Povezane vesti

Predsednik Vučić otvorio novoizgrađeno sportsko zdanje "Kraljevica" u Zaječaru: Svako mesto mora da ima jedan stadion kao…

Predsednik Vučić otvorio novoizgrađeno sportsko zdanje "Kraljevica" u Zaječaru: Svako mesto mora da ima jedan stadion kao…

Kurir 19.11.2023
* Kapacitet stadiona 8.168 mesta * Ceo projekat koštao 3,3 milijardi dinara * Jedan je od tri, uz Leskovac i Loznicu, koji su izgrađeni u skladu sa najvišim UEFA standardima. Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić obišao je novoizgrađeni… »
"Džajo, ja odavde ne bih mogao da dobacim do gola" Vučić: Ne znam kako oni šutiraju odavde, a onda je prišao mali Veljko…

"Džajo, ja odavde ne bih mogao da dobacim do gola" Vučić: Ne znam kako oni šutiraju odavde, a onda je prišao mali Veljko…

Kurir 19.11.2023
ZAJEČAR - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je danas novoizgrađeni stadion u Zaječaru. Izašao je na teren pa se podsetio i kako je to bilo kad je postavljan kamen-temeljac. - Kad smo stavljali kamen-temeljac u Kraljevici gledali su me kao… »
Vučić i Čeferin obišli novoizgrađeni stadion "Kraljevica“ u Zaječaru

Vučić i Čeferin obišli novoizgrađeni stadion "Kraljevica“ u Zaječaru

Sportski žurnal 19.11.2023
Stadion se nalazi u okviru Sportsko-rekreativnog kompleksa i jedan je od tri, uz Leskovac i Loznicu, koji su izgrađeni u skladu sa najvišim UEFA standardima. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić i prvi čovek Evropske fudbalske unije (UEFA) Aleksander… »
Predsednik Aleksandar Vučić na otvaranju stadiona "Kraljevica“ u Zaječaru: "Nismo u Londonu, neverovatno"

Predsednik Aleksandar Vučić na otvaranju stadiona "Kraljevica“ u Zaječaru: "Nismo u Londonu, neverovatno"

Telegraf 19.11.2023
Otvara se novi stadion. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je danas novoizgrađeni stadion "Kraljevica“ u Zaječaru. Stadion se nalazi u okviru Sportsko-rekreativnog kompleksa i jedan je od tri, uz Leskovac i Loznicu, koji su izgrađeni u… »
Vučić: Novi Nacionalni stadion u Beogradu treba da bude završen do decembra 2026. (VIDEO)

Vučić: Novi Nacionalni stadion u Beogradu treba da bude završen do decembra 2026. (VIDEO)

RTV 19.11.2023
ZAJEČAR - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, prilikom obilaska novoizgrađenog stadiona u Zaječaru, da je Fudbalski savez Srbije uputio dopis da se Finale lige Evrope igra na novom Nacionalnom stadionu u Beogradu, koji kako je rekao… »
Predsednik UEFA kraj Vučića u Leskovcu: Pogledajte ko sve gleda meč Srbija - Bugarska! (foto)

Predsednik UEFA kraj Vučića u Leskovcu: Pogledajte ko sve gleda meč Srbija - Bugarska! (foto)

Mondo 19.11.2023
U Srbiju došao i prvi čovek evropskog fudbala, na novoizgrađeni stadion u Leskovcu. U Srbiju došao i prvi čovek evropskog fudbala, na novoizgrađeni stadion u Leskovcu. Utakmicom Srbija - Bugarska na stadionu "Dubočica" u Leskovcu naša… »
Vučić: Novi Nacionalni stadion u Beogradu treba da bude završen do decembra 2026.

Vučić: Novi Nacionalni stadion u Beogradu treba da bude završen do decembra 2026.

Politika 19.11.2023
ZAJEČAR – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, prilikom obilaska novoizgrađenog stadiona u Zaječaru, da je Fudbalski savez Srbije uputio dopis da se Finale lige Evrope igra na novom Nacionalnom stadionu u Beogradu, koji kako je rekao… »
Vučić u Zaječaru: Nacionalni stadion u Beogradu biće završen do 1. decembra 2026.

Vučić u Zaječaru: Nacionalni stadion u Beogradu biće završen do 1. decembra 2026.

Beta 19.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će nakon otvaranja stadiona u Zaječaru i Loznici biti rekonstruisani stadioni u Nišu i Kragujevcu, a sledi izgradnja nacionalnog stadiona u Beogradu. On je u obilasku novoizgrađenog stadiona… »
Urađeno je više puteva nego što je iko u istoriji Zaječara: Vučić na novom stadionu - "Dali smo sve od sebe"

Urađeno je više puteva nego što je iko u istoriji Zaječara: Vučić na novom stadionu - "Dali smo sve od sebe"

Večernje novosti 19.11.2023
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić na otvaranju novoizgrađenog stadiona "Kraljevica" u Zaječaru. FOTO: Novosti Prema rečima predsednika, urađeno je više puteva nego što je iko u istoriji Zaječara. - Urađene su dve škole, moraćemo i… »
"Pokažite mi zemlju naše veličine sa 5 milijardi na računu": Vučić na otvaranju novog stadiona u Zaječaru sa Čeferinom…

"Pokažite mi zemlju naše veličine sa 5 milijardi na računu": Vučić na otvaranju novog stadiona u Zaječaru sa Čeferinom…

Blic 19.11.2023
- Kad smo stavljali kamen temeljac u Kraljevici gledali su me ljudi kao ludaka. To je bilo pre dve i po godine. Gledaju me novinari da l' sam flipnuo, šta li je u mojoj glavi, došli po nekoj kiši, stavili kamen temeljac, ali na kraju kao što vidite… »
Vučić: Novi Nacionalni stadion u Beogradu treba da bude završen do decembra 2026.

Vučić: Novi Nacionalni stadion u Beogradu treba da bude završen do decembra 2026.

Vesti online 19.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, prilikom obilaska novoizgrađenog stadiona u Zaječaru, da je Fudbalski savez Srbije uputio dopis da se finale lige Evrope igra na novom Nacionalnom stadionu u Beogradu, koji kako je rekao, treba da… »
Vučić: Nacionalni stadion u Beogradu biće završen do 1. decembra 2026.

Vučić: Nacionalni stadion u Beogradu biće završen do 1. decembra 2026.

Novi magazin 19.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će nakon otvaranja stadiona u Zaječaru i Loznici biti rekonstruisani stadioni u Nišu i Kragujevcu, a sledi izgradnja nacionalnog stadiona u Beogradu. On je u obilasku novoizgrađenog stadiona… »
Vučić Na pitanje "novosti": ''Zahvalni smo Čeferinu, mnogo pomaže razvoju fudbala ovde''

Vučić Na pitanje "novosti": ''Zahvalni smo Čeferinu, mnogo pomaže razvoju fudbala ovde''

Večernje novosti 19.11.2023
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić, danas je obišao i otvorio novoizgrađeni stadion "Kraljevica", u Zaječaru. FOTO: Novosti Na pitanje naše novinarke, da li će Srbija postati zemlja fudbala nakon svih ovih stadiona predsednik je istakao da je fudbal… »
Vučić: Nacionalni stadion biće završen do 1. decembra 2026, konkurisali smo za finale Lige Evrope

Vučić: Nacionalni stadion biće završen do 1. decembra 2026, konkurisali smo za finale Lige Evrope

N1 Info 19.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će nakon otvaranja stadiona u Zaječaru i Loznici biti rekonstruisani stadioni u Nišu i Kragujevcu, a sledi izgradnja nacionalnog stadiona u Beogradu. On je u obilasku novoizgrađenog stadiona… »
Vučić rekao do kada će biti izgrađen nacionalni stadion u Beogradu: Ovo je rok

Vučić rekao do kada će biti izgrađen nacionalni stadion u Beogradu: Ovo je rok

Danas 19.11.2023
Nacionalni stadion biće izgrađen u narednih nekoliko godina, a predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas do kada bi trebalo da bude završen. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će nakon otvaranja stadiona u Zaječaru i… »
Vučić: Nacionalni fudbalski stadion gotov do 1. decembra 2026, treba nam više stadiona

Vučić: Nacionalni fudbalski stadion gotov do 1. decembra 2026, treba nam više stadiona

Radio 021 19.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je tokom obilaska novog stadiona "Kraljevica" u Zaječaru naveo rok do kog će biti završen Nacionalni fudbalski stadion u Surčinu. Vučić je u obilasku stadiona "Kraljevica" bio u pratnji predsednika Uefe… »
Veličanstveno: Pogledajte kako izgleda fudbalska lepotica u Zaječaru (foto/video)

Veličanstveno: Pogledajte kako izgleda fudbalska lepotica u Zaječaru (foto/video)

Večernje novosti 19.11.2023
PREDSEDNIK Srbije, Aleksandar Vučić danas će tokom posete Zaječaru, otvoriti novoizgrađeni velelepni fudbalski stadion "Kraljevica". FOTO: Novosti Ovo velelepno sportsko zdanje, novi fudbalski stadion "Kraljevica" čija je gradnja krenula pre dve i… »
Vučić danas obilazi novoizgrađeni stadion "Kraljevica“ u Zaječaru

Vučić danas obilazi novoizgrađeni stadion "Kraljevica“ u Zaječaru

Telegraf 19.11.2023
Kapacitet stadiona iznosi 8.168 mesta, a ceo projekat koštao je 3,3 milijarde dinara. Danas je veliki dan za Zaječar i čitavu Timočku Krajinu. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obići će danas novoizgrađeni stadion "Kraljevica“ u Zaječaru… »

Vesti dana »