Povezane vesti

Novak posle Ju-Es opena može da zacementira 1. Mesto

Novak posle Ju-Es opena može da zacementira 1. Mesto

Dnevnik 29.08.2023
Đoković ima veliku šansu u Njujorku da se značajno odlepi svom konkurentu. Novak Đoković se plasirao u drugo kolo Ju-Es Opena pošto je bio ubedljiv protiv Aleksandera Milera, a tom pobedom je obezbedio i povratak na prvo mesto ATP liste, čime je… »
Novaka obožavaju, ali morao da kaže "ne"! Otkriven Đokovićev plan, razočaraće milione ovom odlukom!

Novaka obožavaju, ali morao da kaže "ne"! Otkriven Đokovićev plan, razočaraće milione ovom odlukom!

Mondo 29.08.2023
Isplivao je spisak učesnika popularnog turnira, na kojem ove jeseni ipak neće biti Novaka Đokovića. Isplivao je spisak učesnika popularnog turnira, na kojem ove jeseni ipak neće biti Novaka Đokovića. Novak Đoković neće učestvovati na turniru u… »
Đoković danas trenira u Džersiju

Đoković danas trenira u Džersiju

Sport klub 29.08.2023
Novaka Đokovića danas (utorak) nema na rasporedu treninga, ali to ne bi trebalo da brine njegove navijače. Đoković tokom US opena odseda kod prijatelja u Džersiju, a na tom imanju ima i teniskih terena, pa će Novak trening odraditi tamo. U drugom… »
Razlika Đokovića i Alkaraza? On me razbije kako hoće! Aleksandra pitali ko je bolji teniser: Ne da ti da dišeš

Razlika Đokovića i Alkaraza? On me razbije kako hoće! Aleksandra pitali ko je bolji teniser: Ne da ti da dišeš

Mondo 29.08.2023
Francuski teniser izgubio je od Novaka Đokovića, ali je oduševljen njim. Francuski teniser izgubio je od Novaka Đokovića, ali je oduševljen njim. Aleksandr Miler izgubio je od Novaka Đokovića 0:6, 2:6, 3:6 i glatko bio izbačen sa US Opena u prvom… »
Novak Đoković odustao: Nole ne igra na izuzetno jakom turniru! Neke je zbunio taj potez, ali...

Novak Đoković odustao: Nole ne igra na izuzetno jakom turniru! Neke je zbunio taj potez, ali...

Večernje novosti 29.08.2023
I kada ne igra, Novak Đoković privlači ogromnu pažnju. FOTO: Tanjug/AP Dok traje Ju-Es open 2023, teniska javnost je danas obaveštena i o velikom povratku velikog turnira u Kini, kao i učesnicima na njemu. Great field of ATP500 Beijing (entry list)… »
Đoković bio "strašan"? Šta tek reći za ono što je upravo uradio Danil Medvedev...

Đoković bio "strašan"? Šta tek reći za ono što je upravo uradio Danil Medvedev...

Večernje novosti 29.08.2023
Novak Đoković je maestralno započeo pohod na 24. grend slem titulu, ali ubedljiviji start Ju-Es opena 2023. od njega imao je Danil Medvedev. FOTO: Tanjug/AP Nole je, podsetimo, savladao Francuza Aleksandra Milera sa 6:0, 6:2, 6:3, a Rus je bio još… »
Novak Đoković ovo nije očekivao: Ju-Es open se naslađuje što Karlos Alkaraz više neće biti prvi na ATP listi

Novak Đoković ovo nije očekivao: Ju-Es open se naslađuje što Karlos Alkaraz više neće biti prvi na ATP listi

Večernje novosti 29.08.2023
Poslednji grend slem u teniskoj sezoni "2023.", Ju-Es open, Novak Đoković je započeo velikim trijumfom, a onda je usledila i jedna zanimljiva reakcija. FOTO: Tanjug/AP Naime, nakon što je Nole za samo 96 minuta savladao Aleksandra Milera, kao što su… »
Đoković pobedio Milera i obezbedio povratak na prvo mesto ATP liste

Đoković pobedio Milera i obezbedio povratak na prvo mesto ATP liste

IndeksOnline 29.08.2023
Srpski teniser Novak Đoković pobedio je jutros sa 3:0 Francuza Aleksandra Milera u prvom kolu Ju Es opena. Rezltat po setovima bio je 6:0, 6:2, 6:3. Đoković je pobedio posle sat i 36 minuta. On je osam puta oduzeo servis Mileru, koji je napravio jedan… »
Đokovićeva pobeda za povratak na broj 1!

Đokovićeva pobeda za povratak na broj 1!

Vesti online 29.08.2023
Novak Đoković će za dve nedelje ponovo i zvanično biti najbolji igrač sveta. Laka pobeda u prvom kolu US openu protiv Francuza Milera, bila mu je dovoljna da zauzme prvo mesto ATP liste. S obzirom da Karlos Alkaras u Njujorku brani titulu, a da… »
Ovo nije normalno! Đoković uradio nešto o čemu mnogi mogu da sanjaju

Ovo nije normalno! Đoković uradio nešto o čemu mnogi mogu da sanjaju

Večernje novosti 29.08.2023
NOVAK Đoković uspešno je preskočio prvu prepreku na Ju-Es openu, a uz to uradio je nešto što malo ko može kada je tenis u pitanju. Tanjug/AP Naime, on je u ubedljivom trijumfu protiv Aleksandre Milera (6:0, 6:2, 6:3) prvi set rešio u svoju korist… »
Đoković: Zadovoljan sam, za sada sve ide savršeno

Đoković: Zadovoljan sam, za sada sve ide savršeno

Politika 29.08.2023
NjUJORK – Najbolji srpski teniser Novak Đoković izjavio je danas da je zadovoljan kako je igrao u prvom kolu poslednjeg grend slem turnira u sezoni, Ju-Es opena. Đoković se plasirao u drugo kolo Otvorenog prvenstva SAD u Njujorku, pošto je jutros… »
Laslo Đere pobedio Brendona Nakašimu i plasirao se u drugo kolo Ju-Es Opena

Laslo Đere pobedio Brendona Nakašimu i plasirao se u drugo kolo Ju-Es Opena

Politika 29.08.2023
NjUJORK – Srpski teniser Laslo Đere plasirao se u drugo kolo Ju-Es opena, pošto je savladao Amerikanca Brendona Nakašimu sa 3:0 u setovima – 7:5, 6:4, 6:4. Meč je trajao dva sata i 22 minuta. Na početku prvog seta viđena su dva brejka u trećem… »
Đoković pobedio Milera, u drugom kolu Ju-es opena sutra sa Zapatom

Đoković pobedio Milera, u drugom kolu Ju-es opena sutra sa Zapatom

Politika 29.08.2023
Srpski teniser Novak Đoković pobedio je jutros sa 3:0 Francuza Aleksandra Milera u prvom kolu Ju-es opena. Rezltat po setovima bio je 6:0, 6:2, 6:3. Najbolji srpski teniser 17. put u karijeri učestvuje na Ju-es openu, a Otvoreno prvenstvo SAD osvojio… »
Đoković pobedio Milera i obezbedio povratak na prvo mesto ATP liste

Đoković pobedio Milera i obezbedio povratak na prvo mesto ATP liste

Sportski žurnal 29.08.2023
Novak će u drugom kolu Ju Es opena sutra igrati protiv Španca Bernabea Sapate Miraljesa. Srpski teniser Novak Đoković pobedio je jutros sa 3:0 Francuza Aleksandra Milera u prvom kolu Ju Es opena. Rezltat po setovima bio je 6:0, 6:2, 6:3. Đoković je… »
Kecmanović poveo, pa eliminisan od Variljasa na startu Ju Es opena

Kecmanović poveo, pa eliminisan od Variljasa na startu Ju Es opena

Sportski žurnal 29.08.2023
Ju Es open igra se za nagradni fond od 29.148.800 dolara. Srpski teniser Miomir Kecmanović nije uspeo da se plasira u drugo kolo Ju Es opena, pošto je poražen od Peruanca Huana Pabla Variljasa rezulatom 3:1 (1:6, 7:5, 7:5, 6:4). Meč je trajao tri sata… »
Đoković: Zadovoljan sam, za sada sve ide savršeno

Đoković: Zadovoljan sam, za sada sve ide savršeno

Sportski žurnal 29.08.2023
Novak je pobedom protiv Milera u prvom kolu poslednjeg grend slem turnira u sezoni obezbedio povratak na prvo mesto svetske rang-liste. Najbolji srpski teniser Novak Đoković izjavio je danas da je zadovoljan kako je igrao u prvom kolu poslednjeg grend… »
Đoković je opet na tronu: Poznato do kada Novak sigurno ostaje na vrhu

Đoković je opet na tronu: Poznato do kada Novak sigurno ostaje na vrhu

Večernje novosti 29.08.2023
NOVAK Đoković pobedio je na startu Ju-Es opena Aleksandra Milera. Taj trijumf omogućio je Srbinu da se vrati na čelo ATP liste. Tanjug/AP Osvajaču 23 grend slem titule je bila potrebna pobeda da pretekne Karlosa Alkaraza, pošto Španac brani 2000… »
Novakova poruka košarkašima: ''Krivo mi je, ne obraćajte pažnju...''

Novakova poruka košarkašima: ''Krivo mi je, ne obraćajte pažnju...''

Sportske.net 29.08.2023
Novak Đoković je prošle noći uspešno započeo takmičenje na ovogodišnjem US openu, a pobeda nad Aleksandrom Milerom bila mu je dovoljna za povratak na čelo ATP liste, s obzirom da mu prošle godine nije bio dozvoljen ulazak u Ameriku, pa ni… »
Jedan Srbin manje u Njujorku: Miomir Kecmanović završio takmičenje na Ju-Es openu

Jedan Srbin manje u Njujorku: Miomir Kecmanović završio takmičenje na Ju-Es openu

Večernje novosti 29.08.2023
Srpski teniser Miomir Kecmanović nije uspeo da se plasira u drugo kolo Ju-Es opena, pošto je izgubio od 74. igrača sveta Peruanca Huana Pablja Variljasa sa 6:1, 5:7, 5:7, 4:6. FOTO: Profimedia Kecmanović, 46. teniser sveta, izgubio je posle tri sata i… »
Đoković: Nisam mario što igram posle ponoći, ovo sam čekao godinama

Đoković: Nisam mario što igram posle ponoći, ovo sam čekao godinama

Danas 29.08.2023
Novak Đoković zabeležio je pobedu na startu US Opena na stadionu Artur Eš, na kojem se našao prvi put posle dve godine. Iako je meč počeo posle ponoći, to Đokovića nije previše poremetilo. – Znao sam da će biti kasni termin za mene i kasni… »
Detalj koji mnogi nisu primetili! Novak skinuo majicu, a nedostaju dve stvari! (foto)

Detalj koji mnogi nisu primetili! Novak skinuo majicu, a nedostaju dve stvari! (foto)

Mondo 29.08.2023
Novak Đoković je na US Openu pokazao da više ne nosi amajlije oko vrata, ali ni "uređaj" koji je koristio na Vimbldonu. Novak Đoković je na US Openu pokazao da više ne nosi amajlije oko vrata, ali ni "uređaj" koji je koristio na Vimbldonu. Srpski… »
NoleExpress

NoleExpress

Sport klub 29.08.2023
Znali smo da nas čeka dugo veče, potencijalno i duga noć, ali i Novak Đoković je nebrojeno puta bio u situacijama poput ove – kada se bori i sa rivalom i sa vremenom. Štopericu je zaustavio na 95 minuta, a Aleksandra Mulera ispratio kući sa 6:0… »
Nisam mario što igram posle ponoći, ovo sam čekao godinama

Nisam mario što igram posle ponoći, ovo sam čekao godinama

Novi magazin 29.08.2023
Novak Đoković zabeležio je pobedu na startu US Opena na stadionu Artur Eš, na kojem se našao prvi put posle dve godine. Iako je meč počeo posle ponoći, to Đokovića nije previše poremetilo. – Znao sam da će biti kasni termin za mene i kasni… »
Pobeda Đokovića, poraz Kecmanovića na startu Ju Es opena

Pobeda Đokovića, poraz Kecmanovića na startu Ju Es opena

Novi magazin 29.08.2023
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u drugo kolo Otvorenog prvenstva SAD u Njujorku, pošto je pobedio 84. igrača sveta Francuza Aleksandra Milera posle tri seta, 6:0, 6:2, 6:3 i obezbedio povratak na prvo mesto ATP liste. Đoković je pobedio… »
Đoković pobedio Milera, poznat naredni rival

Đoković pobedio Milera, poznat naredni rival

Vesti online 29.08.2023
Srpski teniser Novak Đoković pobedio je jutros sa 3:0 Francuza Aleksandra Milera u prvom kolu US opena. Rezltat po setovima bio je 6:0, 6:2, 6:3. Najbolji srpski teniser 17. put u karijeri učestvuje na US openu, a Otvoreno prvenstvo SAD osvojio je… »
Do kad Novak ostaje na prvom mestu? Jedno je sigurno - evo šta sve Đokoviću treba da bi se zadržao na vrhu

Do kad Novak ostaje na prvom mestu? Jedno je sigurno - evo šta sve Đokoviću treba da bi se zadržao na vrhu

Mondo 29.08.2023
Novak Đoković matematički ne može da izgubi prvo mesto do 25. septembra, ali bi to moglo da se produži... Novak Đoković matematički ne može da izgubi prvo mesto do 25. septembra, ali bi to moglo da se produži... Novak Đoković (36) demonstrirao… »
Đokovićeva pobeda za povratak na broj 1!

Đokovićeva pobeda za povratak na broj 1!

Sport klub 29.08.2023
Novak Đoković će za dve nedelje ponovo i zvanično biti najbolji igrač sveta. Novak Đoković je lako preskočio prvu prepreku na US openu, što mu je dovoljno da zauzme prvo mesto ATP liste. Srbin je u tri seta na stadionu Artur Eš savladao Francuza… »
Đoković trijumfovao u prvom kolu US Opena "Počistio" Francuza i vratio se na prvo mesto ATP liste

Đoković trijumfovao u prvom kolu US Opena "Počistio" Francuza i vratio se na prvo mesto ATP liste

Dnevnik 29.08.2023
Najbolji srpski teniser Novak Đoković plasirao se u 2. kolo US Opena, pošto je dominantno pobedio Francuza Aleksandra Milera rezultatom 6:0, 6:2, 6:3 - posle 96 minuta igre. Đoković se ovim trijumfom vratio i na prvo mesto ATP liste s obzirom na to… »
Nisam mario što igram posle ponoći, ovo sam čekao godinama

Nisam mario što igram posle ponoći, ovo sam čekao godinama

Sport klub 29.08.2023
Novak Đoković zabeležio je pobedu na startu US Opena na stadionu Artur Eš, na kojem se našao prvi put posle dve godine. Iako je meč počeo posle ponoći, to Đokovića nije previše poremetilo. – Znao sam da će biti kasni termin za mene i kasni… »
Voznijacki: Dugo sam čekala ovaj meč

Voznijacki: Dugo sam čekala ovaj meč

Sport klub 29.08.2023
Nekada prva teniserka sveta i gren slem šampionka Karolina Voznijacki pobedila je na startu US Opena i prirodno bila je veoma srećna zbog prve gren slem pobede posle tri godine. U međuvremenu Dankinja je odsustvovala sa terena, pošto se ostvarila u… »
VIDEO Novak saznao potencijalnog rivala: Nikada pre se nisu sastali

VIDEO Novak saznao potencijalnog rivala: Nikada pre se nisu sastali

Nova 29.08.2023
Srpski teniser je saznao sa kim bi mogao da odmeri snage u drugom kolu US Opena. Novak Đoković je saznao potencijalnog rivala u drugom kolu US Opena i pre nego što je odigrao meč prvog kola protiv Aleksandra Milera. Bernabe Zapata Miraljes je slavio… »
Đoković uspešan na startu US opena

Đoković uspešan na startu US opena

Radio 021 29.08.2023
Novak Đoković pobedio je u prvom kolu US opena Francuza Aleksandra Mulera 3:0, po setovima 6:0, 6:2, 6:3. Muler je 84. na ATP listi i Đoković nikada ranije nije igrao protiv njega. Deset godina mlađi Francuz nije imao nikave šanse u meču, koji je… »
Novak Đoković pobedio na startu US opena i osigurao povratak na prvo mesto ATP liste

Novak Đoković pobedio na startu US opena i osigurao povratak na prvo mesto ATP liste

Danas 29.08.2023
Novak Đoković pobedio je u prvom kolu US opena Francuza Aleksandra Mulera 3:0, po setovima 6:0, 6:2, 6:3 i tako obezbedio povratak na mesto broj 1. svetske rang liste najboljih tenisera. To će se desiti po završetku poslednjeg grend slema u sezoni… »
Odbojkaši Japana prvaci Azije: U finalu nadigrali domaćina

Odbojkaši Japana prvaci Azije: U finalu nadigrali domaćina

Večernje novosti 28.08.2023
ODBOJKAŠI Japana su nastavili da blistaju ovog leta. Posle sjajnih partija u Ligi nacija osvojili su 10. put u istoriji titulu prvaka Azije. U finalu su nadigrali domaćina, Iran sa 3:0 (25:20, 25:18, 25:18). "Samuraje" je do krune predvodio sjajni… »
Đoković "otvorio dušu" u Njujorku: Ovo je poručio Amerima pred početak Ju-Es opena

Đoković "otvorio dušu" u Njujorku: Ovo je poručio Amerima pred početak Ju-Es opena

Večernje novosti 28.08.2023
SRPSKI teniser Novak Đoković nakon dve godine pauze vratio se na tlo Amerike, gde će učestvovati na poslednjem grend slemu sezone - Ju-Es openu. Pred prvi duel govorio je pred američkim novinarima. FOTO: Tanjug Pred prvi izazov u Njujorku obratio se… »

Vesti dana »