Povezane vesti

Uživo raskinula sa oženjenim dečkom! Stanija zajecala na sav glas, pa otkrila sve detalje afere sa Asminom!

Uživo raskinula sa oženjenim dečkom! Stanija zajecala na sav glas, pa otkrila sve detalje afere sa Asminom!

Alo 05.09.2023
Bez dlake na jeziku. Stanija Dobrojević progovorila nakon što ju je Anela Ahmić optužila da joj je preotela muža. - Pre samo mesec, dva, bila sam na sedmom nebu što se ljubavi tiče. Imam svog čoveka koji me voli, verio me je, bili smo u Majamiju… »
Šok! Stanija raskinula sa oženjenim dečkom: Otkrila skandalozne detalje njihovog odnosa, a evo kako je on reagovao

Šok! Stanija raskinula sa oženjenim dečkom: Otkrila skandalozne detalje njihovog odnosa, a evo kako je on reagovao

Kurir 05.09.2023
Stanija Dobrojević progovorila je za medije nakon što ju je Anela Ahmić optužila da joj je preotela muža. - Pre samo mesec, dva, bila sam na sedmom nebu što se ljubavi tiče. Imam svog čoveka koji me voli, verio me je, bili smo u Majamiju, kao da… »
Pukla tikva! Stanija ostavila oženjenog verenika! Bivša žena započela skandal, starleta završila - "Sramota me"

Pukla tikva! Stanija ostavila oženjenog verenika! Bivša žena započela skandal, starleta završila - "Sramota me"

Mondo 05.09.2023
Starleta Stanija Dobrojević otkrila da je raskinula veridbu sa Asminom Durdžićem. Starleta Stanija Dobrojević otkrila da je raskinula veridbu sa Asminom Durdžićem Starleta Stanija Dobrojević raskinula je veridbu sa Asminom Durdžićem, bivšim… »
"Kako Stanija nije znala da on ima porodicu?" Đedović nikad brutalnije opleo po starleti, pa podržao Aneli: Muž ju je...

"Kako Stanija nije znala da on ima porodicu?" Đedović nikad brutalnije opleo po starleti, pa podržao Aneli: Muž ju je...

Kurir 05.09.2023
Aneli Ahmić privukla je veliku pažnju svojim ulaskom u "Zadrugu 7 elita", kada je u noć ulaska u rijaliti otkrila da ju je suprug Asmin prevario sa starletom Stanijom Dobrojević. Iako Stanija negira da je njen sadašnji dečko, Anelin bivši muž… »
"Stanija mu samo uzima pare, najviše me je žao te dece ": Đedović opleo po starleti, podržao Aneli: "Muž joj je slao…

"Stanija mu samo uzima pare, najviše me je žao te dece ": Đedović opleo po starleti, podržao Aneli: "Muž joj je slao…

Blic 05.09.2023
Aneli Ahmić privukla je veliku pažnju svojim ulaskom u "Zadrugu 7 elita", kada je u noć ulaska u rijaliti otkrila da ju je suprug Asmin prevario sa starletom Stanijom Dobrojević. Iako Stanija negira da je njen sadašnji dečko, Anelin bivši muž… »
"Od mene je imala 4.000, 5.000 evra mesečno, a SAD sam najgori": Stanijin verenik opleo po bivšoj - Troši na supstance

"Od mene je imala 4.000, 5.000 evra mesečno, a SAD sam najgori": Stanijin verenik opleo po bivšoj - Troši na supstance

Mondo 05.09.2023
Verenik Stanije Dobrojević, koji je bio u braku sa aktuelnom učesnicom Zadruge Aneli Ahmić, izneo skandalozne optužbe na račun bivše partnerke. Verenik Stanije Dobrojević, koji je bio u braku sa aktuelnom učesnicom Zadruge Aneli Ahmić, izneo… »
"Isplata je: 20.000 evra plus alimentacija" Šok poruke, isplivali detalji razgovora Aneli sa mužem nakon prevare: "Ganjaćemo…

"Isplata je: 20.000 evra plus alimentacija" Šok poruke, isplivali detalji razgovora Aneli sa mužem nakon prevare: "Ganjaćemo…

Blic 05.09.2023
Aneli Ahmić ispričala je u rijalitiju "Zadruga 7" da ju je suprug Asmin prevario sa starletom Stanijom Dobrojević. U domaćim medijima, osvanula je audio poruka u kojoj Aneli navodno traži Asmiru 20.000 evra. - Ja ne želim s tobom biti. Radi se o… »
Isplivali šokantni detalji razgovora Aneli sa mužem nakon prevare! Pale ucene za 20.000€ i alimentaciju: Ganjaćemo se...

Isplivali šokantni detalji razgovora Aneli sa mužem nakon prevare! Pale ucene za 20.000€ i alimentaciju: Ganjaćemo se...

Kurir 05.09.2023
Aneli Ahmić ispričala je u rijalitiju "Zadruga 7" da ju je suprug Asmin prevario sa starletom Stanijom Dobrojević. U domaćim medijima, osvanula je audio poruka u kojoj Aneli navodno traži Asmiru 20.000 evra. - Ja ne želim s tobom biti. Radi se o… »
Ovako je Aneli izgledala dok je bila sa bivšim ive Grgurić! Marinko joj sve plaćao, a ovo je uradio samo da bi se viđali na…

Ovako je Aneli izgledala dok je bila sa bivšim ive Grgurić! Marinko joj sve plaćao, a ovo je uradio samo da bi se viđali na…

Kurir 05.09.2023
Otkako je počela nova rijaliti sezona na televiziji Pink "Elita", takmičarka Aneli Ahmić izbila je u prvi plan i žižu interesovanja, kako je u studiju kod voditeljke Dušice Jakovljević ispričala da ju je suprug, Asmin Durdžić, ostavio zbog… »
Šokantna prošlost žene stanijinog muža! Bliska osoba joj bila u zatvoru, a on joj spalio sve stvari na parkingu: Sve je…

Šokantna prošlost žene stanijinog muža! Bliska osoba joj bila u zatvoru, a on joj spalio sve stvari na parkingu: Sve je…

Kurir 05.09.2023
Nova učesnica rijaliti programa "Zadruga 7 Elita", Aneli Ahmić iznela je šok detalje o mužu Asminu Durdžiću sa kojim ima dete i koji ju je, kako je istakla, prevario sa rijaliti učesnicom Stanijom Dobrojević. Kako prenose mediji, Aneli Ahmić… »
Stanija izgubila bebu s oženjenim verenikom: Starleta se vraća u Srbiju zbog optužbi bivše, oglasio se Asmin - Istina je

Stanija izgubila bebu s oženjenim verenikom: Starleta se vraća u Srbiju zbog optužbi bivše, oglasio se Asmin - Istina je

Mondo 05.09.2023
Starleta Stanija Dobrojević je bila u drugom stanju sa verenikom koji je i dalje u braku sa učesnicom Elite. Starleta Stanija Dobrojević je bila u drugom stanju sa verenikom koji je i dalje u braku sa učesnicom Elite Pre nekoliko dana je počela sedma… »
"Stanija i ja smo izgubili bebu": Starletin dečko o najbolnijem trenutku, izneo i šok tvrdnje o bivšoj: "Aneli je novac od…

"Stanija i ja smo izgubili bebu": Starletin dečko o najbolnijem trenutku, izneo i šok tvrdnje o bivšoj: "Aneli je novac od…

Blic 05.09.2023
Aneli Ahmić u rijalitiju "Zadruga 7" ispričala je da ju je suprug Asmin Durdžić ostavio zbog starlete Stanije Dobrojević, a sada se oglasio on i izneo šokantne tvrdnje o svojoj bivšoj. - Konzumira drogu ceo svoj život, ali sam ja to kasno shvatio… »
Mračna prošlost žene stanijinog dečka: Brat joj bio u zatvoru, bivši joj zapalio stvari na parkingu: "sve je gorelo"

Mračna prošlost žene stanijinog dečka: Brat joj bio u zatvoru, bivši joj zapalio stvari na parkingu: "sve je gorelo"

Blic 05.09.2023
Nova učesnica rijaliti programa "Zadruga 7 elita", Aneli Ahmić iznela je šok detalje o mužu Asminu Durdžiću sa kojim ima dete i koji ju je, kako je istakla, prevario sa rijaliti učesnicom Stanijom Dobrojević. Kako sazanje "Blic", Aneli Ahmić… »
"Aneli je novac od alimentacije trošila na drogu" Šok intervju Stanijinog dečka: Laže da smo bili u braku! A evo odakle…

"Aneli je novac od alimentacije trošila na drogu" Šok intervju Stanijinog dečka: Laže da smo bili u braku! A evo odakle…

Kurir 05.09.2023
Izabranik Stanije Dobrojević Asmin Durdžić u velikom intervjuu otkrio je sve detalje odnosa sa bivšom devojkom rijaliti učesnicom Aneli Ahmić. Ahmićeva je po ulasku u "Belu kuću" iznela niz šokantnih tvrdnji na račun bivšeg partnera, ali su… »
Stanija izgubila bebu sa asminom! Starleta čekala dete sa Anelinim mužem, on sve priznao: Istina je!

Stanija izgubila bebu sa asminom! Starleta čekala dete sa Anelinim mužem, on sve priznao: Istina je!

Kurir 05.09.2023
Učesnicu "Elite" Aneli Ahmić posle tri godine braka suprug Asmin Durdžić ostavio je samu s ćerkicom zbog Stanije Dobrojević, s kojom je paralelno bio u vezi, a sada je u medijima odjeknula vest da je rijaliti zvezda s ovim oženjenim muškarcem… »
(Audio): Mrežama kruži šok audio snimak: Aneli Ahmić u centru skandala

(Audio): Mrežama kruži šok audio snimak: Aneli Ahmić u centru skandala

Blic 05.09.2023
Aneli Ahmić u rijalitiju "Zadruga 7" ispričala je kako ju je suprug Asmin Durdžić ostavio zbog starlete Stanije Dobrojević. Aneli je svoj telefon i šifru od Instagrama ostavila određenim osobama, koje na njenom profilu dele kompromitujući… »
Novi detalji burne prošlosti učesnice elite: Aneli bila u ljubavi sa bivšim dečkom ove pobednice Zadruge! Šok fotka!

Novi detalji burne prošlosti učesnice elite: Aneli bila u ljubavi sa bivšim dečkom ove pobednice Zadruge! Šok fotka!

Kurir 05.09.2023
Aneli Ahmić bila je u ljubavnoj vezi sa bivšim dečkom pobednice Zadruge Ive Grgurić. Takmičarka Aneli Ahmić izbila je u prvi plan i žižu interesovanja, kako je u studiju kod voditeljke Dušice Jakovljević ispričala da ju je suprug Asmin Durdža… »
"Pričao je da je Staniji uplatio 30.000 evra za mesec dana sa njom" Šok poruke o oženjenom dečku starlete: "Lagao da mu je…

"Pričao je da je Staniji uplatio 30.000 evra za mesec dana sa njom" Šok poruke o oženjenom dečku starlete: "Lagao da mu je…

Blic 05.09.2023
Aneli Ahmić u rijalitiju "Zadruga 7" ispričala je kako ju je suprug Asmin Durdžić ostavio zbog starlete Stanije Dobrojević. Aneli je određenim osobama ostavila svoj telefon, a sada su na njenom Instagramu osvanule kompromitujuće poruke o Asminu… »
"Asmin pričao da je Staniji platio 30.000 € za mesec s njom" Šok poruke o oženjenom dečku starlete, a ova laž je…

"Asmin pričao da je Staniji platio 30.000 € za mesec s njom" Šok poruke o oženjenom dečku starlete, a ova laž je…

Kurir 05.09.2023
Aneli Ahmić u rijalitiju "Zadruga 7" ispričala je kako ju je suprug Asmin Durdžić ostavio zbog starlete Stanije Dobrojević. Aneli je određenim osobama ostavila svoj telefon, a sada su na njenom Instagramu osvanule kompromitujuće poruke o Asminu… »
Mrežama kruži skandalozni audio snimak aneli Ahmić: "Moram da se skrivam da uzmem jednu liniju!" šok!

Mrežama kruži skandalozni audio snimak aneli Ahmić: "Moram da se skrivam da uzmem jednu liniju!" šok!

Kurir 05.09.2023
Aneli Ahmić, takmičarka "Elite", privukla je u pažnju na samom ulasku u rijaliti program kada je iznela šokantne detalje vezanje za njenog supruga Asmina Durdžića koji je, kako je rekla, ostavio zbog starlete Stanije Dobrojević. Od tada, rat na… »
Dok Stanija tvrdi da njen verenik nije oženjen, Asmin progovorio o alimentaciji!

Dok Stanija tvrdi da njen verenik nije oženjen, Asmin progovorio o alimentaciji!

Svet plus 05.09.2023
Dok starleta Stanija Dobrojević tvrdi da njen verenik nije oženjen i da niko ne može da joj kalja ugled i čast, Asmin progovorio o alimentaciji koja je dogovorena da plaća za dete koje ima sa Aneli! Učesnica rijalitija "Elita 7" Aneli Ahmić, koja… »
Puca od mišića i ima kliniku! Malo ko ga zna da je on Stanijin brat: Krije se od javnosti, a tek da vidite kako moćno…

Puca od mišića i ima kliniku! Malo ko ga zna da je on Stanijin brat: Krije se od javnosti, a tek da vidite kako moćno…

Kurir 05.09.2023
Starleta Stanija Dobrojević našla se u žiži interesovanja nakon što je nova učesnica rijaliti programa "Elita", Aneli Ahmić iznela šok detalje o mužu Asminu Durdžiću, koji ju je, kako je istakla, prevario upravo sa Stanijom. Ipak, starleta… »
Stanija objavila nove fotke sa oženjenim dečkom! Evo kako se provodi starleta s "milionerom"! Kokteli, besna kola...

Stanija objavila nove fotke sa oženjenim dečkom! Evo kako se provodi starleta s "milionerom"! Kokteli, besna kola...

Kurir 05.09.2023
Stanija Dobrojević i Asmin Durdžić, muž učesnice Elite Aneli Ahmić, nekoliko dana proveli su u luksuznom hotelu u Crnoj Gori, nadomak Budve, odakle su se uputili ka Srbiji. Aneli, koja se takmiči u rijaliti programu "Elita", nedavno je iznela… »
Puca od mišića i ima privatnu kliniku: Malo ko ga zna da je on rođeni brat Stanije Dobrojević: Krije se od javnosti, a tek…

Puca od mišića i ima privatnu kliniku: Malo ko ga zna da je on rođeni brat Stanije Dobrojević: Krije se od javnosti, a tek…

Blic 05.09.2023
Starleta Stanija Dobrojević našla se u žiži interesovanja nakon što je nova učesnica rijaliti programa "Zadruga 7 - Elita", Aneli Ahmić iznela šok detalje o mužu Asminu Durdžiću, koji ju je, kako je istakla, prevario upravo sa Stanijom. Ipak… »
"Zašto mama plače? Zato što joj je Stanija uništila brak" Isplivao potresni snimak Aneli kako grca u suzama pred sinom (2)…

"Zašto mama plače? Zato što joj je Stanija uništila brak" Isplivao potresni snimak Aneli kako grca u suzama pred sinom (2)…

Blic 04.09.2023
Aneli Ahmić, nova učesnica rijaliti programa "Zadruga 7 elita" ispričala je da ju je suprug Asmin Durdžić, sa kojim ima sina, prevario sa starletom Stanijom Dobrojević. Uprkos, Anelinim tvrdnjama, Stanija je nastavila vezu sa Asminom, za kojeg… »
(Video) Aneli plače, a Asmin je teši: Došli smo do snimka Stanijinog oženjenog dečka dok je bio sa ženom - momenti govore…

(Video) Aneli plače, a Asmin je teši: Došli smo do snimka Stanijinog oženjenog dečka dok je bio sa ženom - momenti govore…

Blic 04.09.2023
Nova učesnica rijaliti programa "Zadruga 7 elita", Aneli Ahmić iznela je šok detalje o mužu Asminu Durdžiću sa kojim ima dete i koji ju je, kako je istakla, prevario sa rijaliti učesnicom Stanijom Dobrojević. Ipak, starleta tvrdi da je to laž i… »
"Sve je montirano, Želim da budem s tobom": Stanijin dečko slao poruke ženi i nakon što se smuvao sa njom: Asmin joj…

"Sve je montirano, Želim da budem s tobom": Stanijin dečko slao poruke ženi i nakon što se smuvao sa njom: Asmin joj…

Blic 04.09.2023
Aneli Ahmić, nova učesnica rijaltii programa "Zadruga 7 Elita" tvrdi da ju je suprug Asmin Durdžić prevario sa starletom Stanijom Dobrojević, koja planira svadbu sa njim. Stanija je za "Blic" ispričala da je šokirana zadrugarkinim tvrdnjama, te da… »

Vesti dana »