Povezane vesti

Đoković: Rubljov me je „davio kao zmija žabu“, ali zaslužio sam pobedu

Đoković: Rubljov me je „davio kao zmija žabu“, ali zaslužio sam pobedu

Politika 05.11.2023
PARIZ – Malo bolje sam disao, to je presudilo. Imao sam malo više vremena da udarim loptu, rekao je najbolji teniser sveta Novak Đoković posle pobede protiv Rusa Andreja Rubljova (2:1) u polufinalu Mastersa u Parizu. Đoković je deveti put u finalu… »
A SAD po pehar: Dimitrov poslednja prepreka

A SAD po pehar: Dimitrov poslednja prepreka

Večernje novosti 05.11.2023
Došao je i taj toliko čekani dan finala pariskog mastersa. Poslednja prepreka Novaku Đokoviću na putu do 7. titule u Bersiju i 97. u karijeri biće danas Grigor Dimitrov (17. ATP) . Foto: Goran Čvorović Napravio je Bugarin fantastične rezultate ove… »
„Dobijam božju energiju, sam sebe iznenadim“: Novak otkrio kako uspeva da sa 36 godina prebrodi najteže trenutke

„Dobijam božju energiju, sam sebe iznenadim“: Novak otkrio kako uspeva da sa 36 godina prebrodi najteže trenutke

Nova 05.11.2023
Veruje u pobedu u finalu. Novaka Đokovića u Parizu ne može da zaustavi niko i ništa. Ni rivali koji su mu bili blizu, ni bahata publika, ni problemi sa virusima. Prevazilazi sve nevolje sa energijom i snagom koja iznenađuje mnoge, a nakon epskog… »
VIDEO „On je najlepši čovek na turu“: Novak mu upao na konferenciju, pa ga pred novinarima prozivao za Šarapovu

VIDEO „On je najlepši čovek na turu“: Novak mu upao na konferenciju, pa ga pred novinarima prozivao za Šarapovu

Nova 05.11.2023
Kultna scena. Novak Đoković i Grigor Dimitrov igraće u finalu mastersa u Parizu u nedelju od 15.00 nakon sjajnih partija ove nedelje. Biće to njihov 13. međusobni okršaj, a Đoković ubedljivo vodi sa 11:1 u pobedama. Njih dvojica su inače veliki… »
Pred veliko finale: Svi se sećaju legendarne izjave Đokovića o Grigoru Dimitrovu (video)

Pred veliko finale: Svi se sećaju legendarne izjave Đokovića o Grigoru Dimitrovu (video)

Večernje novosti 05.11.2023
BORIĆE se Novak Đoković za 40. masters, ukupno 97. trofej u karijeri. Protivnik će mu biti veliki prijatelj Grigor Dimitrov. Tanjug/AP Bugarin se trenutno nalazi na 17. poziciji ATP liste, a Novak i on odlično se poznaju. Đoković i Dimitrov… »
Dimitrov pred finale: "Neću da plačem, ali sam bio jako emotivan"

Dimitrov pred finale: "Neću da plačem, ali sam bio jako emotivan"

Sportske.net 05.11.2023
Novak Đoković i Grigor Dimitrov sastaju se danas od 15 časova u finalu mastersa u Parizu. Bugarski teniser je možda i najveće iznenađenje turnira, a za finale savladao je Stefanosa Cicipasa, koji je bio favorit u tom meču. "Mogao sam da ostanem u… »
Novakov ''redovni'' kritičar promenio ploču, sad mu je kriva čitava generacija tenisera!

Novakov ''redovni'' kritičar promenio ploču, sad mu je kriva čitava generacija tenisera!

Sportske.net 05.11.2023
Najbolji teniser sveta Novak Đoković i pored velikog otpora koji su mu pružili Grikspor, pa Rune, a onda sino i Andrej Rubljov, uspeo je da se plasira u finale Mastersa u Parizu i danas će se od 15 časova boriti za titulu protiv bugarskog tenisera… »
Đoković: "Odakle mi energija za finale? Pa, odakle mi svih ovih dana?"

Đoković: "Odakle mi energija za finale? Pa, odakle mi svih ovih dana?"

Sportske.net 05.11.2023
Novak Đoković je posle plasmana u finale mastersa u Parizu govorio prvenstveno o svom zdravstvenom stanju, koje je narušeno tokom turnira. "Ustao sam raspoložen i u dobrom stanju jutros, ali na sat vremena pred meč – ponovo je krenulo nizbrdo. Ne… »
Samo vi psujte i nervirajte Đokovića, tako ćete ga i odgurati do titule

Samo vi psujte i nervirajte Đokovića, tako ćete ga i odgurati do titule

Nova 05.11.2023
Nekad se u tenisu ne "šibate" samo sa protivnikom, već i sa sobom i sa publikom. „Ok, mislim da ste videli šta je pokazao Novak i mislim da možda nije u redu to uraditi pred ovoliko ljudi, ali to je ono što ga je dovelo do još jedne pobede. Do… »
„On je na drogama, ili mu je neko hakovao profil“: Đokovićev mrzitelj pohvalio Novaka kao nikada do sad

„On je na drogama, ili mu je neko hakovao profil“: Đokovićev mrzitelj pohvalio Novaka kao nikada do sad

Nova 05.11.2023
Iznenadio mnoge. Novak Đoković je nakon epske borbe u polufinalu Pariza, uspeo da savlada Andreja Rubljova posle preokreta u tri seta rezultatom 5:7, 7:6, 7:6 i ode u finale gde će protiv Grigora Dimitrova igrati za svoju 40. masters titulu. Njegov… »
Novak: Želim da rivali osete da sam nepobediv!

Novak: Želim da rivali osete da sam nepobediv!

Vesti online 05.11.2023
Prvi teniser sveta Novak Đoković se posle plasmana u finale mastersa u Parizu najpre osvrnuo na zdravstveno stanje, koje je bilo vidno narušeno u prva dva seta. “Ništa nije isto kao pre 10 godina…” Protiv Dimitrova 11-1 Zašto obožava da igra u… »
Kad i gde možete da gledate finale mastersa u Parizu između Novaka Đokovića i Grigora Dimitrova?

Kad i gde možete da gledate finale mastersa u Parizu između Novaka Đokovića i Grigora Dimitrova?

Danas 05.11.2023
Srpski teniser Novak Đoković u nedelju će imati šansu da u duelu sa Grigorom Dimitrovom, u finalu mastersa u Parizu osvoji svoju 97. titulu u karijeri. Najbolji igrač sveta je prošle godine na ovom turniru doživeo iznenađujući poraz u finalu od… »
Đoković pobedio Rubljova u polufinalu mastersa u Parizu, protiv Dimitrova za svoj sedmi trofej na ovom turniru

Đoković pobedio Rubljova u polufinalu mastersa u Parizu, protiv Dimitrova za svoj sedmi trofej na ovom turniru

Danas 05.11.2023
Srpski teniser Novak Đoković igraće sutra meč za trofej pobednika mastersa u Parizu, pošto je u današnjem polufinalu savladao Rusa Andreja Rubljova sa 5:7. 7:6, 7:5. Najbolji teniser sveta će u finalu igrati sa Bugarinom Grigorom Dimitrovom, a… »
(VIDEO) Novak Đoković posle trijumfa nad Rubljovim: Bio je bliži pobedi, ali sam ponovo našao način da dođem do trijumfa

(VIDEO) Novak Đoković posle trijumfa nad Rubljovim: Bio je bliži pobedi, ali sam ponovo našao način da dođem do trijumfa

Danas 04.11.2023
Srpski teniser Novak Đoković rekao je posle pobede nad Andrejem Rubljovim (5:7, 7:6. 7:5) u polufinalu mastersa u Parizu da je ponosan zbog svog trijumfa i plasmana u finale u kojem će sutra igrati protiv Grigora Dimitrova. On je dodao da je Rus igrao… »
(VIDEO) Đoković nastavio „rat“ sa publikom u Parizu, na zvižduke odgovorio tako što je pokazao „onu stvar“

(VIDEO) Đoković nastavio „rat“ sa publikom u Parizu, na zvižduke odgovorio tako što je pokazao „onu stvar“

Danas 04.11.2023
Novak Đoković plasirao se u finale mastersa u Parizu nakon što je pobedio Andreja Rubljova (5:7, 7:6. 7:5), ali je protiv sebe, osim ruskog igrača, po tradiciji imao i francusku publiku. Kao i u prethodnim duelima, neko iz publike pokušavao je da… »
Savršen termin finala: Evo kad se Novak Đoković bori za sedmu titulu u Parizu

Savršen termin finala: Evo kad se Novak Đoković bori za sedmu titulu u Parizu

Večernje novosti 04.11.2023
NOVAK Đoković plasirao se u finale pariskog mastersa i u meču za sedmi trofej u Bersiju igraće protiv Grigora Dimitrova. Poznato je i kada će početi taj duel. FOTO: Tanjug/AP Njih dvojica će na teren izaći u nedelju, ali ne pre 15 časova. Pre… »
"Rubljov me mučio kao zmija žabu": Đoković dao sjajnu izjavu posle plasmana u finale Pariza

"Rubljov me mučio kao zmija žabu": Đoković dao sjajnu izjavu posle plasmana u finale Pariza

Večernje novosti 04.11.2023
NOVAK Đoković plasirao se u deveto finale Pariza pođto je posle velike borbe savladao Andreja Rubljova sa 5:7, 7:6(3), 7:5. Srpski teniser je svestan da je Rus bio blizu trijumfa, ali nije krio zadovoljstvo nakon novog uspeha. Profimedia Novak je na… »

Vesti dana »