Povezane vesti

Alkaraz angažuje i psihologa pred meč sa Novakom

Alkaraz angažuje i psihologa pred meč sa Novakom

Politika 15.07.2023
Talentovani španski teniser Karlos Alkaraz odlučio je da angažuje psihologa pred finale Vimbldona protiv Novaka Đokovića, koji je mentalni kralj belog sporta, objavili su španski mediji. Čini se, da je Alkaraz ipak izvukao pouke iz kraha koji je… »
Đoković i Alkaras od 15 časova igraju za titulu na Vimbldonu

Đoković i Alkaras od 15 časova igraju za titulu na Vimbldonu

Radio 021 15.07.2023
Novak Đoković i Karlos Alakras igraće finale Vimbldona u nedelju od 15 časova. Finalni meč igra se na Centralnom terenu od 14 časova po lokalnom, odnosno 15 časova po srednjoevropskom vremenu. Đoković i Alkaras su na putu do finala izgubili samo… »
Evo kada je na programu veliko finale Vimbldona Đoković – Alkaras

Evo kada je na programu veliko finale Vimbldona Đoković – Alkaras

Vesti online 15.07.2023
Srpski teniser Novak Đoković i Španac Karlos Alakaras igraju u nedelju od 15 časova u finalu Vimbldona u Londonu. Finalni meč igra se na Centralnom terenu od 14 časova po lokalnom, odnosno 15 časova po srednjoevropskom vremenu. Đoković i Alkaras… »
Đoković i Alkaras igraju u nedelju od 15 časova u finalu Vimbldona

Đoković i Alkaras igraju u nedelju od 15 časova u finalu Vimbldona

Sportski žurnal 15.07.2023
Srpski teniser igraće za peti uzastopni trofej na Vimbldonu, ukupno osmi, a 20-godišnji Španac za prvu titulu u svom prvom finalu na tom londonskom grend slem turniru. Srpski teniser Novak Đoković i Španac Karlos Alakras igraju u nedelju od 15… »
Đoković o publici u finalu: Vizualizovaću, znam šta me čeka

Đoković o publici u finalu: Vizualizovaću, znam šta me čeka

Sport klub 15.07.2023
Imao je Novak Đoković u polufinalu duel sa londonskom publikom u polufinalu sa Janikom Sinerom. Nije to bio ni prvi ni poslednji put, a gledalište će u nedelju ponovo biti na strani protivnika u finalu – Karlosa Alkaraza. Pitali smo Novaka može li… »
Đoković i Alkaras igraju u nedelju od 15 časova u finalu Vimbldona

Đoković i Alkaras igraju u nedelju od 15 časova u finalu Vimbldona

Novi magazin 15.07.2023
Srpski teniser Novak Đoković i Španac Karlos Alakras igraju u nedelju od 15 časova u finalu Vimbldona u Londonu. Finalni meč igra se na Centralnom terenu od 14 časova po lokalnom, odnosno 15 časova po srednjoevropskom vremenu. Đoković i Alkaras… »
Alkaraz: Ne mogu da verujem da sam u finalu, biće izuzetno teško protiv Novaka

Alkaraz: Ne mogu da verujem da sam u finalu, biće izuzetno teško protiv Novaka

Politika 15.07.2023
LONDON – Španski teniser Karlos Alkaraz izjavio je nakon plasmana u finale Vimbldona, da ne može da veruje da će biti u prilici da se bori za trofej protiv Đokovića, prenosi Sportklub. Alkaraz se plasirao u finale Vimbldona, pošto je u petak… »
Ko je Karlos Alkaraz, protivnik Novaka Đokovića u finalu Vimbldona?

Ko je Karlos Alkaraz, protivnik Novaka Đokovića u finalu Vimbldona?

Danas 15.07.2023
Srpski teniser Novak Đoković u nedelju će igrati finale Vimbldona protiv Karlosa Alkaraza, a ako trijumfuje osvojiće 24. grend slem titulu u karijeri po čemu će biti jedinstven u muškoj konkurenciji jer će prvom pratiocu Rafaelu Nadalu bežati za… »
Đoković igra za 35. Grend slem? Neverovatan gaf na RTS-u (video)

Đoković igra za 35. Grend slem? Neverovatan gaf na RTS-u (video)

Večernje novosti 15.07.2023
SRPSKI teniser Novak Đoković igraće u nedelju od 15 časova protiv Karlosa Alkaraza u finalu Vimbldona. Tanjug/AP Srbin je savladao Janika Sinera, a Španac u drugom polufinalu Danila Medvedeva. Karlos Alkaras i Novak Đoković ukrstiće rekete u… »
Idem kod psihologa, pa pred Đokovića! Alkaraz otkrio tajnu: Evo zašto neće biti kao prošli put protiv Novaka!

Idem kod psihologa, pa pred Đokovića! Alkaraz otkrio tajnu: Evo zašto neće biti kao prošli put protiv Novaka!

Mondo 15.07.2023
Karlos Alkaraz otkrio kako će se pripremati za finale Vimbldona protiv Novaka Đokovića. Karlos Alkaraz otkrio kako će se pripremati za finale Vimbldona protiv Novaka Đokovića. Španski teniser Karlos Alkaraz otkrio je da se priprema za finale… »
Kada ako ne sada? Novak Đoković ovako najavio istorijsko finale Vimbldona

Kada ako ne sada? Novak Đoković ovako najavio istorijsko finale Vimbldona

Večernje novosti 15.07.2023
NAJBOLjI srpski teniser Novak Đoković pred finale Vimbldona sa Karlosem Alkarazom izjavio je da će u finalu dati sve od sebe i da će se i psihički i fizički pripremiti za duel. FOTO: Tanjug/AP Novak Đoković ima priliku da osvoji osmu Vimbldonsku… »
Odrastao sam gledajući Novaka - on je zver! Alkaraz pred finale pričao zašto se divi Đokoviću: On ništa ne radi loše!

Odrastao sam gledajući Novaka - on je zver! Alkaraz pred finale pričao zašto se divi Đokoviću: On ništa ne radi loše!

Mondo 15.07.2023
Karlos Alkaraz sada mora da pobedi tenisera koji, po njegovom mišljenju, nema slabu tačku! Karlos Alkaraz sada mora da pobedi tenisera koji, po njegovom mišljenju, nema slabu tačku! Karlos Alkaraz nastavlja veliku borbu za prvo mesto i za grend slem… »
Alkaraz angažuje i psihologa pred meč sa Novakom

Alkaraz angažuje i psihologa pred meč sa Novakom

Vesti online 15.07.2023
Talentovani španski teniser Karlos Alkaraz odlučio je da angažuje psihologa pred finale Vimbldona protiv Novaka Đokovića, koji je mentalni kralj belog sporta, objavili su španski mediji. Čini se, da je Alkaraz ipak izvukao pouke iz kraha koji je… »
Alkaraz impresionirao Medvedeva: ''On je kao velika trojka!''

Alkaraz impresionirao Medvedeva: ''On je kao velika trojka!''

Sportske.net 15.07.2023
Karlos Alkaraz se juče plasirao u svoje prvo vimbldonsko finale u karijeri, a kakav potencijal ima s obzirom da mu je tek 20 godina, nema sumnje da će ih odigrati još mnogo u karijeri. U nedelju od 15 časova će se za titulu boriti protiv našeg… »
RTS napravio gaf zbog kojeg mu se opet smeju: Đoković ni ne zna koliko ima titula

RTS napravio gaf zbog kojeg mu se opet smeju: Đoković ni ne zna koliko ima titula

Nova 15.07.2023
Gafovi postaju regularna stvar na javnom servisu. Novak Đoković je bez većih problema u polufinalu Vimbldona savladao Janika Sinera bez izgubljenog seta i zakazao okršaj za titulu protiv Karlosa Alkaraza. Pobeda srpskog tenisera je bez dileme bila… »
Alkaraz menja strategiju pred finale, uključen i psiholog

Alkaraz menja strategiju pred finale, uključen i psiholog

Sportske.net 15.07.2023
Bilo je iznenađenja tokom ovogodišnjeg Vimbldona, bljesaka pojedinih igrača poput Krisa Jubenka, ali na kraju je sve došlo na svoje mesto i u nedelju od 15 časova ćemo gledati očekivano finale - duel dvojice najboljeplasiranih igrača na ATP listi… »
FOTO Đoković dobio posebnu čestitku od legende srpskog fudbala, reči koje su oduševile sve

FOTO Đoković dobio posebnu čestitku od legende srpskog fudbala, reči koje su oduševile sve

Nova 15.07.2023
Sjajno. Novak Đoković je sjajnom igrom u petak izborio rekordno 35 grend slem finale i nastavio je da piše istoriju tenisa. Srbin će u nedelj protiv Karlosa Alkaraza napasti svoju osmu titulu na Vimbldonu čime bi se izjednačio sa Rodžerom Federerom… »
Alkaraz: Ne mogu da verujem da sam u finalu, biće izuzetno teško protiv Novaka

Alkaraz: Ne mogu da verujem da sam u finalu, biće izuzetno teško protiv Novaka

Vesti online 15.07.2023
Španski teniser Karlos Alkaraz izjavio je nakon plasmana u finale Vimbldona, da ne može da veruje da će biti u prilici da se bori za trofej protiv Đokovića, prenosi Sportklub. Alkaraz se plasirao u finale Vimbldona, pošto je u petak savladao ruskog… »
Alkaraz: Ne mogu da verujem da sam u finalu, biće izuzetno teško protiv Novaka

Alkaraz: Ne mogu da verujem da sam u finalu, biće izuzetno teško protiv Novaka

Dnevnik 15.07.2023
LONDON: Španski teniser Karlos Alkaraz izjavio je nakon plasmana u finale Vimbldona, da ne može da veruje da će biti u prilici da se bori za trofej protiv Đokovića, prenosi Sportklub. Alkaraz se plasirao u finale Vimbldona, pošto je u petak savladao… »
''Nije vreme da budem uplašen i umoran'' Alkaraz pred meč sa Đokovićem ''puca'' od samopouzdanja

''Nije vreme da budem uplašen i umoran'' Alkaraz pred meč sa Đokovićem ''puca'' od samopouzdanja

Večernje novosti 15.07.2023
Alkaraz se plasirao u finale Vimbldona, pošto je u petak savladao ruskog tenisera Danijela Medvedeva sa 3:0 (6:3, 6:3, 6:3) u polufinalu. FOTO: Tanjug/AP - Ovo je san za mene, finale ovde. Iskreno ne mogu da verujem. Samo mogu da kažem da uživam u… »
Karlos Alkaraz razbio Medvedeva za finale Vimbldona

Karlos Alkaraz razbio Medvedeva za finale Vimbldona

Danas 15.07.2023
Španski teniser Karlos Alkaraz drugi je finalista Vimbldona. On je u polufinalu savladao Danila Medvedeva sa 3:0 u setovima – 6:3, 6:3, 6:3, za manje od dva sata igre. Momak iz Mursije će tako u nedelju za titulu igrati protiv Novaka Đokovića, koji… »
Đoković: Obojica želimo titulu

Đoković: Obojica želimo titulu

Danas 15.07.2023
Novak Đoković se pobedom nad Janikom Sinerom plasirao u 35. grend slem finale, a svoje deveto na Vimbldonu. Protivnik u nedelju od 15 časova će mu biti Karlos Alkaraz koji je maksimalnim rezultatom bio bolji od Danila Medvedeva. Đoković je bio… »
Đoković je danas postavio novi rekord, a u nedelju bi mogao da izjednači još dva

Đoković je danas postavio novi rekord, a u nedelju bi mogao da izjednači još dva

Danas 15.07.2023
Srpski teniser Novak Đoković u nedelju će igrati finale Vimbldona protiv boljeg iz meča Karlos Alkaraz – Danil Medvedev, a ako trijumfuje osojiće 24 grend slem u karijeri po čemu će biti jedinstven u muškoj konkurenciji jer će prvom pratiocu… »
Medvedev: Alkaraz je poput velike trojke

Medvedev: Alkaraz je poput velike trojke

Danas 14.07.2023
Ruski teniser Danil Medvedev igrao je prvo polufinale Vimbldona. Ipak, nije uspeo da dođe do finala, jer je Karlos Alkaraz jednostavio bio nezaustavljiv. To je i Rus priznao poraza u meču koji je trajao manje od dva sata. – Nisam igrao loše, ali on… »
Alkaraz: Igrati finale protiv legende još je posebnije

Alkaraz: Igrati finale protiv legende još je posebnije

Danas 14.07.2023
Španski teniser Karlos Alkaraz plasirao se u prvo vimbldonsko finale, gde ga čeka aktuelni šampion Novak Đoković. – To je dodatna motivacija. Igrati finale protiv takvih legendi još je posebnije. Ako bih pobedio i osvojio Vimbldon to bi bilo… »
Alkaraz preti Novaku: Đoković je legenda, ali...

Alkaraz preti Novaku: Đoković je legenda, ali...

Večernje novosti 14.07.2023
LjUBITELjE tenisa u nedelju očekuje prava poslastica kada će Novak Đoković i Karlos Alkaraz po drugi put u nešto manje od dva meseca odmeriti snage. FOTO: Profimedia Đoković je nadigrao Janika Sinera, dok je Alkaraz savladao Danila Medvedeva… »
Đoković poslao jasnu poruku pred finale vimbldona: Novak progovorio i o navijačima

Đoković poslao jasnu poruku pred finale vimbldona: Novak progovorio i o navijačima

Večernje novosti 14.07.2023
NOVAK Đoković savladao je Janika Sinera, a dva sata kasnije stao je pred novinare na konferenciji za medije. Foto: Profimedia na početku je analizirao sam duel. - Bilo je dosta borbe i pobeda u tri seta. Svaki je bio je težak, znam da je hteo da bude… »
Đoković: Voleo bih da verujem da igram najbolji tenis u zrelim godinama

Đoković: Voleo bih da verujem da igram najbolji tenis u zrelim godinama

Danas 14.07.2023
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u novo finale Vimbldona pošto je savladao Janika Sinera u tri seta – 6:3, 6:4, 7:6. On je odmah nakon duela u kratkom intervjuu na samom terenu rekao da polufinale uopšte nije bilo bilo kako se možda po… »

Vesti dana »