Povezane vesti

"Zajedno ćemo pobediti najgoreg predsednika ikada": Tramp: Počastvovan sam podrškom Rona Desantisa, neću više da koristim…

"Zajedno ćemo pobediti najgoreg predsednika ikada": Tramp: Počastvovan sam podrškom Rona Desantisa, neću više da koristim…

Blic 22.01.2024
Kandidat za predsedničku nominaciju Republikanske stranke Donald Tramp zahvalio je danas guverneru Floride Ronu Desantisu na tome što ga je podržao, rekavši da je "veoma počastvovan". "Veoma sam počastvovan zbog toga što sam dobio njegovu podršku… »
Samo je još ona prepreka Trampu do revanša sa bajdenom: U republikanskoj trci ostalo dvoje, bivša ambasadorka u UN ne…

Samo je još ona prepreka Trampu do revanša sa bajdenom: U republikanskoj trci ostalo dvoje, bivša ambasadorka u UN ne…

Kurir 22.01.2024
Niki Hejli, bivša američka ambasadorka u Ujedinjenim nacijama, sada je poslednja republikanka u trci koja ima šansu, doduše malu, da spreči DonaldaTrampa u osvajanju predsedničke nominacije. To je i zvanično postalo jasno nakon odustajanje Rona… »
Republikanski izbori u Nju Hempširu: Tramp favorit, Hejli se nada iznenađenju

Republikanski izbori u Nju Hempširu: Tramp favorit, Hejli se nada iznenađenju

Glas Amerike 22.01.2024
Vašington — Bivši američki predsjednik Donald Tramp na putu je da osvoji još jednu značajnu pobjedu u trci za predsjedničku nominaciju Republikanske stranke za izbore u novembru. Prema anketama, ima značajnu prednost na stranačkim izborima koji… »
Izbori u Americi: Guverner Floride Ron Desantis odustao od predsedničke trke i podržao Trampa

Izbori u Americi: Guverner Floride Ron Desantis odustao od predsedničke trke i podržao Trampa

Južne vesti 22.01.2024
Getty Images Guverner Floride Ron Desantis odustao je od predsedničke trke 2024. i podržao je Donalda Trampa, kome su dodatno porasle šanse da u novembru ponovo učestvuje na predsedničkim izborima protiv, vrlo verovatno, Džozefa Bajdena, kandidata… »
Tramp: Malo verovatno da će Desantis biti deo moje administracije

Tramp: Malo verovatno da će Desantis biti deo moje administracije

Politika 22.01.2024
PALM BIČ – Kandidat za predsedničku nominaciju Republikanske stranke Donald Tramp izjavio je danas da je „malo verovatno” da će guverner Floride Ron Desantis imati ulogu u njegovoj administraciji ukoliko bude izabran za predsednika Amerike u… »
Desantis odustao od predsedničke trke - da li njegova podrška Trampu znači i "vetar u leđa" svom doskorašnjem suparniku?

Desantis odustao od predsedničke trke - da li njegova podrška Trampu znači i "vetar u leđa" svom doskorašnjem suparniku?

Euronews 22.01.2024
Iako je još vrlo rano da se daju predviđanja oko trke za 60. američkog predsednika, koji treba da se izabere u novembru, postoje izvesne naznake da popularnost Donalda Trampa istrajava među Republikancima, pa bi zbog toga bilo izvesno da upravo on 5… »
"Malo verovatno da će biti deo moje administracije": Tramp "odjavio" Desantisa, a evo šta misli o Hejlijevoj

"Malo verovatno da će biti deo moje administracije": Tramp "odjavio" Desantisa, a evo šta misli o Hejlijevoj

Telegraf 22.01.2024
"To je malo verovatno, ali moram da budem iskren, sve je moguće. Mada, mislim da je to malo verovatno", rekao je Donald Tramp. Kandidat za predsedničku nominaciju Republikanske stranke Donald Tramp izjavio je danas da je "malo verovatno" da će guverner… »
Tramp: Počastvovan sam podrškom Rona DeSantisa

Tramp: Počastvovan sam podrškom Rona DeSantisa

IndeksOnline 22.01.2024
PALM BIČ – Kandidat za predsedničku nominaciju Republikanske stranke Donald Tramp zahvalio je danas guverneru Floride Ronu DeSantisu na tome što ga je podržao, rekavši da je “veoma počastvovan”. “Veoma sam počastvovan zbog toga što sam… »
Iza ove žene stoji moćan lobi, sutra ulazi u direktan obračun sa Trampom: Da li se on plaši Niki Hejli i zašto je zove…

Iza ove žene stoji moćan lobi, sutra ulazi u direktan obračun sa Trampom: Da li se on plaši Niki Hejli i zašto je zove…

Kurir 22.01.2024
U Nju Hempširu će sutra biti održani unutarstranački izbori i republikanaca i demokrata, ali će drame možda biti samo na ovim prvim i to pod uslovom da Niki Hejli, nekadašnja američka ambasadorka u UN, priredi veliko iznenađenje. U borbi za… »
Obrt! Trampov najveći suparnik se udružio sa njim! Poslao mu poruku - "Zajedno ćemo pobediti najgoreg predsednika ikada"

Obrt! Trampov najveći suparnik se udružio sa njim! Poslao mu poruku - "Zajedno ćemo pobediti najgoreg predsednika ikada"

Mondo 22.01.2024
Donald Tramp se zahvalio guverneru Floride Ronu DeSantisu na tome što ga je podržao. Donald Tramp se zahvalio guverneru Floride Ronu DeSantisu na tome što ga je podržao. Kandidat za predsedničku nominaciju Republikanske stranke Donald Tramp zahvalio… »
Tramp: Počastvovan sam podrškom Rona Desantisa

Tramp: Počastvovan sam podrškom Rona Desantisa

Vesti online 22.01.2024
Kandidat za predsedničku nominaciju Republikanske stranke Donald Tramp zahvalio je danas guverneru Floride Ronu DeSantisu na tome što ga je podržao, rekavši da je “veoma počastvovan”. – Veoma sam počastvovan zbog toga što sam dobio njegovu… »
DeSantis odustao od predsjedničke utrke, podržao Trumpa

DeSantis odustao od predsjedničke utrke, podržao Trumpa

Al Jazeera 22.01.2024
DeSantisa se smatralo jednim od najvažnijih kandidata za republikansku nominaciju 2024. godine i prirodnim nasljednikom Trumpa zbog svog borbenog stila i duboko konzervativnih stavova. Američki predsjednički kandidat Ron DeSantis, koji se nekad smatrao… »
Desantis podržao Trampa

Desantis podržao Trampa

Politika 22.01.2024
Guverner američke savezne države Floride Ron Desantis povukao se iz republikanske trke za predsedničke izbore u SAD. Sinoćna guvernerova odluka usledila je nakon što je glavni kandidat republikanaca, bivši predsednik SAD Donald Tramp osvojio… »
Ko je Vivek Ramasvami, potencijalni kandidat republikanaca za potpredsednika SAD?

Ko je Vivek Ramasvami, potencijalni kandidat republikanaca za potpredsednika SAD?

Danas 22.01.2024
Ko je bivši učenik Harvarda i Jejla, koji je već u studentskim danima zaradio 15 miliona dolara, koji je danas jedan od 20 najmlađih milijardera u zemlji. Nakon što je povukao svoju predsedničku kandidaturu i podržao Donalda Trampa, javnost ga vidi… »
Ko je Vivek Ramasvami – potencijalni kandidat republikanaca za potpredsednika SAD

Ko je Vivek Ramasvami – potencijalni kandidat republikanaca za potpredsednika SAD

N1 Info 22.01.2024
Ko je bivši učenik Harvarda i Jejla, koji je već u studentskim danima zaradio 15 miliona dolara, koji je danas jedan od 20 najmlađih milijardera u zemlji. Nakon što je povukao svoju predsedničku kandidaturu i podržao Donalda Trampa, javnost ga vidi… »
DeSantis odustao od trke za predsednika SAD i podržao Trumpa

DeSantis odustao od trke za predsednika SAD i podržao Trumpa

Bloomberg Adria 22.01.2024
Ron DeSantis je u nedelju odustao od predsedničke trke u SAD 2024. i podržao favorita Donalda Trumpa. Tako je izbor republikanaca sužen na dva glavna kandidata uoči unutarstranačkih izbora u Nju Hempširu koji će se održati u utorak i koji će se… »
Izbori u Americi: Guverner Floride Ron Desantis odustao od predsedničke trke i podržao Trampa

Izbori u Americi: Guverner Floride Ron Desantis odustao od predsedničke trke i podržao Trampa

BBC News 22.01.2024
Guverner Floride završio predizbornu trku da se nametne republikancima. Jedini ozbiljni izazivač Trampa ostaje Niki Hejli, bivša američka ambasadorka pri UN. Guverner Floride Ron Desantis odustao je od predsedničke trke 2024. i podržao je Donalda… »
DeSantis iznenada prekinuo kampanju i podržao Trumpa! “Imali smo nesuglasica…

DeSantis iznenada prekinuo kampanju i podržao Trumpa! “Imali smo nesuglasica…

SEEbiz 22.01.2024
NEW YORK - Guverner Floride Ron DeSantis iznenada je odustao od daljnje utrke na republikanskim predizborima pa podržao bivšeg predsjednika Donalda Trumpa i videoporukom završio kampanju. “Ponosan sam što sam ispunio 100 posto svojih obećanja i… »
Ron Desantis se povukao iz republikanske trke za predsednika SAD i podržao Trampa

Ron Desantis se povukao iz republikanske trke za predsednika SAD i podržao Trampa

Radio 021 22.01.2024
Guverner američke savezne države Floride Ron Desantis povukao se iz republikanske trke za predsedničke izbore u SAD. Ova odluka usledila je nakon što je glavni kandidat Donald Tramp osvojio izbore u Republikanskoj partiji u državi Ajovi, dok je… »
Izbori u Americi: Guverner Floride Ron Desantis odustao od predsedničke trke i podržao Trampa

Izbori u Americi: Guverner Floride Ron Desantis odustao od predsedničke trke i podržao Trampa

Danas 22.01.2024
Guverner Floride Ron Desantis odustao je od predsedničke trke 2024. i podržao je Donalda Trampa, kome su dodatno porasle šanse da u novembru ponovo učestvuje na predsedničkim izborima protiv, vrlo verovatno, Džozefa Bajdena, kandidata Demokratske… »
Izbori u Americi: Guverner Floride Ron Desantis odustao od predsedničke trke i podržao Trampa

Izbori u Americi: Guverner Floride Ron Desantis odustao od predsedničke trke i podržao Trampa

Radio 021 22.01.2024
Guverner Floride završio predizbornu trku da se nametne republikancima. Jedini ozbiljni izazivač Trampa ostaje Niki Hejli, bivša američka ambasadorka pri UN. Getty Images Guverner Floride Ron Desantis odustao je od predsedničke trke 2024. i podržao… »
Desantis se povukao iz trke za predsedničke izbore, podržao Trampa

Desantis se povukao iz trke za predsedničke izbore, podržao Trampa

Telegraf 22.01.2024
On je nakon konsultacija sa svojim timom za kampanju rekao da ima problem da vidi "čist put do pobede" u unutarstranačkoj trci. Guverner američke savezne države Floride Ron Desantis povukao se iz republikanske trke za predsedničke izbore u SAD… »
Ron Desantis, nekada najveća pretnja za Trampa, okončao kampanju za Belu kuću

Ron Desantis, nekada najveća pretnja za Trampa, okončao kampanju za Belu kuću

Glas Amerike 22.01.2024
Vašington — Predsednički kandidat Ron Desantis, za koga se ranije smatralo da je najbolja šansa za Republikansku partiju da se odmakne od Donalda Trampa, ispao je iz stranačke trke u nedelju. Relativno rano povlačenje je samo potvrdilo koliko je i… »
Ron Desantis se povukao iz izborne trke, pružio podršku Donaldu Trampu

Ron Desantis se povukao iz izborne trke, pružio podršku Donaldu Trampu

Danas 21.01.2024
Guverner Floride Ron DeSantis odustao je danas od kampanje za republikansku predsedničku nominaciju uoči stranačkih izbora u Nju Hempširu i podržao Donalda Trampa, objavili su američki mediji. Njegova najava, objavljena u video snimku na društvenoj… »
"Nema jasnog puta do pobede": Jedan od Trampovih najvećih rivala odustao od trke za predsednika SAD, a usput ga i podržao…

"Nema jasnog puta do pobede": Jedan od Trampovih najvećih rivala odustao od trke za predsednika SAD, a usput ga i podržao…

Blic 21.01.2024
Guverner Floride Ron Desantis, koji je ušao na republikanske predsedničke predizbore kao najveća pretnja Donalda Trampa, objavio je u danas da okončava svoju kandidaturu za Belu kuću skoro nedelju dana nakon njegovog neodoljivog nastupa u Ajovi. U… »

Vesti dana »