Srbije

Vesti online 04.07.2023
Srpski teniser Miomir Kecmanović izgubio je od Argentinca Dijega Švarcmana sa 3:0 (6:0, 6:3, 6:4) u prvom kolu Vimbldona. U prvom setu Švarcman je lako vezao tri brejka i osvojio set rezultatom 6:0. Tokom drugog seta Kecmanoviću je bolje išao ritern… »
Lajović: Ne mogu da kažem da sam razočaran, uspeo sam da odigram ceo meč

Lajović: Ne mogu da kažem da sam razočaran, uspeo sam da odigram ceo meč

Sportski žurnal 04.07.2023
Bio sam tri nedelje u krevetu, imao sam boginje koje sam dobio u Parizu, i nakon toga sam imao manje od dve nedelje da se pripremim. Dušan Lajović izjavio je nakon eliminacije sa Vimbldona da nije razočaran zbog poraza, jer nije bio siguran da li će… »
Svi su gledali u nju! Otkriveno ko je misteriozna žena u loži Novaka Đokovića

Svi su gledali u nju! Otkriveno ko je misteriozna žena u loži Novaka Đokovića

Večernje novosti 04.07.2023
Drugi teniser sveta Novak Đoković plasirao se juče u drugo kolo Vimbldona, pošto je u tri seta pobedio Argentinca Pedra Kačina 6:3, 6:3, 7:6. Foto: Printskrin On je do pobede nad 68. teniserom sveta stigao posle dva sata i 14 minuta igre. Đokovića… »
Hit izjava hrvatskog tenisera posle ispadanja sa Vimbldona: ''Jedino da me zatvore u ludnicu...''

Hit izjava hrvatskog tenisera posle ispadanja sa Vimbldona: ''Jedino da me zatvore u ludnicu...''

Sportske.net 04.07.2023
Hrvatski teniser Borna Gojo nije uspeo da se plasira u drugo kolo Vimbldona, pošto je na startu eliminisan porazom od Maksimilijana Marterera sa 3:1 (7:5, 6:7, 6:3, 6:4). Posle meča imao je nesvakidašnji intervju za ''Sportklub'', gde je najpre bio… »
Kecmanović baš razočarao, uzeo svega sedam gemova i oprostio se od Vimbldona

Kecmanović baš razočarao, uzeo svega sedam gemova i oprostio se od Vimbldona

Danas 03.07.2023
Miomir Kecmanović odigrao veoma loš meč na startu Vimbldona. Ubedljivo bolji od njega bio je Dijego Švarcman – 3:0 (6:0, 6:3, 6:4). Srpski teniser nije uspeo da odbrani bodove koje je prošle sezone zaradio na Vimbldonu kada se plasirao u treće… »
A kada su se kamere ugasile... Novak Đoković je ovo uradio posle pobede na startu Vimbldona i oduševio svet (video)

A kada su se kamere ugasile... Novak Đoković je ovo uradio posle pobede na startu Vimbldona i oduševio svet (video)

Večernje novosti 03.07.2023
NOVAK Đoković je veliki teniser. I još veći čovek. Twitter / Olly_Tennis_ To je i pokazao nakon što je ( uz 77 minuta pauze zbog loše procene sudije i organizatora), pobedio Pedra Kačina i prošao u drugo kolo Vimbldona. "Novosti" vam donose… »
Lajović poveo ali ga drugi set koštao ispadanja sa Vimbldona

Lajović poveo ali ga drugi set koštao ispadanja sa Vimbldona

Danas 03.07.2023
Imao je Dušan Lajović dobar start na početku uvodnog duela na Vimbldonu ali ga je poraz u taj-brejku drugog seta potpuno izbacio iz ritma. Na kraju je poražen od Jana Čoinskog sa 3:1 (7:5, 6:7, 2:6, 2:6). Nikada Vimbldon nije bio grend slem na kome… »
Krah: Miomir Kecmanović kao favorit ispao na startu Vimbldona, od prvih 19 gemova osvojio samo tri!

Krah: Miomir Kecmanović kao favorit ispao na startu Vimbldona, od prvih 19 gemova osvojio samo tri!

Večernje novosti 03.07.2023
Sa velikim očekivanjima stigao je na Vimbldon 2023 Miomir Kecmanović, ali je poražen već u prvom kolu. Foto: EPA-EFE/Sander Koning I to više nego ubedljivo. Argentinac koji je tek 98. na ATP listi je vodio sa 4:0 u trećoj deonici pre nego što se… »
Dušan Lajović doživeo brodolom na vimbldonu: Srbin izgubio od rivala koji je 108 mesta niže na ATP listi

Dušan Lajović doživeo brodolom na vimbldonu: Srbin izgubio od rivala koji je 108 mesta niže na ATP listi

Večernje novosti 03.07.2023
Dušan Lajović nije uspeo da prebrodi prvo kolo Vimbldona 2023. Foto: EPA-EFE/JASON O'BRIEN Od srpskog reprezentativca bio je bolji autsajder, 164. igrač sveta, Jan Čoinski - debitant na grend slemu, učesnik zahvaljujući specijalnoj pozivnici… »

Vesti dana »