Povezane vesti

Đoković: Moj najbolji meč od početka turnira, blagosloven sam kako mi život ide

Đoković: Moj najbolji meč od početka turnira, blagosloven sam kako mi život ide

Politika 19.01.2024
MELBURN – Moj najbolji meč od početka turnira. Moram da budem zadovoljan, igrao sam veoma dobro u prva dva seta, on je malo podigao nivo u trećem, bili smo izjednačeni, ali u taj-brejku sam dobro servirao i dobio, rekao je najbolji teniser sveta… »
Nema promena! Novak Đoković i dalje glavni favorit na Australijan openu, evo šta kažu kvote posle nove pobede

Nema promena! Novak Đoković i dalje glavni favorit na Australijan openu, evo šta kažu kvote posle nove pobede

Telegraf 19.01.2024
Srbin je već napravio tri koraka ka trofeju. Najbolji srpski teniser, Novak Đoković nastavio je da gazi ka novoj, 11. tituli na Australijan openu, pošto je ovog jutra bez ikakvih problema savladao argentinskog rivala, Tomasa Ečeverija u tri seta… »
Strašan servis i onaj pravi Novak! Đoković je odigrao brutalno, a jedan podatak posebno raduje!

Strašan servis i onaj pravi Novak! Đoković je odigrao brutalno, a jedan podatak posebno raduje!

Kurir 19.01.2024
Specijalni izveštač iz Melburna: Vuk Brajović Olakšanje za ljubitelje Novaka Đokovića i one koji priželjkuju da naš as ispiše novu zlatnu stranicu teniske istorije u Melburnu 28. januara usledilo je već početkom trećeg seta meča trećeg kola… »
Đoković: Moj najbolji meč od početka turnira, blagosloven sam kako mi život ide (video)

Đoković: Moj najbolji meč od početka turnira, blagosloven sam kako mi život ide (video)

Sportski žurnal 19.01.2024
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se danas u četvrto kolo Otvorenog prvenstva Australije u Melburnu pošto je pobedio Argentinca Tomasa Martina Ečeverija sa 6:3, 6:3, 7:6. - Moj najbolji meč od početka turnira. Moram da budem zadovoljan, igrao… »
Američki provokator nije stigao do Novaka! Đoković ga je čekao, da mu opet spusti slušalicu!

Američki provokator nije stigao do Novaka! Đoković ga je čekao, da mu opet spusti slušalicu!

Mondo 19.01.2024
Ben Šelton mnogo priča i gestikulira, ali je još mlad. Veteran mu je ponovo "uzeo meru", a to ovoga puta nije bio Novak Đoković. Ben Šelton mnogo priča i gestikulira, ali je još mlad. Veteran mu je ponovo "uzeo meru", a to ovoga puta nije bio… »
Nekad to nije zdravo! Ne želite da razumete... Novak Đoković: Sve što kažem koristiće protiv mene!

Nekad to nije zdravo! Ne želite da razumete... Novak Đoković: Sve što kažem koristiće protiv mene!

Mondo 19.01.2024
Novak Đoković govorio je o svom odnosu sa timom. Novak Đoković govorio je o svom odnosu sa timom. Novak Đoković plasirao se u osminu finala Australijan opena dominantnom pobedom protiv Australijanca Tomasa Martina Ečeverija. Bio je to njegov 31… »
"Vakciniši se" Novaka žestoko isprovocirali u ključnom trenutku meča! Đokovićeva reakcija na skandalozno dobacivanje se…

"Vakciniši se" Novaka žestoko isprovocirali u ključnom trenutku meča! Đokovićeva reakcija na skandalozno dobacivanje se…

Kurir 19.01.2024
U finišu meča sa Tomasom Ečeverijem Novak je doživeo jednu neprijatnost na terenu... Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u osminu finala Australijan opena, pošto je u trećem kolu rutinski savladao Argentinca Tomasa Ečeverija sa 3:0 u… »
Novak: Nisam na svom nivou, ali je bolje, fizički i igrački

Novak: Nisam na svom nivou, ali je bolje, fizički i igrački

Sport klub 19.01.2024
"On je igrač koji je borac i kojeg treba dobiti, odlično se kreće. Dobro sam se spremio taktički, dominirao sam većim delom meča", rekao je Novak Đoković između ostalog na konferenciji za medije nakon pobede protiv Tomasa Ečeverija. „Nisam… »
"Ne može svako da vas voli..." Novak zagrmeo kao nikada pre: "Mladi mi ne smetaju, ali postoji granica koja se ne prelazi"

"Ne može svako da vas voli..." Novak zagrmeo kao nikada pre: "Mladi mi ne smetaju, ali postoji granica koja se ne prelazi"

Kurir 19.01.2024
Specijalni izveštač iz Melburna: Vuk Brajović Novak Đoković odigrao je perfektan meč protiv Tomasa Martina Ečeverija, slavio je sa 3:0 (6:3, 6:3, 7:6) i plasirao se u četvrto kolo gde će ga čekati Francuz Adrijan Manarino. Posle pobede protiv… »
Novaku dobacio jednu reč, ceo stadion je čuo! Đoković se odmah okrenuo, ovako je odgovorio na provokaciju!

Novaku dobacio jednu reč, ceo stadion je čuo! Đoković se odmah okrenuo, ovako je odgovorio na provokaciju!

Mondo 19.01.2024
Gledalac pokušao da izbaci Novaka Đokovića iz ritma. Šta mislite, da li je uspeo? Gledalac pokušao da izbaci Novaka Đokovića iz ritma. Šta mislite, da li je uspeo? "Vakciniši se, druže", dobacio je jedan navijač Novaku Đokoviću u završnici… »
Poznat Đokovićev rival: Manarino pobedio Šeltona

Poznat Đokovićev rival: Manarino pobedio Šeltona

Radio 021 19.01.2024
Francuski teniser Adrijan Manarino plasirao se danas u osminu finala Otvorenog prvenstva Australije u Melburnu pošto je pobedio Amerikanca Bena Šeltona posle pet setova sa 7:6, 1:6, 6:7, 6:3, 6:4. Meč Manarina i Šeltona, 19. i 16. tenisera sveta… »
"Devedesete su bile teške za mene i moju porodicu" Đoković otvorio dušu posle pobede protiv Ečeverija: "Blagosloven sam"

"Devedesete su bile teške za mene i moju porodicu" Đoković otvorio dušu posle pobede protiv Ečeverija: "Blagosloven sam"

Kurir 19.01.2024
Najbolji teniser sveta Novak Đoković izborio je plasman u osminu finala Australijan opena, pošto je u trećem kolu rutinski savladao Argentinca Tomasa Ečeverija. Nakon ubedljivog trijumfa, Novak je izneo svoje prve utiske o meču sa borbenim… »
Đoković u osmini finala Australijan opena

Đoković u osmini finala Australijan opena

Radio 021 19.01.2024
Novak Đoković plasirao se danas u četvrto kolo Otvorenog prvenstva Australije u Melburnu pošto je pobedio Argentinca Tomasa Martina Ečeverija sa 6:3, 6:3, 7:6(2). Najbolji teniser sveta je do pobede na svom 100. meču na Australijan openu stigao… »
Đoković u osmini finala Australijan opena

Đoković u osmini finala Australijan opena

Radio sto plus 19.01.2024
Najbolji teniser sveta je do pobede na svom 100. meču na Australijan openu stigao posle dva sata i 28 minuta igre. Đoković je postao prvi teniser u istoriji koji je na svakom grend slem turniru odigrao najmanje 100 mečeva. Za razliku od prva dva meča… »
Novak saznao novog rivala! Francuz spustio slušalicu Amerikancu! Velika borba, preokreti i iznenađenje u Melburnu!

Novak saznao novog rivala! Francuz spustio slušalicu Amerikancu! Velika borba, preokreti i iznenađenje u Melburnu!

Kurir 19.01.2024
Francuz Adrijan Manarino biće rival Novaku Đokoviću u četvrtom kolu Australijan opena pošto je posle velike borbe u pet setova bio bolji od Amerikanca Bena Šeltona (7:6, 1:6, 6:7, 6:3, 6:4). U prvom setu viđen je po jedan brejk, pa se ušlo u… »
Sabalenka i Gof lako do osmine finala Australijan opena

Sabalenka i Gof lako do osmine finala Australijan opena

Radio 021 19.01.2024
Beloruska teniserka Arina Sabalenka plasirala se danas u četvrto kolo Otvorenog prvenstva Australije u Melburnu pošto je pobedila Ukrajinku Lesju Curenko sa ubedljivih 6:0, 6:0. Aktuelna šampionka Australijan opena je slavila posle samo 52 minuta igre… »

Vesti dana »