Povezane vesti

"Video sam da su sve babice bile fer i potvrdile vaše reči!" Vučić sa porodiljom Maricom: Posebno mi je žao deteta

"Video sam da su sve babice bile fer i potvrdile vaše reči!" Vučić sa porodiljom Maricom: Posebno mi je žao deteta

Kurir 25.01.2024
Mnogo mi je žao i mnogo mi je teško zbog svega kroz šta ste prošli, dete da vratimo ne možemo, kazao je Vučić. Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić danas je primio porodilju Maricu Mihajlović iz Sremske Mitrovice. - Kako se osećate… »
Vučić primio Maricu Mihajlović iz Sremske Mitrovice (video)

Vučić primio Maricu Mihajlović iz Sremske Mitrovice (video)

Politika 25.01.2024
Ginekolog iz Opšte bolnice u Sremskoj Mitrovici osumnjičen za akušersko nasilje nad porodiljom u toj bolnici 12. januara, uhapšen je u subotu. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je danas Maricu Mihajlović iz Sremske Mitrovice čija je beba… »
Vučić s porodiljom koja je optužila doktora za akušersko nasilje

Vučić s porodiljom koja je optužila doktora za akušersko nasilje

Slobodna Evropa 25.01.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je 25. januara da je pročitao izjave koje potvrđuju navode porodilje Marice Mihajlović, koja je ginekologa optužila za akušersko nasilje kada je na porođaju izgubila bebu. "Iz onoga što sam video, video… »
Hvala vam na hrabrosti: Predsednik sa Maricom, koja je nakon porođaja u Sremskoj Mitrovici izgubila bebu

Hvala vam na hrabrosti: Predsednik sa Maricom, koja je nakon porođaja u Sremskoj Mitrovici izgubila bebu

Telegraf 25.01.2024
Dete da vratimo ne možemo, ali možemo da pokušamo sebe da menjamo i da imamo drugačiji odnos u budućnosti, kazao je predsednik Vučić razgovarajući sa Maricom i njenim suprugom Danijelom. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je danas Maricu… »
Vučić imao uvid u izjave babica: Primio jednu od žrtava akušerskog nasilja

Vučić imao uvid u izjave babica: Primio jednu od žrtava akušerskog nasilja

N1 Info 25.01.2024
Nakon protesta i ispovesti više žena o akušerskom nasilju koje su preživele, ali i optužbi da su pojedini doktori odgovorni za smrt više beba, predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je Maricu Mihajlović iz Šida, koja je nedavno u javnost… »
"Mnogo mi je žao i teško zbog svega što se dogodilo, hvala vam na hrabrosti": Vučić sa majkom iz Sremske Mitrovice koja je…

"Mnogo mi je žao i teško zbog svega što se dogodilo, hvala vam na hrabrosti": Vučić sa majkom iz Sremske Mitrovice koja je…

Blic 25.01.2024
U Predsedništvu Srbije Aleksandar Vučić, predsednik Srbije, upravo razgovara sa Maricom Mihajlović, koja je u Opštoj bolnici u Sremskoj Mitrovici pretrpela akušersko nasilje nakon čega joj je umrla beba. Sa Maricom na prijemu kod predsednika je i… »
Vučić: Izjave koje sam pročitao potvrđuju navode Marice Mihajlović o akušerskom nasilju

Vučić: Izjave koje sam pročitao potvrđuju navode Marice Mihajlović o akušerskom nasilju

Beta 25.01.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je o slučaju akušerskog nasilja u kome je, prema tvrdnjama porodilje Marice Mihajlović iz Šida zbog greške lekara stradala njena novorođena beba, "pročitao sve što mi je bilo dostupno", i da… »
Vučić primio majku preminule devojčice i rekao nešto što ne odgovara istini

Vučić primio majku preminule devojčice i rekao nešto što ne odgovara istini

Nova 25.01.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je danas Maricu Mihajlović iz Sremske Mitrovice čija je beba posle porođaja preminula, a koja je posle toga optužila ginekologa za akušersko naslje. Kako prenosi agencija Tanjug, Vučić je u juče rekao da… »
Vučić primio Maricu Mihajlović: "Nadam se da će sve na šta je upozorila biti signal onima koji rade s majkama i decom"

Vučić primio Maricu Mihajlović: "Nadam se da će sve na šta je upozorila biti signal onima koji rade s majkama i decom"

Euronews 25.01.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je u Predsedništvu Maricu Mihajlović, majku koja je izgubila dete i koja je optužila lekara u Sremskoj Mitrovici za akušersko nasilje. Vučić je u razgovoru s Maricom Mihajlović rekao da je pročitao sve… »
Vučić primio porodilju Maricu Mihajlović: „Dete da vratimo ne možemo, ali možemo da pokušamo da nešto ispravimo u…

Vučić primio porodilju Maricu Mihajlović: „Dete da vratimo ne možemo, ali možemo da pokušamo da nešto ispravimo u…

Danas 25.01.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je danas sa porodiljom iz Sremske Mitrovice čija je beba umrla nakon porođaja Maricom Mihajlović i poručio da će država uraditi sve da pomogne njenoj porodici i da uspostavi bolju kontrolu kako se… »
Majka čija je beba preminula prilikom porođaja razgovarala sa predsednikom Srbije: Nadam se pravdi

Majka čija je beba preminula prilikom porođaja razgovarala sa predsednikom Srbije: Nadam se pravdi

Insajder 25.01.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je sa porodiljom Maricom Mihajlović iz Sremske Mitrovice, čija je beba preminula prilikom porođaja, i poručio da će država uraditi sve da pomogne njenoj porodici i da uspostavi bolju kontrolu kako se… »
VIDEO Vučić u razgovoru sa majkom iz Sremske Mitrovice koja je ostala bez bebe

VIDEO Vučić u razgovoru sa majkom iz Sremske Mitrovice koja je ostala bez bebe

Ozon 25.01.2024
Sremska Mitrovica – Aleksandar Vučić, predsednik Srbije, razgovarao je danas Maricu Mihajlović iz Sremske Mitrovice. Mihajlović je nedavno izašla u javnost da je od ginekologa M. M. pretrpela akušersko nasilje tokom porođaja u Opštoj bolnici u… »
Vučić se sastao sa porodiljom iz Sremske Mitrovice! "Jako mi je teško, dete da vratimo ne možemo"

Vučić se sastao sa porodiljom iz Sremske Mitrovice! "Jako mi je teško, dete da vratimo ne možemo"

Mondo 25.01.2024
Predsednik je rekao da će država pomoći ovu porodicu, s obzirom na socijalne probleme o kojima su prethodno razgovarali. Predsednik je rekao da će država pomoći ovu porodicu, s obzirom na socijalne probleme o kojima su prethodno razgovarali… »
Vučić primio Maricu Mihajlović: U radu sa majkama i decom pokazati najviše odgovornosti

Vučić primio Maricu Mihajlović: U radu sa majkama i decom pokazati najviše odgovornosti

RTS 25.01.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je Maricu Mihajlović iz Sremske Mitrovice čija je beba posle porođaja preminula, a koja je posle toga optužila ginekologa za akušersko nasilje. Vučić je izjavio da oni koji rade sa decom i majkama moraju… »
Vučić: Izjave koje sam pročitao potvrđuju navode Marice Mihajlović o akušerskom nasilju

Vučić: Izjave koje sam pročitao potvrđuju navode Marice Mihajlović o akušerskom nasilju

Novi magazin 25.01.2024
Predsednik Srbije izjavio je danas da je o slučaju akušerskog nasilja u kome je, prema tvrdnjama porodilje Marice Mihajlović iz Šida zbog greške lekara stradala njena novorođena beba, "pročitao sve što mi je bilo dostupno", i da izjave koje je… »
VIDEO Vučić sa porodiljom koja je izgubila bebu: Izjave potvrdile da je bilo akušerskog nasilja

VIDEO Vučić sa porodiljom koja je izgubila bebu: Izjave potvrdile da je bilo akušerskog nasilja

Radio 021 25.01.2024
Aleksandar Vučić rekao je da je o slučaju akušerskog nasilja u kome je, prema rečima Marice Mihajlović iz Šida, zbog greške lekara stradala njena novorođena beba, "pročitao sve što je dostupno". Kako je rekao Vučić, izjave koje je pročitao… »
Vučić: Izjave koje sam pročitao potvrđuju navode Marice Mihajlović o akušerskom nasilju

Vučić: Izjave koje sam pročitao potvrđuju navode Marice Mihajlović o akušerskom nasilju

Radio sto plus 25.01.2024
Vučić je, prilikom prijema Marice Mihajlović i njenog supruga Danijela Novakova u predsedništvu, rekao da veruje da će to što je ona iznela u javnost detalje akušerskog nasilja koje je pretrpela, doprineti da “time makar za neke buduće… »
Vučić primio Maricu Mihajlović iz Sremske Mitrovice čija je beba preminula posle porođaja

Vučić primio Maricu Mihajlović iz Sremske Mitrovice čija je beba preminula posle porođaja

RTV 25.01.2024
SREMSKA MITROVICA - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je danas Maricu Mihajlović iz Sremske Mitrovice čija je beba posle porođaja preminula, a koja je posle toga optužila ginekologa za akušersko naslje. Vučić je u juče rekao da je tužan… »

Vesti dana »