Povezane vesti

Ministri u odličnom raspoloženju Svi čekaju predsednika Vučića (foto)

Ministri u odličnom raspoloženju Svi čekaju predsednika Vučića (foto)

Alo 02.12.2023
Lista "Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane" održava danas u Štark Areni predizborni skup. U Areni je odlična atmosfera, svi su lepo raspoloženi Mnogi ministri su došli da podrže našeg predsednika. Među njima su Ana Brnabić, Siniša Mali… »
"Pomaci koji će odrediti budućnost Srbije" Vučić: "Gotovo jednak broj ljudi se vraća u zemlju u odnosu na one koje odlaze"

"Pomaci koji će odrediti budućnost Srbije" Vučić: "Gotovo jednak broj ljudi se vraća u zemlju u odnosu na one koje odlaze"

Alo 02.12.2023
Lista „Aleksandar Vučić – Srbija ne sme da stane“ održava danas predizborni skup u Štark Areni, a građanima se obratio Aleksandar Vučić koji je ispraćen na binu gromoglasnim aplauzom i povicima "Aco Srbine". Vučić je dodao da danas imamo… »
Teško je na Kosovu, biće jos teških trenutaka Vučić poslao snažnu poruku: Pozdrav našoj braći, uvek ćemo biti sa njima

Teško je na Kosovu, biće jos teških trenutaka Vučić poslao snažnu poruku: Pozdrav našoj braći, uvek ćemo biti sa njima

Alo 02.12.2023
Građanima se obratio Aleksandar Vučić koji je ispraćen na binu gromoglasnim aplauzom i povicima "Aco Srbine". "U jednom danu okrenuli su leđa i krenuli da optužuju srpskog predsednika", rekao je predsednik. "Mi od svog naroda nećemo da odustanemo i… »
Država nije igračka! Vučič: Izbori nisu igra

Država nije igračka! Vučič: Izbori nisu igra

Alo 02.12.2023
Predsednik dodaje da je pre četiri, pet meseci, po istraživanjima, opozicija bila 8 odsto ispred SNS u Beogradu. "Sada smo mi oko četiri odsto ispred njih. Zato morate da obiđete svaku zgradu. Na kraju kažu, oni će da se ujedine. Da se ujedine u… »
Gromoglasan aplauz: Spektakularan doček za predsednika u Areni (Foto/video)

Gromoglasan aplauz: Spektakularan doček za predsednika u Areni (Foto/video)

Večernje novosti 02.12.2023
LISTA „Aleksandar Vučić – Srbija ne sme da stane“ drži predizborni skup u Areni,a na miting je došao i predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Foto Novosti Vučić je dočekan ogromnim aplauzom. Arena je puna. Krcato je i ispred Arene. Građani u… »
"To nije bilo poslednjih 45, 50 godina" Vučić: Imamo gotovo jednak broj ljudi koji se vraća u zemlju u odnosu na one koji…

"To nije bilo poslednjih 45, 50 godina" Vučić: Imamo gotovo jednak broj ljudi koji se vraća u zemlju u odnosu na one koji…

Kurir 02.12.2023
Aleksandar Vučić je danas na predizbornom skupu liste " Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane" održao govor, koji je ispraćen gromoglasnim aplauzom. Na početku, Vučić se zahvalio svim ljudima na podršci, a naročito onima koji su ostali… »
Arena je bila mala da primi sve pristalice Aleksandra Vučića, pozdravljen ovacijama: Predizborni skup održan u Beogradu…

Arena je bila mala da primi sve pristalice Aleksandra Vučića, pozdravljen ovacijama: Predizborni skup održan u Beogradu…

RINA 02.12.2023
Arena je bila mala da primi sve pristalice Aleksandra Vučića, pozdravljen ovacijama: Predizborni skup održan u Beogradu (FOTO) Beograd - Predizborni skup liste "Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane" održan je u Štark Areni u Beogradu, a na… »
Vučić: Srbija je jedna od retkih zemalja koja vodi samostalnu politiku /foto/

Vučić: Srbija je jedna od retkih zemalja koja vodi samostalnu politiku /foto/

Sputnik 02.12.2023
Niko ne može da nam zabrani da čuvamo svoje nacionalne interese, izjavio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić na predizbornom skupu Liste „Srbija ne sme da stane“ u prepunoj „Štark areni". Vučić je poručio da je Srbija jedna od retkih… »
Čekaju nas veliki pritisci oko Kim Vučić: Ne treba nam ništa tuđe, svoje ne damo nikome - nikada nećemo okrenuti leđa…

Čekaju nas veliki pritisci oko Kim Vučić: Ne treba nam ništa tuđe, svoje ne damo nikome - nikada nećemo okrenuti leđa…

Kurir 02.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je večeras da njegov posao nije da se usklađuje sa stranim zahtevima nego sa zahtevima naroda Srbije. Vučić ističe da više niko ne može da nam zabrani da poštujemo junake sa Košara i mučenike iz… »
Vučić pomenuo težak život porodice Vlajović "Moramo da pričamo sa običnim čovekom, da čujemo svakoga"

Vučić pomenuo težak život porodice Vlajović "Moramo da pričamo sa običnim čovekom, da čujemo svakoga"

Alo 02.12.2023
Predsednikov izlazak na binu pozdravljen je ogromnim aplauzom od kog se tresla Arena. Desetine hiljada ljudi uzvikivalo je "Aco Srbine!". Predsedniki Srbije Aleksandar Vučić rekao je da smo morali mnogo više brige da pokažemo prema ljudima na koje… »
Ovacije Vučiću kad je izašao na binu: Arenom se ori "Aco, Srbine"

Ovacije Vučiću kad je izašao na binu: Arenom se ori "Aco, Srbine"

Večernje novosti 02.12.2023
ARENOM se prolomilo gromoglasno skandiranje "Aco, Srbine" kada je na binu izašao predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Foto N. Skenderija Lista „Aleksandar Vučić – Srbija ne sme da stane“ drži predizborni skup u punoj Beogradskoj areni. - Dame i… »
Vučić o porodici pajović: Najglasniji su oni koji imaju najmanje problema, a najtiši oni koji imaju mnogo muka

Vučić o porodici pajović: Najglasniji su oni koji imaju najmanje problema, a najtiši oni koji imaju mnogo muka

Večernje novosti 02.12.2023
LISTA „Aleksandar Vučić – Srbija ne sme da stane“ održava danas predizborni skup, u 17 časova, a građanima se obratio Aleksandar Vučić koji je ispraćen na binu gromoglasnim aplauzom i povicima "Aco Srbine". Foto N. Skenderija - Beskrajno vam… »
Vučić nikad jasniji: Mi, za razliku od nekih drugih, ne vodimo politiku mržnje

Vučić nikad jasniji: Mi, za razliku od nekih drugih, ne vodimo politiku mržnje

Večernje novosti 02.12.2023
ARENOM se prolomilo gromoglasno skandiranje "Aco, Srbine" kada je na binu izašao predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Foto N. Skenderija Lista „Aleksandar Vučić – Srbija ne sme da stane“ drži predizborni skup u punoj Beogradskoj areni. - Dame i… »
Vučićeva poruka punoj areni: Niko ne može da nam zabrani da čuvamo naše nacionalne interese

Vučićeva poruka punoj areni: Niko ne može da nam zabrani da čuvamo naše nacionalne interese

Večernje novosti 02.12.2023
ARENOM se prolomilo gromoglasno skandiranje "Aco, Srbine" kada je na binu izašao predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Foto N. Skenderija Lista „Aleksandar Vučić – Srbija ne sme da stane“ drži predizborni skup u punoj Beogradskoj areni. Vučić… »
"Svoje ne damo nikome" Vučić u Areni: Građani i ne sanjaju kakve smo pritiske izdržali (foto/video)

"Svoje ne damo nikome" Vučić u Areni: Građani i ne sanjaju kakve smo pritiske izdržali (foto/video)

Večernje novosti 02.12.2023
ARENOM se prolomilo gromoglasno skandiranje "Aco, Srbine" kada je na binu izašao predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Foto TANJUG/ VLADIMIR ŠPORČIĆ Lista „Aleksandar Vučić – Srbija ne sme da stane“ drži predizborni skup u punoj Beogradskoj… »
"To nije bilo poslednjih 50 godina" Vučić: Imamo gotovo jednak broj ljudi koji se vraća u zemlju u odnosu na one koje odlaze

"To nije bilo poslednjih 50 godina" Vučić: Imamo gotovo jednak broj ljudi koji se vraća u zemlju u odnosu na one koje odlaze

Večernje novosti 02.12.2023
LISTA „Aleksandar Vučić – Srbija ne sme da stane“ održava danas predizborni skup, u 17 časova, a građanima se obratio Aleksandar Vučić koji je ispraćen na binu gromoglasnim aplauzom i povicima "Aco Srbine". Foto N. Skenderija Predsednik se… »
Vučić o tehničkoj vladi: Čekajte bre ljudi, jeste li izašli na izbore, da vidite šta narod hoće?! (foto/video)

Vučić o tehničkoj vladi: Čekajte bre ljudi, jeste li izašli na izbore, da vidite šta narod hoće?! (foto/video)

Večernje novosti 02.12.2023
LISTA „Aleksandar Vučić – Srbija ne sme da stane“ održava danas predizborni skup, u 17 časova, a građanima se obratio Aleksandar Vučić koji je ispraćen na binu gromoglasnim aplauzom i povicima "Aco Srbine". Foto N. Skenderija Predsednik je… »
"Moramo da dobijemo 50 odsto": Snažne završne reči predsednika iz Arene - Hajmo svi, za najveću pobedu 17. decembra…

"Moramo da dobijemo 50 odsto": Snažne završne reči predsednika iz Arene - Hajmo svi, za najveću pobedu 17. decembra…

Večernje novosti 02.12.2023
LISTA „Aleksandar Vučić – Srbija ne sme da stane“ održala je danas predizborni skup a građanima se obratio Aleksandar Vučić koji je pozvao sve građane da izađu na izbore 17. decmebra i glasaju za listu "Srbija ne sme da stane". Foto N… »
Vučić - sa gradonačelnikom Čačka rešili smo problem Dejana i majke za 10 dana, prvi put u Srbiju se vraća više ljudi…

Vučić - sa gradonačelnikom Čačka rešili smo problem Dejana i majke za 10 dana, prvi put u Srbiju se vraća više ljudi…

Glas Zapadne Srbije 02.12.2023
Vučić se večeras obratio prisutnima u Areni gde je na početku dočekan aplauzom simpatizera. ,,Beskrajno vam hvala za sve ove godine i za ovo divno veče i izvinite za hiljade onih koji su došli i nisu mogli da uđu u Arenu. Imamo čime da se… »
"Kampanja protivnika izgleda kao vic, samo kunu i proklinju mene" Vučić: Drago mi je što sam gromobran za sve njihove napade

"Kampanja protivnika izgleda kao vic, samo kunu i proklinju mene" Vučić: Drago mi je što sam gromobran za sve njihove napade

Kurir 02.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je večeras da kampanja protivnika izgleda kao vic, i da samo kunu i proklinju upravo njega. - Drago mi je što sam neka vrsta gromobrana za sve njihove napade. Dok god je tako, Srbija će ići napred. Ja ću… »
Ovacije Vučiću kad je izašao na binu Desetine hiljada ljudi u Areni jednoglasno uzvikuje: "Aco, Srbine" (video)

Ovacije Vučiću kad je izašao na binu Desetine hiljada ljudi u Areni jednoglasno uzvikuje: "Aco, Srbine" (video)

Alo 02.12.2023
Arenom se prolomilo gromoglasno skandiranje "Aco, Srbine" kada je na binu izašao predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Lista „Aleksandar Vučić – Srbija ne sme da stane“ drži predizborni skup u punoj Beogradskoj areni. Dame i gospodo, dragi… »
"Za razliku od drugih, mi ne vodimo politiku mržnje" Vučić u krcatoj Areni poručio: "Pristojna Srbija hoće da gleda u…

"Za razliku od drugih, mi ne vodimo politiku mržnje" Vučić u krcatoj Areni poručio: "Pristojna Srbija hoće da gleda u…

Alo 02.12.2023
Lista „Aleksandar Vučić – Srbija ne sme da stane“ drži predizborni skup u punoj Beogradskoj areni. Predsednik kaže da smo morali mnogo više brige da pokažemo prema ljudima na koje retko obraćamo pažnju. - Često su najglasniji oni koji imaju… »
"Niko ne može da nam zabrani da poštujemo naše junake" Vučić: Srbija je jedna od retkih zemalja u Evropi koja vodi…

"Niko ne može da nam zabrani da poštujemo naše junake" Vučić: Srbija je jedna od retkih zemalja u Evropi koja vodi…

Alo 02.12.2023
Vučić se obraća u punoj Areni. "Srbija je jedna od retkih zemalja u Evropi koja vodi slobodarsku politiku, ponosan sam na tu cinjenniicu jer vi gradjani vodite tu politiku. Niko ne može da nam zabrani. Niko ne moze da nam zabrani da poštujemo naše… »
Za mene je Srbija sve... Bitno mi je samo šta kaže narod! Vučić istakao da neće vladati sa onima koji hoće da unište…

Za mene je Srbija sve... Bitno mi je samo šta kaže narod! Vučić istakao da neće vladati sa onima koji hoće da unište…

Alo 02.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić istakao je da jedino što se čuje iz opozicije to kako hoće da prave tehničku vladu. Predesnik je rekao da ga kritikuju zbog toga ko su mu otac i majka, i da njegovi protivici sada tvrde da je Vučić ucenio… »
Evo rezultata, pa pogledajte ko je pravi domaćin! Predsednik Vučić istakao važan detalj u odnosu na prethodnu vlast

Evo rezultata, pa pogledajte ko je pravi domaćin! Predsednik Vučić istakao važan detalj u odnosu na prethodnu vlast

Alo 02.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uporedio je stanje u Srbiji danas, sa kastrastrofalnim stanjem koje je ostavila bivša vlast u Srbiji. - Samo jedan detalj. Zapamtili ste svi koliko smo bolnica napravili, škola. Idite u Sjenicu, da vidite školu od… »
"Čekajte bre ljudi, jeste li izašli na izbore da vidite šta narod hoće?" Vučić o tehničkoj vladi

"Čekajte bre ljudi, jeste li izašli na izbore da vidite šta narod hoće?" Vučić o tehničkoj vladi

Alo 02.12.2023
Lista „Aleksandar Vučić – Srbija ne sme da stane“ održala je danas predizborni skup, a građanima se obratio Aleksandar Vučić koji je ispraćen na binu gromoglasnim aplauzom i povicima "Aco Srbine". Predsednik je istakao da jedino što se čuje… »
Vučić o izborima u Beogradu "Niko mi nije verovao, sada vidite da su dobili naređenja!"

Vučić o izborima u Beogradu "Niko mi nije verovao, sada vidite da su dobili naređenja!"

Alo 02.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić govorio je o predstojećim izborima u Beogradu. Vučić kaže da su u Beogradu učinjene velike stvari, i zahvalio se gradonačelniku Šapiću. - Pričaju da će da pobede u Beogradu. A šta je to što su oni uradili… »
Vučić podsetio na NATO agresiju: Nismo zaboravili 1999. godinu, skinućemo kapu pred svakim junakom koji je položio život…

Vučić podsetio na NATO agresiju: Nismo zaboravili 1999. godinu, skinućemo kapu pred svakim junakom koji je položio život…

Večernje novosti 02.12.2023
ARENOM se prolomilo gromoglasno skandiranje "Aco, Srbine" kada je na binu izašao predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Foto: Depositphotos/Vikipedija Lista „Aleksandar Vučić – Srbija ne sme da stane“ drži predizborni skup u punoj Beogradskoj… »
Vučić očekuje nove pritiske o KiM: Pozdrav našoj braći, uvek ćemo biti sa njima

Vučić očekuje nove pritiske o KiM: Pozdrav našoj braći, uvek ćemo biti sa njima

Večernje novosti 02.12.2023
ARENOM se prolomilo gromoglasno skandiranje "Aco, Srbine" kada je na binu izašao predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Foto: Novosti Lista „Aleksandar Vučić – Srbija ne sme da stane“ drži predizborni skup u punoj Beogradskoj areni. Vučić kaže… »
Lazar Ristovski u Areni: Danas predsenika Vučića podržava na stotine i hiljade umetnika, glumaca, članova SANU...

Lazar Ristovski u Areni: Danas predsenika Vučića podržava na stotine i hiljade umetnika, glumaca, članova SANU...

Večernje novosti 02.12.2023
GLUMAC Lazar Ristovski izjavio je u Areni na mitingu liste "Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane" da se ljudi prema delima mere. Foto Novosti - Danas predsenika Vučića podržava na stotine i hiljade umetnika, glumaca, članova SANU. Nema sumnje… »

Vesti dana »