Povezane vesti

Aranđel Stojković zvanično novi fudbaler Partizana

Aranđel Stojković zvanično novi fudbaler Partizana

Politika 28.07.2023
Defanzivac Aranđel Stojković novi je fudbaler Partizana, objavio je danas klub na zvaničnom sajtu. Desni bek je sa novim klubom potpisao ugovor do leta 2027. godine, dok je Partizan TSC-u isplatio 150.000 evra, preneo je Tanjug. Stojković je do sada u… »
Partizan ima novog beka

Partizan ima novog beka

Sportski žurnal 28.07.2023
Aranđel Stojković zvanično novi fudbaler Partizana. Defanzivac Aranđel Stojković novi je fudbaler Partizana, objavio je danas klub na zvaničnom sajtu. Desni bek je sa novim klubom potpisao ugovor do leta 2027. godine, dok je Partizan TSC-u isplatio… »
Stojković: Velika mi je čast što sam dobio priliku da ponovo budem deo Partizana

Stojković: Velika mi je čast što sam dobio priliku da ponovo budem deo Partizana

Sportski žurnal 28.07.2023
Aranđel Stojković novi fudbaler Partizana. Srpski fudbaler Aranđel Stojković novi je igrač Partizana, potvrdio je danas klub. Desni bek je sa Partizanom potpisao trogodišnji ugovor. - Velika mi je čast i zadovoljstvo što sam dobio priliku da… »
Aranđel Stojković: ''Smatram da sam dosta napredovao...''

Aranđel Stojković: ''Smatram da sam dosta napredovao...''

Sportske.net 28.07.2023
Kako je i najavljivano iz Partizana, crno-beli su se pred start sezone pojačali i na poziciji desnog beka, a izbor je pao na iskusnog fudbalera TSC-a Aranđela Stojkovića. On je tokom popodneva zvanično predstavljen u novom klubu, a odmah posle… »
Saldanja: Posedujem kvalitet da doprinesem uspesima Partizana

Saldanja: Posedujem kvalitet da doprinesem uspesima Partizana

Politika 28.07.2023
Novi fudbaler Partizana Mateus Saldanja izjavio je da mu je prvi cilj da doprinese uspesima kluba i pomogne golovima i asistencijama, objavljeno je danas na sajtu kluba. „Želeo bih da ih pozovem navijače da nas podrže u svim utakmicama, nameravam da… »
Saldanja: Jedva čekam pobedu nad Zvezdom

Saldanja: Jedva čekam pobedu nad Zvezdom

Sportski žurnal 28.07.2023
Partizanov Brazilac jedva čeka da doživi atmosferu večitog derbija. Na Partizanovom sajtu objavljen je i kratak razgovor sa Mateušom Saldanjom, brazilskim napadačem koji je danas potpisao četvorogodišnji ugovor sa crno-belima. Kako biste se… »
Aranđel Stojković zvanično novi fudbaler Partizana

Aranđel Stojković zvanično novi fudbaler Partizana

Dnevnik 28.07.2023
BEOGRAD: Defanzivac Aranđel Stojković novi je fudbaler Partizana, objavio je danas klub na zvaničnom sajtu. Desni bek je sa novim klubom potpisao ugovor do leta 2027. godine, dok je Partizan TSC-u isplatio 150.000 evra. Stojković je do sada u karijeri… »
Brazilac se predstavio „grobarima“: „Hoću da ponovim Leonardov uspeh, jedva čekam da pobedimo u derbiju“ VIDEO

Brazilac se predstavio „grobarima“: „Hoću da ponovim Leonardov uspeh, jedva čekam da pobedimo u derbiju“ VIDEO

Nova 28.07.2023
Fudbaleri Partiana zvanično su dobili pojačanje u liku Mateuša Saldanje koji je predstavljen u Humskoj. Saldanja je treći najskuplji igrač u istoriji Partizana posle Umara Sadika i Sejdube Sume, pošto su crno-beli za njega dali 1,3 miliona evra… »
Partizan ne staje: Posle Brazilca, crno-beli doveli novo pojačanje - sve snažniji ulaze u šampionsku trku (foto)

Partizan ne staje: Posle Brazilca, crno-beli doveli novo pojačanje - sve snažniji ulaze u šampionsku trku (foto)

Večernje novosti 28.07.2023
PARTIZAN je nastavio da se pojačava. Klub iz Humske je predstavio devetog igrača u letnjem prelaznom roku. Novi član crno-belih je Aranđel Stojković. FOTO: FK Partizan Ovaj 28-godišnjki defanzivac je u redove "parnog valjka" stigao iz TSC-a kome je… »
Partizan u ''petoj brzini'' - Predstavio i deveto pojačanje!

Partizan u ''petoj brzini'' - Predstavio i deveto pojačanje!

Sportske.net 28.07.2023
U odnosu na pripremni period u Sloveniji, Partizan sada ima znatno jači tim. Danas je tokom popodneva najpre promovisan novi napadač, Brazilac Saldanja, a odmah pošto je trener Igor Duljaj završio svoju pres konferenciju, klub iz Humske je predstavio… »
Nova Partizanova "jedanaestica": "Da ponovim Leonardove uspehe!"

Nova Partizanova "jedanaestica": "Da ponovim Leonardove uspehe!"

Sportske.net 28.07.2023
Predstavio se navijačima crno-belih Mateuš Saldanja, novo pojačanje na poziciji napadača. On je uzeo dres sa brojem 11. Ugovor je potpisao na četiri godine. "Prvo želeo bih da se zahvalim svima u klubu kao i navijačima. Kao napadača me odlikuju… »
Još jedan novajlija u Partizanu: Brazilac Saldanja potpisao ugovor na četiri godine

Još jedan novajlija u Partizanu: Brazilac Saldanja potpisao ugovor na četiri godine

Danas 28.07.2023
Crno-beli nastavljaju da sastavljaju tim za sledeću fudbalsku sezonu. Mateuš Saldanja (23) novi je član Partizana, potvrdio je fudbalski klub iz Humske na zvaničnom sajtu. ⚫⚪ Crno-belima će se na kraju radne nedelje pridružiti osmo pojačanje u… »
"Jedva čekam da pobedimo u derbiju!" Ko je Brazilac koji je u Partizan stigao da nasledi Rikarda i šta kaže o prvim…

"Jedva čekam da pobedimo u derbiju!" Ko je Brazilac koji je u Partizan stigao da nasledi Rikarda i šta kaže o prvim…

Večernje novosti 28.07.2023
BRAZILSKI fudbaler Mateus Saldanja zvanično je potpisao ugovor sa Partizanom na četiri godine. FOTO: FK Partizan Klub iz Humske je na ime obeštećenja platio Džef junajtedu 1.300.000 evra. Od ovog 23-godišnjaka se očekuje da nasledi Rikarda Gomeša… »
Novi špic stigao u Partizan i odmah zapretio zvezdi: Znam za derbi, jedva čekam da ga dobijemo!

Novi špic stigao u Partizan i odmah zapretio zvezdi: Znam za derbi, jedva čekam da ga dobijemo!

Mondo 28.07.2023
Mateus Saldanja je uveren da će sa Partizanom nizati uspehe! Mateus Saldanja je uveren da će sa Partizanom nizati uspehe! Partizan je i zvanično predstavio svoje novo pojačanje. Brazilski napadač Mateus Saldanja stigao je iz japanskog Džef Junjateda… »

Vesti dana »

U Srbiji sutra toplo i promenljivo vreme

U Srbiji sutra toplo i promenljivo vreme

Novi magazin pre 1 satjoš 20 povezanih
Odbojkašice Srbije pobedile Kanadu u Ligi nacija

Odbojkašice Srbije pobedile Kanadu u Ligi nacija

Politika pre 4 minutajoš 17 povezanih
Vojska Srbije raspisala konkurs za prijem u specijalne jedinice

Vojska Srbije raspisala konkurs za prijem u specijalne jedinice

Glas Zapadne Srbije pre 2 satajoš 16 povezanih