Povezane vesti

Đere poražen od Grka Cicipasa rezultatom 6:4, 7:6, 6:4. u trećem kolu Vimbldona

Đere poražen od Grka Cicipasa rezultatom 6:4, 7:6, 6:4. u trećem kolu Vimbldona

Politika 08.07.2023
Sa mnogo više vere i samopouzdanja nego u prethodnom delu sezone Laslo Đere ušao je u treće kolo Vimbldona i imao je čemu da se nada protiv izmorenog Stefanosa Cicipasa koji je dva dana igrao meč sa Endijem Marijem. Stabilan je Laslo bio od… »
Kvitova pobedila Stevanovićevu

Kvitova pobedila Stevanovićevu

Politika 08.07.2023
Preko kvalifikacija Natalija Stevanović, još samo nekoliko dana 225. teniserka sveta, došla je do trećeg kola Vimbldona u kome nije mogla da napravi još jedno iznenađenje protiv sjajne Petre Kvitove, dvostruke šampionke Vimbldona. Od početka je… »
Beretini se vraća, dobio Zvereva u tri seta

Beretini se vraća, dobio Zvereva u tri seta

Sport klub 08.07.2023
Mateo Beretini je izbacio 19. nosioca sa Vimbldona Sašu Zvereva u tri seta. Bilo je 6:3, 7:6 i 7:6, a Italijan koji je nekada bio šesti teniser sveta ovako najavljuje svoj povratak u svetski vrh, s obzirom na to da je trenutno tek 38. na ATP listi. U… »
Bivši finalista Vimbldona izbacio Zvereva; naredni protivnik Alkaraz

Bivši finalista Vimbldona izbacio Zvereva; naredni protivnik Alkaraz

Dnevnik 08.07.2023
Mateo Beretini pokazao je da je odličan na travi, posebno na Vimbldonu, te da se vraća u svetski vrh nakon povrede koja ga je na duže odvojila s terena. Italijan je u jednom od derbija 3. kola savladao Aleksandera Zvereva, takođe momka koji se vraća… »
Alkaraz: Neće mi biti lako zbog igranja dva dana zaredom

Alkaraz: Neće mi biti lako zbog igranja dva dana zaredom

Politika 08.07.2023
LONDON – Španski teniser Karlos Alkaraz izjavio je, nakon plasmana u treće kolo Vimbldona, da mu danas neće biti lako, ali da će pokušati da se što bolje pripremi za meč, prenosi Sportklub. Španski teniser Karlos Alkaraz plasirao se u treće… »
Novak iznenadio Nataliju: ''Rasplakala sam se kao kiša...''

Novak iznenadio Nataliju: ''Rasplakala sam se kao kiša...''

Sportske.net 08.07.2023
Natalija Stevanović je jedno od otkrovenja ovogodišnjeg Vimbldona. Iako je danas poražena u trećem kolu od dvostruke šampionke Petre Kvitove, ostavila je sjajan utisak, kako u kvalifikacijama, tako i na glavnom turniru. I protiv Kvitove je ''pokazala… »
Medvedev preko Fučoviča do četvrtog kola Vimbldona (video)

Medvedev preko Fučoviča do četvrtog kola Vimbldona (video)

Sportski žurnal 08.07.2023
Medvedev je meč okrenuo u svoju korist u drugom setu. U sva tri naredna seta rano je dolazio do brejkova i tako na kraju uspeo da izjednači svoj najbolji rezultat na Vimbldonu. Ruski teniser Danil Medvedev plasirao se u osminu finala Vimbldona, pošto… »
"Ja plačem, kad eto ga Novak!" Natalija napravila čudo, pa je posle ispadanja tešio najveći ikad: Rekao mi samo 3 reči!

"Ja plačem, kad eto ga Novak!" Natalija napravila čudo, pa je posle ispadanja tešio najveći ikad: Rekao mi samo 3 reči!

Mondo 08.07.2023
Natalija Stevanović je imala sjajan susret nakon ispadanja sa Vimbldona, naletela je odmah na Novaka Đokovića. Natalija Stevanović je imala sjajan susret nakon ispadanja sa Vimbldona, naletela je odmah na Novaka Đokovića. Natalija Stevanović je… »
Natalija otkrila šta je Novak uradio kada je ušla u teretanu: Jao, Nole, kud me sad nađe?

Natalija otkrila šta je Novak uradio kada je ušla u teretanu: Jao, Nole, kud me sad nađe?

Nova 08.07.2023
Petra Kvitova je okončala bajku Natalije Stevanović na Vimbldonu pobedom sa 6:3, 7:5 i tako obezbedila plasman u osminu finala, a nakon meča je veći utisak od samog meča na Srpkinju ostavio susret sa Novakom Đokovićem. Nije očekivala da će… »
Petra Kvitova bolja od Natalije Stevanović u trećem kolu Vimbldona

Petra Kvitova bolja od Natalije Stevanović u trećem kolu Vimbldona

Vesti online 08.07.2023
Srpska teniserka Natalija Stevanović eliminisana je sa Vimbldona, pošto je danas poražena od češke teniserke Petre Kvitove sa 2:0 (6:3, 7:5) u meču trećeg kola nakon dva sata igre. Meč je prekinut zbog kiše, pri vođstvu Čehinje 1:0 u setovima… »
Đere propustio veliku priliku: Pobeda Cicipasa

Đere propustio veliku priliku: Pobeda Cicipasa

Sport klub 08.07.2023
Laslo Đere nije uspeo da se plasira u četvrto kolo Vimbldona pošto je poražen u tri seta od Stefanosa Cicipasa 6:4, 7:6, 6:4. Ostavio je Đere pozitivan utisak. Pokazao je da ima igru da se uhvati u koštac i sa najboljima. Ali za velike rezultate i… »
Alkaraz se namučio protiv Čileanca, ali uspeo da slavi

Alkaraz se namučio protiv Čileanca, ali uspeo da slavi

Euronews 08.07.2023
Prvi reket sveta, Karlos Alkaraz, uspeo je posle četiri sata borbe da nadigra Nikolasa Đarija sa 3:1 (6:3, 6:7, 6:3, 7:5). Nakon rutinskog prvog seta za Španca, Čileanac je u drugom prikazao sjajnu igru i u taj-brejku uspeo da prelomi drugi deo igre u… »
Problemi za najboljeg! Karlos Alkaraz u mukama na Vimbldonu

Problemi za najboljeg! Karlos Alkaraz u mukama na Vimbldonu

Večernje novosti 08.07.2023
VIMBLDON 2023 nije još stigao ni do polovine, a najbolje rangirani teniser sveta, Karlos Alkaraz, našao se u neočekivanim problemima. FOTO: Tanjug/AP Posle pobeda sa po 3:0 protiv Šardija i Milera, 20-godišnji Španac se u trećem kolu sastao sa osam… »
Srpski reprezentativac namučio cicipasa! Grk prošao dalje na Vimbldonu teže nego što je mislio

Srpski reprezentativac namučio cicipasa! Grk prošao dalje na Vimbldonu teže nego što je mislio

Večernje novosti 08.07.2023
VIMBLDON 2023 polako ali sigurno ulazi u onaj zanimljiviji deo. FOTO: Tanjug/AP A vrlo zanimljiv je u subogu bio kršaj između reprezentativaca Srbije i Grčke. Nažalost, Laslo Đere nije uspeo da priredi senzaciju, ali jeste namučio velikog favorita… »
"Kud me nađe, čoveče?" Natalija Stevanović zaplakala zbog Novaka, otkrila šta joj je Đoković rekao

"Kud me nađe, čoveče?" Natalija Stevanović zaplakala zbog Novaka, otkrila šta joj je Đoković rekao

Večernje novosti 08.07.2023
SRPSKI teniser Novak Đoković još jednom je pokazao da je uvek tu za svoje kolege, posebno sunarodnike. Najbolji teniser svih vremena pronašao je Nataliju Stevanović nakon poraza od Petre Kvitove. Tanjug/AP Nišlijka nije mogla da sakrije emocije… »
Petra zaustavila Nataliju na Vimbldonu

Petra zaustavila Nataliju na Vimbldonu

Sportski žurnal 08.07.2023
Kvitova će u četvrtom kolu trećeg gren slem turnira u sezoni igrati protiv protiv pobednice meča Ons Žaber - Bjanka Andresku. Srpska teniserka Natalija Stevanović nije uspela da se plasira u četvrto kolo Vimbldona, pošto je izgubila od Čehinje… »
Susret sa Noletom posle meča: Kud me sad nađe čoveče!

Susret sa Noletom posle meča: Kud me sad nađe čoveče!

Sport klub 08.07.2023
Srpska teniserka Natalija Stevanović odlično se pokazala na vimbldonskoj premijeri. Imala je puno utisaka, a možda i najjači je bio susret sa Novakom Đokovićem. „Prvi susret s Noletom posle meča – ja sam se rasplakala kao kiša. Rekoh: Kud me… »
Đari uzeo set i pretio, ali Karlitos je mašina

Đari uzeo set i pretio, ali Karlitos je mašina

Sport klub 08.07.2023
Prvi teniser sveta Karlos Alkaras plasirao se u četvrto kolo Vimbldona pošto je savladao Nikolasa Đarija 3:1 (6:3, 6:7, 6:3, 7:5). Izjednačio je mladi Španac rezultat karijere na Vimbldonu, koji je ostvario prošle godine. Ali je jasno da ima još… »
Đari ogolio Alkarazove mane, prvi teniser sveta prošao u osminu finala Vimbldona!

Đari ogolio Alkarazove mane, prvi teniser sveta prošao u osminu finala Vimbldona!

Sportske.net 08.07.2023
Najbolji teniser na ATP listi Španac Karlos Alkaraz plasirao se osminu finala Vimbldona. On je u trećem kolu posle velike borbe i četiri odigrana seta savladao Čileanca Nikolasa Đarija sa 3:1, po setovima 6:3, (6):7, 6:3, 7:5. Meč je trajao tri sata… »
Ceo vimbldon hoće da on sruši Novaka, a Alkaraz se muči: Četiri sata se patio sa autsajderom, ovo niko nije očekivao!

Ceo vimbldon hoće da on sruši Novaka, a Alkaraz se muči: Četiri sata se patio sa autsajderom, ovo niko nije očekivao!

Mondo 08.07.2023
Iako su mnogi očekivali da se Karlos Alkaraz prošeta u drugu nedelju Vimbldona, već ga je Nikolas Žari dobrano namuči. Iako su mnogi očekivali da se Karlos Alkaraz prošeta u drugu nedelju Vimbldona, već ga je Nikolas Žari dobrano namuči. Ni ne… »
Cicipas rutinski protiv Đerea, od srpskih predstavnika na Vimbldonu ostao samo Đoković

Cicipas rutinski protiv Đerea, od srpskih predstavnika na Vimbldonu ostao samo Đoković

Euronews 08.07.2023
Srpski teniser, Laslo Đere, eliminisan je sa Vimbldona pošto ga je u trećem kolu pobedio Stefanos Cicipas sa 3:0. Po setovima je bilo 6:4, 7:6, 6:4 u korist grčkog asa za dva sata i 11 minuta. Najbolji otpor 60. reket sveta pružio je u drugom setu, u… »
Samouvereni Medvedev izjadničio rezultat karijere na Vimbldonu!

Samouvereni Medvedev izjadničio rezultat karijere na Vimbldonu!

Sportske.net 08.07.2023
Ruski teniser Danil Medvedev plasirao se u osminu finala Vimlbodna i tako izjednačio najbolji rezultat na ovom grend slemu postignut 2021. godine. On je u trećem kolu sa 3:1, po setovima 4:6, 6:3, 6:4, 6:4, za tri sata i četiri minuta savladao Mađara… »
Medvedev izgubio set, pa dominirao: Rus preko Fučeviča do četvrtog kola

Medvedev izgubio set, pa dominirao: Rus preko Fučeviča do četvrtog kola

Euronews 08.07.2023
Ruski teniser, Danil Medvedev, savladao je Mađara, Martona Fučoviča sa 3:1 i tako se plasirao u četvrto kolo Vimbldona. Po setovima je bilo 4:6, 6:3, 6:4, 6:4 u korist drugog igrača planete, a meč je trajao nešto više od tri sata. Mađar je u… »
Đoković da se zabrine: Danil Medvedev izjednačio rekord na Vimbldonu

Đoković da se zabrine: Danil Medvedev izjednačio rekord na Vimbldonu

Večernje novosti 08.07.2023
DANIL Medvedev popravlja formu kako Vimbldon odmiče. FOTO: Tanjug/AP Posle "dvodnevne" pobede nad Adrijanom Manarinom, Rus je opravdao ulogu favorita u trećem kolu. On je posle preokreta savladao 67. sa ATP liste, Martona Fučoviča. Rezultat je glasio… »
Kvitova zaustavila Nataliju Stevanović na Vimbldonu

Kvitova zaustavila Nataliju Stevanović na Vimbldonu

Radio 021 08.07.2023
Natalija Stevanović nije uspela da se plasira u četvrto kolo Vimbldona, pošto je izgubila od Čehinje Petre Kvitove sa 3:6, 5:7. Stevanović, koja je prvi put u karijeri igrala na nekom grend slem turniru, pružila je dobar otpor nekadašnjoj… »
Petra Kvitova bolja od Natalije Stevanović u trećem kolu Vimbldona

Petra Kvitova bolja od Natalije Stevanović u trećem kolu Vimbldona

Dnevnik 08.07.2023
LONDON: Srpska teniserka Natalija Stevanović eliminisana je sa Vimbldona, pošto je danas poražena od češke teniserke Petre Kvitove sa 2:0 (6:3, 7:5) u meču trećeg kola nakon dva sata igre. Meč je prekinut zbog kiše, pri vođstvu Čehinje 1:0 u… »
Kvitova zaustavila Stevanović na Vimbldonu

Kvitova zaustavila Stevanović na Vimbldonu

Radio sto plus 08.07.2023
Srpska teniserka je dobro počela meč i prva je stigla do brejka za prednost od 2:1. Međutim, Čehinja je odmah uzvratila, dva puta je oduzela servis protivnici i preokrenula rezultat na 5:2. Stevanović je u osmom gemu, na svoj servis, spasila tri set… »
Alkaras: Neće biti lako

Alkaras: Neće biti lako

Sportski žurnal 08.07.2023
Španski teniser posle jučerašnje pobede, već danas ponovo izlazi na megdan. Karlos Alkaras je nakon plasmana u treće kolo Vimbldona, izjavio da mu neće biti lako, ali da će pokušati da se što bolje pripremi za današnji meč. Španski teniser se… »
Alkaraz: ''Neće mi biti lako zbog igranja dva dana za redom''

Alkaraz: ''Neće mi biti lako zbog igranja dva dana za redom''

Večernje novosti 08.07.2023
Španski teniser Karlos Alkaraz plasirao se u treće kolo Vimbldona pošto je juče savladao Francuza Aleksandra Milera rezultatom 3:0 (6:4, 7:6 (7:2), 6:3), za dva sata i 33 minuta igre. FOTO: Tanjug/AP Protivnik Alkarazu u trećem kolu biće Nikolas… »
Vavrinka: "Novak je trenutno najbolji igrač"

Vavrinka: "Novak je trenutno najbolji igrač"

Sportske.net 08.07.2023
Švajcarac Stanislasa Vavrinka istakao je posle meča trećek kola Vimbldona da je Novak Đoković najbolji teniser na svetu u ovom trenutku. Đoković je uprkos poslednjem terminu uspeo da sa 3:0 završio posao protiv Vavrinke pre policijskog časa… »
Vavrinka: Đoković trenutno najbolji, nisam na njegovom nivou

Vavrinka: Đoković trenutno najbolji, nisam na njegovom nivou

Vesti online 08.07.2023
Švajcarski teniser Stanislas Vavrinka izjavio je nakon meča sa Novakom Đokovićem da je srpski teniser trenutno najbolji na svetu, prenosi Sportklub. Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u četvrto kolo Vimbldona pošto je pobedio Švajcarca… »
Đoković pobedio Vavrinku za osminu finala Vimbldona

Đoković pobedio Vavrinku za osminu finala Vimbldona

Vreme 08.07.2023
Tenis Novak Đoković, najbolji teniser svih vremena, plasirao se u osminu finala Vimbldona nakon što je savladao starog rivala Stena Vavrinku u tri seta, 6:3, 6:1, 7:6 Pročitajte još Zašto tako zdušno navijam za Novaka Đokovića? Pročitajte još… »

Vesti dana »