Povezane vesti

Cicipas pobedio Hačanova i plasirao se u polufinale mastersa u Parizu

Cicipas pobedio Hačanova i plasirao se u polufinale mastersa u Parizu

Politika 03.11.2023
PARIZ – Grčki teniser Stefanos Cicipas plasirao se u polufinale mastersa u Parizu, pošto je danas u četvrtfinalu pobedio Rusa Karena Hačanova sa 2:0 (6:3, 6:4). Meč je trajao 80 minuta. U prvom setu Grk je čako došao do brejka u četvrtom gemu… »
Dimitrov bolji od Hurkača za plasman u polufinale mastersa u Parizu

Dimitrov bolji od Hurkača za plasman u polufinale mastersa u Parizu

Politika 03.11.2023
PARIZ – Bugarski teniser Grigor Dimitrov plasirao se u polufinale mastersa u Parizu, pošto je danas pobedio Poljaka Huberta Hurkača sa 2:1 (6:1, 4:6, 6:4). Meč je trajao jedan sat i 40 minuta. U prvom setu bugarski teniser je napravio ranu prednost… »
Đoković kroz dramu do polufinala! Poznat i sledeći rival

Đoković kroz dramu do polufinala! Poznat i sledeći rival

Sport klub 03.11.2023
Novak Đoković plasirao se u polufinale mastersa u Parizu pošto je u tri seta pobedio Danca Holgera Runea rezultatom 7:5, 6:7 (3), 6:4 za dva sata i 47 minuta velike borbe. Prvi igrač sveta se revanširao 16 godina mlađem Skandinavcu za… »
Muke Novaka Đokovića

Muke Novaka Đokovića

Vesti online 03.11.2023
Srpski teniser Novak Đoković otkrio je posle plasmana u četvrtfinale mastersa u Parizu da je imao stomačne probleme. Mučio se prvi reket sveta protiv Talona Grikspora, na kraju slavio posle tri seta, a između prva dva je morao da zatraži medicinsku… »
Novakova lekcija runeu, sudiji i celom Parizu: Publika zviždala, Đoković držao čas tenisa svima!

Novakova lekcija runeu, sudiji i celom Parizu: Publika zviždala, Đoković držao čas tenisa svima!

Mondo 03.11.2023
Novak Đoković je savladao Holgera Runea i igraće polufinale Pariza. Novak Đoković je savladao Holgera Runea i igraće polufinale Pariza. Najbolji teniser svih vremena igraće polufinale Pariza, jednog od svojih omiljenih turnira. Novak Đoković je… »
Osveta bolesnog Novaka! Đoković jači od pariskih hejtera, sudijske krađe i sjajnog Holgera Runea!

Osveta bolesnog Novaka! Đoković jači od pariskih hejtera, sudijske krađe i sjajnog Holgera Runea!

Večernje novosti 03.11.2023
Novak Đoković se plasirao u polufinale ATP turnira u Parizu izbacivši sa ovog mastersa momka koji ga je pobedio u prethodna dva duela i, do ovog, vodio sa 2:1 u međusobnim mečevima: Holger Rune je morao da "položi oružje" pred Noletom koji je… »
Novak poludeo zbog odluke sudije! Svađao se i tražio da zove supervizora, Danac ćutao i čekao!

Novak poludeo zbog odluke sudije! Svađao se i tražio da zove supervizora, Danac ćutao i čekao!

Mondo 03.11.2023
Novak Đoković se svađao sa sudijom Reneom Lihtenštajnom zbog jedne odluke... Novak Đoković se svađao sa sudijom Reneom Lihtenštajnom zbog jedne odluke... Novak Đoković igra protiv Holgera Runea u Parizu i ne on mu nije jedini rival. Sramotna… »
UŽIVO - Agresivni Rune izjednačio, Novak propustio meč loptu!

UŽIVO - Agresivni Rune izjednačio, Novak propustio meč loptu!

Sportske.net 03.11.2023
Holger Rune je izjednačio na 1:1 u setovima pošto je dobio drugi set četvrtfinala mastersa u Parizu protiv Novaka Đokovića u taj brejku rezultatom 7:3. Nije drugi set počeo prema očekivanjima, Rune je napravio rani brejk jer je Novak slabije… »
Juniorke na okupu

Juniorke na okupu

Sportski žurnal 03.11.2023
Ljiljana Marković objavila spisak devojčica. Posle uspešnee provere u Češkoj i odrađenog trenažnog centra u Staroj Pazovi, ženska juniorska reprezentacija Srbije okupiće se ponovo od 6. do 8. novembra u Kovilovu. Kvalifikacije za Svetsko… »
Dimitrov bolji od Hurkača za plasman u polufinale mastersa u Parizu

Dimitrov bolji od Hurkača za plasman u polufinale mastersa u Parizu

Sportski žurnal 03.11.2023
Meč je trajao jedan sat i 40 minuta. Bugarski teniser Grigor Dimitrov plasirao se u polufinale mastersa u Parizu, pošto je danas pobedio Poljaka Huberta Hurkača sa 2:1 (6:1, 4:6, 6:4). Meč je trajao jedan sat i 40 minuta. U prvom setu bugarski teniser… »
Pariz: Cicipas u polufinalu

Pariz: Cicipas u polufinalu

Sportski žurnal 03.11.2023
Rus Karen Hačanov eliminisan. Grčki teniser Stefanos Cicipas plasirao se u polufinale mastersa u Parizu, pošto je u četvrtfinalu pobedio Rusa Karena Hačanova sa 2:0 (6:3, 6:4). Meč je trajao 80 minuta. U prvom setu Grk je čako došao do brejka u… »
UŽIVO - Novak ne prašta, jedna brejk lopta u setu je dovoljna!

UŽIVO - Novak ne prašta, jedna brejk lopta u setu je dovoljna!

Sportske.net 03.11.2023
Prvi set četvrtfinala Pariza između Novaka Đokovića i Holgera Runea je završen, a Nole vodi sa 1:0 pošto je dobio set sa 7:5. Izuzetni servisi i jednog i drugog tenisera, niko nije bio ni blizu brejka, Novak i Holger su zaista blistali i bili… »
Sve burnije na mastersu u Parizu: Dimitrov tesno do polufinala, Cicipas rastužio Ruse

Sve burnije na mastersu u Parizu: Dimitrov tesno do polufinala, Cicipas rastužio Ruse

Večernje novosti 03.11.2023
Bugarski teniser Grigor Dimitrov plasirao se u polufinale Mastersa u Parizu, pošto je danas pobedio Poljaka Huberta Hurkača sa 2:1 (6:1, 4:6, 6:4). Nakon Dimitrova i Stefanos Cicipas je uspeo da obezbedi polufinale, jer je savladao Karena Hačanova sa… »
Crveno-bele kod šapčanki: Rukometašice Crvene zvezde danas izlaze na megdan Medicinaru

Crveno-bele kod šapčanki: Rukometašice Crvene zvezde danas izlaze na megdan Medicinaru

Večernje novosti 03.11.2023
OSMO kolo Superlige za rukometašice otvaraju danas (19.00) u Šapcu Medicinar i zahuktala Crvena zvezde. Šampion Jagodina sutra je na svom terenu apsolutni favorit protiv Vojvodine, dok Železničar u nedelju ide u goste Mladosti. FOTO: Grad Zrenjanin… »
Cicipas u dva seta do polufinalnog duela sa Dimitrovim

Cicipas u dva seta do polufinalnog duela sa Dimitrovim

Danas 03.11.2023
Poznat je prvi polufinalni par na turniru u Parizu, za plasman u veliko finale boriće se Bugarin Grigor Dimitrov i Grk Stefanos Cicipas. Stefanos Cicipas se posle samo dva seta u duelu sa ruskim teniserom Karenom Kačanovim plasirao u polufinale turnira… »
Evro kup za vaterpoliste: Poraz Šapčana u Hanoveru

Evro kup za vaterpoliste: Poraz Šapčana u Hanoveru

Dnevnik 03.11.2023
Vaterpolisti Šapca su u trećem kolu u grupi Evro kupa doživeli prvi poraz. Hanover je na svom bazenu slavio 12:6 (2:0, 4:0, 3:3, 3:3). U prve dve četvrtine Šabac nije postigao nijedan gol. Prvi pogodak je u 18. minutu sa igračem više postigao… »
Pariz - Dimitrov prvi polufinalista, izbacio Hurkača

Pariz - Dimitrov prvi polufinalista, izbacio Hurkača

Sportske.net 03.11.2023
Bugarski teniser Grigor Dimitrov prvi je polufinalista mastersa u Parizu. Dimitrov, 17. igrač sveta, u četvrtfinalu je pobedio Poljaka Huberta Hurkača, 11. na ATP listi, sa 2:1. Po setovima je bilo 6:1, 4:6, 6:4. Meč je trajao jedan sat i 40 minuta… »
Dimitrov prvi polufinalista u Parizu: Kad me telo sluša…

Dimitrov prvi polufinalista u Parizu: Kad me telo sluša…

Sport klub 03.11.2023
Bugarski teniser Grigor Dimitrov prvi je polufinalista ATP Mastersa 1000 u Parizu pošto je u tri seta pobedio Poljaka Roberta Hurkača. Dimitrov je slavio rezultatom 6:1, 4:6, 6:4 posle sat i 40 minuta igre. Neočekivano lakom je dobio prvi set, za manje… »
Cicipas u dva seta do polufinalnog duela sa Dimitrovim

Cicipas u dva seta do polufinalnog duela sa Dimitrovim

Sport klub 03.11.2023
Poznat je prvi polufinalni par na turniru u Parizu, za plasman u veliko finale boriće se Bugarin Grigor Dimitrov i Grk Stefanos Cicipas. Stefanos Cicipas se posle samo dva seta u duelu sa ruskim teniserom Karenom Kačanovim plasirao u polufinale turnira… »
Pariz - Cicipas preko Hačanova do polufinala i Dimitrova

Pariz - Cicipas preko Hačanova do polufinala i Dimitrova

Sportske.net 03.11.2023
Drugi polufinalista mastersa u Parizu je Grk Stefanos Cicipas. Šesti teniser sveta je u četvrtfinalu pobedio Rusa Karena Hačanova, 15. na ATP listi, sa 2:0. Po setovima je bilo 6:3, 6:4, a ovaj duel trajao je sat i 20 minuta. Cicipas je bio mnogo bolji… »
''Veliki izazov za mene, jedva čekam taj meč'' Rune nestrpljiv pred duel sa Đokovićem

''Veliki izazov za mene, jedva čekam taj meč'' Rune nestrpljiv pred duel sa Đokovićem

Večernje novosti 03.11.2023
Novak Đoković će u četvrtfinalu mastersa u Parizu igrati protiv momka koji ga je pre 12 meseci nadigrao u finalu prestižnog turnira u “Bersiju”. FOTO: Tanjug Sigurno da ne prija Runeu što mora ponovo da se susretne sa Novakom iako vodi u… »
Još jedna loša vest u moru takvih: Mančester junajted ostao bez najvažnijeg fudbalera zbog povrede

Još jedna loša vest u moru takvih: Mančester junajted ostao bez najvažnijeg fudbalera zbog povrede

Večernje novosti 03.11.2023
Fudbaler Mančester junajteda Kazemiro pauziraće nekoliko nedelja zbog povrede butnog mišića, saopštio je danas engleski klub na zvaničnom sajtu. FOTO: AP/Tanjug Kazemiro (31) se povredio tokom meča protiv Njukasla u osmini finala Liga Kupa, u kom… »
Moramo još da radimo: Selektorka juniorske reprezentacije Srbije LJiljana Marković zadovoljna kako devojke napreduju

Moramo još da radimo: Selektorka juniorske reprezentacije Srbije LJiljana Marković zadovoljna kako devojke napreduju

Večernje novosti 03.11.2023
MLADE rukometašice nastavljaju pripreme za kvalifikacioni turnir za odlazak na juniorsko SP u Severnoj Makedoniji, koji će se odigrati od 21. do 28. novembra u Vrnjačkoj Banji. Devojke očekuje novo okupljanje, od 6. do 8. novembra u Kovilovu. FOTO… »
Fudbaler Mančester junajteda Kazemiro pauzira nekoliko nedelja zbog povrede

Fudbaler Mančester junajteda Kazemiro pauzira nekoliko nedelja zbog povrede

Politika 03.11.2023
MANČESTER – Fudbaler Mančester junajteda Kazemiro pauziraće nekoliko nedelja zbog povrede butnog mišića, saopštio je danas engleski klub na zvaničnom sajtu. Kazemiro (31) se povredio tokom meča protiv Njukasla u osmini finala Liga Kupa u kom je… »
Kazemiro van terena nekoliko nedelja

Kazemiro van terena nekoliko nedelja

Sportski žurnal 03.11.2023
Mančester junajted saopštio da je Brazilac povredio butni mišić. Fudbaler Mančester Junajteda Kazemiro pauziraće nekoliko nedelja zbog povrede butnog mišića, saopštio je engleski klub na zvaničnom sajtu. Kazemiro (31) se povredio tokom meča… »
Vreme je za revanš: Novak Đoković protiv Holgera Runea za polufinale pariskog mastersa

Vreme je za revanš: Novak Đoković protiv Holgera Runea za polufinale pariskog mastersa

Večernje novosti 03.11.2023
Novaka Đokovića večeras (ne pre 19.30) u uzavrelom grotlu pariske "Akor arene" u četvrtfinalu mastersa čeka vrlo neugodni protivnik, Danac Holger Rune (7), koji ga je prošle godine iznenadio u finalu na ovom istom terenu. Foto: Goran Čvorović… »
Novak Đoković želi novo polufinale Mastersa u Parizu: Rival mladi dužnik Holger Rune

Novak Đoković želi novo polufinale Mastersa u Parizu: Rival mladi dužnik Holger Rune

Euronews 03.11.2023
Novak Đoković sinoć se teškom mukom probio do četvrtfinala Mastersa u Parizu, ali mu zgusnut raspored takmičenja serije 1.000 ne ostavlja prostora i vremena za veliki odmor posle meča sa Talonom Griksporom, pa će večeras oko 19.30 ponovo na… »
Čarobni štapić Borisa Bekera

Čarobni štapić Borisa Bekera

Sport klub 03.11.2023
Od četvrtfinala Vimbldona do turnira u Bazelu prošle nedelje, Holger Rune je dobio samo jedan meč. A izgubio je sedam. Na šest turnira je poražen u prvom kolu. A onda je u Federerovom rodnom gradu stigao do polufinala, a večeras na mastersu u Parizu… »
Au, šta sam uradio! Novak Đoković impresionirao sam sebe ovim potezom (video)

Au, šta sam uradio! Novak Đoković impresionirao sam sebe ovim potezom (video)

Večernje novosti 03.11.2023
Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se sinoć u četvrtfinale mastersa u Parizu, pošto je u osmini finala pobedio Holanđanina Talona Grikspora 4:6, 7:6 (7:2), 6:4. Foto: Printskrin Meč je trajao dva sata i 39 minuta, mučio se Srbin sa… »
Tenis bez odmora: Novak već posle dvadesetak sati mora ponovo na teren

Tenis bez odmora: Novak već posle dvadesetak sati mora ponovo na teren

Večernje novosti 03.11.2023
Dva i po sata proveo je Novak Đoković na terenu protiv Talona Grikspora, ostao u Bersiju do kasno u noć, a već večeras, samo dvadesetak sati kasnije, ponovo mora da istrči na teren, ovoga puta protiv Runea. Foto: Goran Čvorović Izazovi su veliki i… »
Gospodo, dođite, jedan po jedan! Ko provocira Novaka, uvek završi ovako - 8/8, pa zviždite! (video)

Gospodo, dođite, jedan po jedan! Ko provocira Novaka, uvek završi ovako - 8/8, pa zviždite! (video)

Mondo 03.11.2023
Srpski teniser Novak Đoković je imao obračun sa publikom u Parizu. Srpski teniser Novak Đoković je imao obračun sa publikom u Parizu. Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u četvrtfinale mastersa u Parizu pošto je pobedio tri protivnika u… »
„Vi mislite da sam ja provocirao publiku, a ne ona mene?“: Đoković pobesneo zbog bezobraznog pitanja, odgovorio sa…

„Vi mislite da sam ja provocirao publiku, a ne ona mene?“: Đoković pobesneo zbog bezobraznog pitanja, odgovorio sa…

Nova 03.11.2023
Srpski teniser je nekako još jednom došao u situaciju sam protiv svih. Nije da to nije navikao, ali u poslednjih godinu dana se to retko kada dešavalo. Novak Đoković je posle preokreta savladao Talona Grikspora sa 4:6, 7:6(2), 6:4 i tako izborio čak… »
Evo koga je Đoković psovao i vikao "pas mater!" Ceo Pariz treba da se stidi zbog ovoga!

Evo koga je Đoković psovao i vikao "pas mater!" Ceo Pariz treba da se stidi zbog ovoga!

Mondo 03.11.2023
Novak Đoković je u jednom trenutku "poludeo" od ljutnje. Novak Đoković je u jednom trenutku "poludeo" od ljutnje. Novak Đoković bio u je žestokom "ratu" sa pojedincima u pariskoj publici u četvrtak uveče, u meču protiv holandskog tenisera Talona… »
Vi smatrate da sam ja provocirao publiku!? Novak opet ispao negativac, ne može da veruje šta su ga pitali!

Vi smatrate da sam ja provocirao publiku!? Novak opet ispao negativac, ne može da veruje šta su ga pitali!

Mondo 03.11.2023
Novak Đoković je opet nekako ispao negativac iako je publika poželela da se umeša u meč i da ga provocira. Novak Đoković je opet nekako ispao negativac iako je publika poželela da se umeša u meč i da ga provocira. Srpski teniser Novak Đoković… »
Novak Đoković u četvrtfinalu mastersa u Parizu: Grikspor uz pomoć publike bio na korak do senzacionalnog trijumfa

Novak Đoković u četvrtfinalu mastersa u Parizu: Grikspor uz pomoć publike bio na korak do senzacionalnog trijumfa

Danas 03.11.2023
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u četvrtfinale mastersa u Parizu, nakon što je u meču treće runde pobedio Holanđanina Talona Grikspora sa 4:6, 7:6, 6:4. Trenutno prvoplasirani igrač na ATP listi do pobede je došao teže nego što se… »
Đoković: Nepoštovanje prema igračima, ali navikao sam

Đoković: Nepoštovanje prema igračima, ali navikao sam

Vesti online 03.11.2023
Novak Đoković, najbolji teniser u istoriji imao je velikih fizičkih problema u meču sa Talonom Griksporom u trećem kolu mastersa u Parizu. Ipak, Srbin je uspeo da napravi veliki preokret i trijumfuje, a duel je obeležilo i nesportsko ponašanje… »
Kad i gde možete da gledate meč Đokovića i Runea u četvrtfinalu mastersa u Parizu

Kad i gde možete da gledate meč Đokovića i Runea u četvrtfinalu mastersa u Parizu

Danas 03.11.2023
Najbolji teniser sveta Novak Đoković je morao da se napregne, ali je šampionskim iskustvom u odsudnim trenucima prošao među osam najboljih na poslednjem od devet turnira iz masters serije u sezoni. Pošto je u trećem kolu savladao Holanđanina… »
Đoković protiv Runea za polufinale Pariza

Đoković protiv Runea za polufinale Pariza

Radio 021 03.11.2023
Najbolji teniser sveta Novak Đoković igraće danas protiv Danca Holgera Runea u četvrtfinalu masters turnira u Parizu. Meč počinje u 19.30h. Đoković se u četvrtfinale plasirao savladavši sa 2:1 Talona Grikspora koji je pružio vrlo žestok otpor… »
Novak u četvrtfinalu Pariza protiv Danca sa kojim ima negativan učinak!

Novak u četvrtfinalu Pariza protiv Danca sa kojim ima negativan učinak!

Sportske.net 03.11.2023
Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u četvrtfinale mastersa u Parizu posle preokreta protiv Talona Grikspora, a dobio je i rivala u narednom meču. U pitanju je danski teniser Holger Rune koji je sinić savladao Nemca Danijela Altmajera sa… »
"Vi smatrate da sam ja provocirao publiku?" Novak Đoković poludeo zbog pitanja novinara, a šta je tek rekao za skandalozno…

"Vi smatrate da sam ja provocirao publiku?" Novak Đoković poludeo zbog pitanja novinara, a šta je tek rekao za skandalozno…

Večernje novosti 03.11.2023
Najbolji teniser sveta Novak Đoković izjavio je na konferenciji za medije, nakon plasmana u četvrtfinale mastersa u Parizu, da je pre meča imao stomačne probleme i da očekuje još teže duele u nastavku takmičenja. FOTO: EPA Podsećanja radi… »
Dželat i bivši učitelj! Evo kada "ranjeni" Novak Đoković igra meč koji mu se nikako ne sviđa

Dželat i bivši učitelj! Evo kada "ranjeni" Novak Đoković igra meč koji mu se nikako ne sviđa

Večernje novosti 03.11.2023
MALO koji aktivan igrač može da se pohvali da ima pozitivan skor sa Novakom Đokovićem, a jedan od njih je i naredni Srbinov rival u četvrtfinalu mastersa u Parizu Holger Rune. FOTO: EPA Danac je jednom izgubio od Noleta, a dobio ga dva puta, a jedan… »
FOTO Jedna reč na kameri je bila dovoljna: Pogledajte šta je Novak na srpskom napisao posle rata sa publikom u Parizu

FOTO Jedna reč na kameri je bila dovoljna: Pogledajte šta je Novak na srpskom napisao posle rata sa publikom u Parizu

Nova 03.11.2023
"To je život", poručio je Novak Đoković na francuskom nakon što je na kameri na srpskom ostavio poruku. Dugo se Novak nije ovako mučio u drugom kolu mastersa na betonu kao protiv Talona Grikspora kog je srušio posle preokreta sa 4:6, 7:6(2), 6:4… »
(VIDEO) Đoković posle plasmana u četvrtfinale: Ovih dana sam više na šolji nego na terenu

(VIDEO) Đoković posle plasmana u četvrtfinale: Ovih dana sam više na šolji nego na terenu

Danas 02.11.2023
Najbolji teniser seta Novak Đoković plasirao se u četvrtfinale mastersa u Parizu nakon što je posle puno problema pobedio Holanđanina Talona Frikspora sa 4:6, 7:6, 6:4. Đoković je do trijumfa stigao mnogo teže nego što se očekivalo, a, kako je… »
Brodolom šapčana: Vaterpolisti Hanovera u trećem kolu Evrokupa torpedovali "čivijaše" sa 12:6

Brodolom šapčana: Vaterpolisti Hanovera u trećem kolu Evrokupa torpedovali "čivijaše" sa 12:6

Večernje novosti 02.11.2023
TEŽAK poraz vaterpolista Šapca u Hanoveru. „Čivijaši“ su u trećem kolu grupe C Evrokupa doživeli brodolom u Nemačkoj – 6:12 (0:2, 0:4, 3:3, 3:3). Puleni Nemanje Ličanin u četvrtom kolu, 16.novembra u Rijeci igraju sa Primorjem. Riječani su… »
Više provodim vremena na "šolji" nego na terenu: Đoković pobedio, pa dao izjavu koja će se pamtiti.

Više provodim vremena na "šolji" nego na terenu: Đoković pobedio, pa dao izjavu koja će se pamtiti.

Večernje novosti 02.11.2023
SRPSKI teniser Novak Đoković slavio jer protiv Talona Grikspora nakon velike borbe 2:1 u setovima. Nakon meča izneo je svoje utiske prvi teniser planete. FOTO: EPA Otkrio je Đoković zbog čega je fizički pao u prvom setu. - Trebalo je da se osećam… »

Vesti dana »