Povezane vesti

Hrabra policajka! Napadaču koji je izbo bebu rekla samo ove dve reči pa ga ubila jednim metkom (foto)

Hrabra policajka! Napadaču koji je izbo bebu rekla samo ove dve reči pa ga ubila jednim metkom (foto)

Kurir 13.04.2024
Napadač je nožem izbo devet osoba, uključujući ženu i njenu devetomesečnu bebu u tržnom centru u Sidneju. Petoro je mrtvih, a mnogi su povređeni. U trenutku napada u centru se nalazila i neimenovana policajka, koja je odlučila da sama zaustavi… »
Ovo je napadač iz sidneja: Uleteo u tržni centar sa nožem u rukama pa počeo da ubada posetioce! Policija mu odmah presudila…

Ovo je napadač iz sidneja: Uleteo u tržni centar sa nožem u rukama pa počeo da ubada posetioce! Policija mu odmah presudila…

Kurir 13.04.2024
Policija je prema nezvaničnim informacijama ubila jednog muškarca koji je nožem ubadao posetioce tržnog centra u Sidneju dok se za drugim i dalje traga! Na društvenim mrežama pojavio se fotografija mlađeg muškarca sa nožem u rukama kako se… »
Tata heroj stao pred monstruma da spasi ženu i 3 deteta: Novi snimak drame u tržnom centru u Sidneju napadač odmah pobegao…

Tata heroj stao pred monstruma da spasi ženu i 3 deteta: Novi snimak drame u tržnom centru u Sidneju napadač odmah pobegao…

Kurir 13.04.2024
Jedan posetilac tržnog centra Bondi u Sidneju hrabro je stao ispred pomahnitalog napadača da zaštiti suprugu i troje dece! Na snimku se vidi kako muškarac u zeleno žutoj majici sa nožem u rukama trči po šoping centru tražeći žrtve. U jednom… »
Porastao broj žrtava u Sidneju: Šestoro ubijeno u napadu nožem u tržnom centru, među povređenima i devetomesečna beba

Porastao broj žrtava u Sidneju: Šestoro ubijeno u napadu nožem u tržnom centru, među povređenima i devetomesečna beba

Euronews 13.04.2024
U napadu nožem u tržnom centru Westfield Bondi Junction na istoku Sindeja ubijeno je šestoro ljudi, a napadač je upucan, saopštila je australijska policija. Nekoliko ljudi je povređeno, među kojima je i devetomesečna beba koja je podvrgnuta… »
Prvi snimci užasa u Sidneju: Jezive scene napada u tržnom centru, muškarac leži u lokvi krvi, među izbodenim i beba…

Prvi snimci užasa u Sidneju: Jezive scene napada u tržnom centru, muškarac leži u lokvi krvi, među izbodenim i beba…

Kurir 13.04.2024
Više posetilaca tržnog centra Bondi u Sidneju izbodeno je nožem u napadu koji se dogodio oko 16 sati po tamošnjem vremenu! Hitna pomoć Novog Južnog Velsa saopštila je da je sedam osoba prebačeno u bolnicu sa ubodnim ranama. Među njima se nalazi i… »
Napad nožem u tržnom centru u Sidneju: Najmanje sedam žrtava, očevici tvrde – policija upucala napadača

Napad nožem u tržnom centru u Sidneju: Najmanje sedam žrtava, očevici tvrde – policija upucala napadača

Nedeljnik 13.04.2024
U tržnom centru „Bondi Džankšn“ u Sidneju ubijeno je najmanje šestoro ljudi (odnosno sedmoro, računajući i ubijenog napadača) nakon što je jedna osoba, prema rečima svedoka, nasumično počela da napada nožem, prenosi Guardian. Zamenik… »
Šest mrtvih u napadu u trgovačkom centru u Sidneju, napadač upucan

Šest mrtvih u napadu u trgovačkom centru u Sidneju, napadač upucan

Slobodna Evropa 13.04.2024
Broj mrtvih porastao je na šest nakon što je muškarac nožem napao više osoba u trgovačkom centru u Sydneyu. Policija je ažurirala svoju raniju izjavu i potvrdila da je osumnjičeni napadač smrtno izbo šest osoba prije nego što ga je policajka… »
Izbodena i beba u tržnom centru u Sidneju: Pet osoba ubijeno, ljudi bežali u panici

Izbodena i beba u tržnom centru u Sidneju: Pet osoba ubijeno, ljudi bežali u panici

Telegraf 13.04.2024
Svedoci su videli kako muškarac juri i napada ljude nožem, pre nego što je tržni centar evakuisan. Najmanje pet osoba je ubijeno, a puno povređeno, dok je navodno policija ubila napadača u velikom tržnom centru u Sidneju, prenose strani mediji… »
Muškarac jurio ljude i ubadao ih nožem, 5 mrtvo: Stravični snimci napada u Sidneju

Muškarac jurio ljude i ubadao ih nožem, 5 mrtvo: Stravični snimci napada u Sidneju

Telegraf 13.04.2024
Svedoci su videli kako muškarac juri i napada ljude nožem, pre nego što je tržni centar evakuisan i blokiran. Najmanje pet osoba je ubijeno, a mnogo je povređeno u napadu nožem u trnom centru u Sidneju. Svedoci su videli kako muškarac juri i napada… »
Napadač s nožem krenuo ka porodici, heroj stao ispred njega i zaštitio ih: Uznemirujući snimak iz Sidneja

Napadač s nožem krenuo ka porodici, heroj stao ispred njega i zaštitio ih: Uznemirujući snimak iz Sidneja

Telegraf 13.04.2024
Najmanje pet osoba ubijeno je u napadu u tržnom centru. Na društvenim mrežama pojavila se fotografija navodnog napadača iz tržnog centra u Sidneju, koji je ubio najmanje pet osoba. On je vitlao nožem i ubadao nasumično ljude, a u svom krvoločnom… »
Napad nožem u Sidneju: Najmanje šest žrtava, policija upucala napadača, motiv nepoznat

Napad nožem u Sidneju: Najmanje šest žrtava, policija upucala napadača, motiv nepoznat

N1 Info 13.04.2024
Policija je saopštila da je sedam osoba ubijeno, među kojima i napadač, nakon što je prijavljeno da je u tržnom centru u Sidneju došlo do napada nožem, prenosi Guardian. Zamenik komesara policije Entoni Kuk potvrdio je da je napadača upucala… »
Ispovest očevica stravičnog napada u Sidneju: „Izbrojao sam četiri tela na tlu, video sam i kako nose povređenu bebu“

Ispovest očevica stravičnog napada u Sidneju: „Izbrojao sam četiri tela na tlu, video sam i kako nose povređenu bebu“

Nova 13.04.2024
Stravičan napad i ubistvo dogodili su se danas u Sidneju, a posle ovog napada nekolicina očevidaca je ispričala detalje koji su videli. Menadžer prodavnice u kojem se prodaju putne torbe video je trenutak kada je napadač izbo ženu nožem. Yohan… »
U ukrajinskom minobacačkom napadu na grad Tokmak poginulo 10 ljudi

U ukrajinskom minobacačkom napadu na grad Tokmak poginulo 10 ljudi

Politika 13.04.2024
Broj poginulih u ukrajinskom granatiranju Tokmaka porastao je na deset, objavio je danas na svom Telegram kanalu guverner Zaporoške oblasti Jevgenij Balicki. "Broj mrtvih u terorističkom napadu oružanih snaga Ukrajine na Tokmak porastao je na deset… »
Žestok udar ukrajinaca: Granatiran grad Tokmak - ubijeno desetoro (foto/video)

Žestok udar ukrajinaca: Granatiran grad Tokmak - ubijeno desetoro (foto/video)

Pravda 13.04.2024
Ukrajinske snage su danas izvršile žestok napad na grad Tokmak u Zaporoškoj oblasti i tom prilikom je život izgubilo 10 ljudi od čega je dvoje dece, javljaju ruski mediji. “Napad je izveden u noći između 12. i 13. aprila. Tokom protekle noći iz… »
Filip gledao kako ubica nožem bode majku i bebu Ispovest čoveka koji je svedočio krvavom napadu u Sidneju: "Izbrojao sam 4…

Filip gledao kako ubica nožem bode majku i bebu Ispovest čoveka koji je svedočio krvavom napadu u Sidneju: "Izbrojao sam 4…

Kurir 13.04.2024
U krvavom napadu u tržnom centru "Vestfild Bondaj Džankšn" (Westfield Bondi Junction) na istoku Sidneja poginulo je sedmoro ljudi, kada je pomahnitali muškarac nožem krenuo da napada posetioce. Naime, među žrtvama je i napadač, kojeg je policajka… »
"Izbrojao sam 4 tela na: Zemlji..." Jeziva ispovest svedoka krvavog napada u Sidneju: Gledao sam kako ubada nožem majku i bebu…

"Izbrojao sam 4 tela na: Zemlji..." Jeziva ispovest svedoka krvavog napada u Sidneju: Gledao sam kako ubada nožem majku i bebu…

Blic 13.04.2024
Sedmoro ljudi poginulo je u krvavom napadu u tržnom centru "Vestfild Bondaj Džankšn" (Westfield Bondi Junction) na istoku Sidneja, kada je pomahnitali muškarac nožem krenuo da napada posetioce. Među žrtvama je i napadač, kojeg je policajka… »
U ukrajinskom minobacačkom napadu na grad Tokmak poginulo 10 ljudi

U ukrajinskom minobacačkom napadu na grad Tokmak poginulo 10 ljudi

RTV 13.04.2024
MOSKVA - Broj poginulih u ukrajinskom granatiranju Tokmaka porastao je na deset, objavio je danas na svom Telegram kanalu guverner Zaporoške oblasti Jevgenij Balicki. "Broj mrtvih u terorističkom napadu oružanih snaga Ukrajine na Tokmak porastao je na… »
Najmanje sedam osoba, uključujući napadača, poginulo u tržnom centru u Sidneju

Najmanje sedam osoba, uključujući napadača, poginulo u tržnom centru u Sidneju

Politika 13.04.2024
SIDNEJ – Broj poginulih u današnjem napadu nožem u tržnom centru „Vestfild Bondaj Džankšn” na istoku Sidneja porastao je na sedam, uključujući i napadača, javlja reporter Tanjuga iz Sidneja. Majka malog deteta koje je teško povređeno, uz… »
Oružani napad u Sidneju, muškarac nožem ubio najmanje šest osoba

Oružani napad u Sidneju, muškarac nožem ubio najmanje šest osoba

Vreme 13.04.2024
Najmanje sedam osoba ubijeno je u incidentu, uključujući i napadača, saopštila je policija. U tržnom centru „Bondi Džankšn“ kod Sidneja došlo je do oružanog napada, kada je jedan muškarac nožem uleteo među ljude i ubo najmanje sedam osoba… »
Napad u šoping centru u Sidneju: Ima više žrtava, napadač upucan, dele se snimci događaja

Napad u šoping centru u Sidneju: Ima više žrtava, napadač upucan, dele se snimci događaja

Danas 13.04.2024
Muškarac naoružan nožem ubio je najmanje šest osoba u tržnom centru kod Sidneja. Više osoba je povređeno, među njima i devetomesečna beba, čija majka je preminula u bolnici od posledica povreda. Napadač je mrtav, utvrđuje se motiv, napad nije… »
Napad nožem u Sidneju – sedmoro mrtvih, beba u kritičnom stanju, majka preminula

Napad nožem u Sidneju – sedmoro mrtvih, beba u kritičnom stanju, majka preminula

RTS 13.04.2024
Muškarac naoružan nožem ubio najmanje šest osoba u tržnom centru "Bondi džankšn" kod Sidneja. Više osoba povređeno, među njima i devetomesečna beba, čija majka je preminula u bolnici od posledica povreda. Napadač mrtav, saopštila policija… »
Razorno granatiranje u zaporožju: Ukrajinska vojska gađala stambene objekte, ima mrtvih, među žrtvama i deca (video)

Razorno granatiranje u zaporožju: Ukrajinska vojska gađala stambene objekte, ima mrtvih, među žrtvama i deca (video)

Kurir 13.04.2024
Istražitelji će istražiti granatiranje Tokmaka u regionu Zaporožja od strane ukrajinskih oružanih snaga, koje je rezultiralo poginulima i povređenima, prenosi Istražni komitet Rusije na svom Telegram kanalu. Ranije u petak, guverner Zaporoške… »
Napadač iz tržnog centra ubio šest ljudi! Majka povređene bebe u Sidneju preminula, policajka savladala ubicu

Napadač iz tržnog centra ubio šest ljudi! Majka povređene bebe u Sidneju preminula, policajka savladala ubicu

Mondo 13.04.2024
Šestoro ljudi ubijeno je u tržnom centru u Sidneju. Šestoro ljudi ubijeno je u tržnom centru u Sidneju. Najmanje sedam osoba je ubijeno, uključujući i ubicu, u napadu u tržnom centru u Sidneju. Nekoliko ljudi je teško ranjeno u napadu nožem, u… »
Policajka heroina iz Sidneja: Prišla je pomahnitalom napadaču koji je nasumično ubadao ljude, rekla mu dve reči i…

Policajka heroina iz Sidneja: Prišla je pomahnitalom napadaču koji je nasumično ubadao ljude, rekla mu dve reči i…

Nova 13.04.2024
Napadača iz tržnog centra "Vestfild Bondaj Džankšn" (Westfield Bondi Junction) u Sidneju, koji je nasumično ubadao ljude, upucala je neimenovana policajka koju je australijski premijer Entoni Albaneze u današnjem obraćanju nazvao heroinom. Kako je… »
Sidnej: Broj žrtava porastao na sedam; Policija saopštila da napad nije povezan sa terorizmom

Sidnej: Broj žrtava porastao na sedam; Policija saopštila da napad nije povezan sa terorizmom

RTV 13.04.2024
SIDNEJ - Broj poginulih u današnjem napadu nožem u tržnom centru "Vestfild Bondaj Džankšn" (Westfield Bondi Junction) na istoku Sidneja porastao je na sedam, uključujući i napadača, javlja reporter Tanjuga iz Sidneja. Majka malog deteta koje je… »
Šestero ubijenih, nekoliko ranjenih u napadu nožem u tržnom centru u Sydneyu

Šestero ubijenih, nekoliko ranjenih u napadu nožem u tržnom centru u Sydneyu

Al Jazeera 13.04.2024
Jedan od najprometnijih tržnih centara u Sydneyu evakuisan je nakon izvještaja o višestrukim napadima nožem i pucnjavi. Šest osoba je ubijeno, a nekoliko ih je ranjeno nakon što je muškarac nožem napao ljude u tržnom centru u Sydneyu u Australiji… »
Sidnej: Napad nožem u tržnom centru, napadač poginuo

Sidnej: Napad nožem u tržnom centru, napadač poginuo

Insajder 13.04.2024
Broj poginulih u današnjem napadu nožem u tržnom centru "Vestfild Bondaj Džankšn" na istoku Sidneja porastao je na sedam, uključujući i napadača, javlja reporter Tanjuga iz Sidneja. Majka malog deteta koje je teško povređeno, uz još sedam osoba… »
Australijski premijer: Čini se da je napadač u tržnom centru delovao sam

Australijski premijer: Čini se da je napadač u tržnom centru delovao sam

Politika 13.04.2024
SIDNEJ – Premijer Australije Entoni Albanez izjavio je danas da se čini da napadač nožem u tržnom centru u Sidneju „delovao sam”. Albanez je na konferenciji za novinare rekao da su užasne scene iz tržnog centra izvan reči i razumevanja. Pet… »
„Ovaj čovek je pravi superheroj“: Izašao ispred pomahnitalog napadača u tržnom centru u Sidneju, ono što je uradilo…

„Ovaj čovek je pravi superheroj“: Izašao ispred pomahnitalog napadača u tržnom centru u Sidneju, ono što je uradilo…

Nova 13.04.2024
"Ovaj čovek pravi je superheroj. Spasio je stotine života blokirajući napadača koji je već povredio više ljudi u tržnom centru u Sidneju", objavljeno je uz snimak na platformi X (Tviter), na kojem se vidi kako jedan muškarac stoji na vrhu… »
Šest osoba ubijeno u napadu nožem u tržnom centru u Sidneju, teško povređena devetomesečna beba

Šest osoba ubijeno u napadu nožem u tržnom centru u Sidneju, teško povređena devetomesečna beba

NIN 13.04.2024
Najmanje šest osoba je poginulo, a osam povređeno u napadu nožem u tržnom centru "Vestfild Bondaj Džankšn" (Westfield Bondi Junction) na istoku Sidneja, a napadača je ubila policija, izjavio je predstavnik australijske policije Entoni Kuk. Majka… »
Majka pre smrti herojski spasila bebu: Najpotresniji momenat masakra u Sidneju, sve veći broj mrtvih

Majka pre smrti herojski spasila bebu: Najpotresniji momenat masakra u Sidneju, sve veći broj mrtvih

Kurir 13.04.2024
Šestoro ljudi je mrtvo, a sedmoro drugih, uključujući i bebu, je izbodeno u krvavom masakru kada je naoružan muškarac napao ljude nožem u velikom tržnom centru u Sidneju. Svedoci kažu da je tamnokosi, bradati muškarac jurio kupce dok je divljao… »
Australija: Šestoro mrtvih u napadu nožem u Sidneju, napadač ubijen

Australija: Šestoro mrtvih u napadu nožem u Sidneju, napadač ubijen

Južne vesti 13.04.2024
Getty Images Šestoro ljudi je ubijeno, među kojima je i osumnjičeni za napade nožem u poznatom tržnom centru na Bondi plaži u Sidneju, a među ranjenima je i jedno dete beba, saopštila je policija. Napadača, koji je bio sam, ubio je policajac dok… »
Stotine evakuiranih iz trgovačkog centra u Sydneyu, čuje se pucnjava

Stotine evakuiranih iz trgovačkog centra u Sydneyu, čuje se pucnjava

SEEbiz 13.04.2024
SYDNEY - Stotine ljudi u subotu je evakuirano iz trgovačkog centra u Sydneyu nakon sumnje na napad nožem, izvijestila je novinska stranica news.com.au. Policijska operacija je u tijeku u užurbanom trgovačkom centru u blizini plaže Bondi nakon sumnje… »
Australija: Šestoro mrtvih u napadu nožem u Sidneju, napadač ubijen

Australija: Šestoro mrtvih u napadu nožem u Sidneju, napadač ubijen

BBC News 13.04.2024
Tržni centar na čuvenoj Bondi plaži u Sidneju poprište tragičnog napada. Šestoro ljudi je ubijeno, među kojima je i osumnjičeni za napade nožem u poznatom tržnom centru na Bondi plaži u Sidneju, a među ranjenima je i jedno dete beba… »
Australijski premijer: Čini se da je napadač u tržnom centru delovao sam

Australijski premijer: Čini se da je napadač u tržnom centru delovao sam

Beta 13.04.2024
Premijer Australije Entoni Albanez (Anthony Albanese) izjavio je danas da se čini da napadač nožem u tržnom centru u Sidneju "delovao sam". Albanez je na konferenciji za novinare rekao da su užasne scene iz tržnog centra izvan reči i razumevanja… »
Australija: Šestoro mrtvih u napadu nožem u Sidneju, napadač ubijen

Australija: Šestoro mrtvih u napadu nožem u Sidneju, napadač ubijen

Radio 021 13.04.2024
Tržni centar na čuvenoj Bondi plaži u Sidneju poprište tragičnog napada. Getty Images Šestoro ljudi je ubijeno, među kojima je i osumnjičeni za napade nožem u poznatom tržnom centru na Bondi plaži u Sidneju, a među ranjenima je i jedno dete… »
Napadač u tržnom centru u Sidneju najverovatnije "delovao sam", među povređenima i dete

Napadač u tržnom centru u Sidneju najverovatnije "delovao sam", među povređenima i dete

Radio 021 13.04.2024
Premijer Australije Entoni Albanez (Anthony Albanese) izjavio je danas da se čini da napadač nožem u tržnom centru u Sidneju "delovao sam". Albanez je na konferenciji za novinare rekao da su užasne scene iz tržnog centra izvan reči i razumevanja… »
Australijski premijer: Čini se da je napadač u tržnom centru delovao sam

Australijski premijer: Čini se da je napadač u tržnom centru delovao sam

N1 Info 13.04.2024
Premijer Australije Entoni Albanez izjavio je da se čini da napadač nožem u tržnom centru u Sidneju "delovao sam". Albanez je na konferenciji za novinare rekao da su užasne scene iz tržnog centra izvan reči i razumevanja. Pet osoba ubijeno je u… »
Tuga: Raste broj žrtava napada u Sidneju, majka povređene bebe preminula

Tuga: Raste broj žrtava napada u Sidneju, majka povređene bebe preminula

Blic 13.04.2024
Broj poginulih u današnjem napadu nožem u tržnom centru "Vestfild Bondaj Džankšn" (Westfield Bondi Junction) na istoku Sidneja porastao je na sedam, uključujući i napadača, javlja reporter Tanjuga iz Sidneja. Majka malog deteta koje je teško… »
Ljudi beže, čuju se pucnji, raste broj mrtvih: Drama u Sidneju: Evakuacija iz tržnog centra zbog sumnje na napad nožem…

Ljudi beže, čuju se pucnji, raste broj mrtvih: Drama u Sidneju: Evakuacija iz tržnog centra zbog sumnje na napad nožem…

Blic 13.04.2024
Stotine ljudi evakuisane su iz tržnog centra u Sidneju nakon sumnje na ubod nožem, javio je australijski informativni sajt "Njuz". Najmanje šestoro ljudi je mrtvo, a nekoliko ranjeno. Napadač, muškarac, je upucan. Policijska operacija je u toku u… »
Izbodena i beba: Detalji horora u Sidneju, napadač sa nožem trči i traži žrtve: "Svi su počeli da beže, mnogo ljudi je…

Izbodena i beba: Detalji horora u Sidneju, napadač sa nožem trči i traži žrtve: "Svi su počeli da beže, mnogo ljudi je…

Blic 13.04.2024
Jedan muškarac je upucan nakon izveštaja da je više ljudi izbodeno nožem u tržnom centru "Vestfild Bondaj Džankšn" (Westfield Bondi Junction) na istoku Sidneja, saopštila je danas australijska policija. Policija Novog Južnog Velsa je potvrdila da… »
Ovo je napadač iz Sidneja: Uleteo u tržni centar i nožem nasumično ubadao ljude, policija ga odmah ustrelila (foto, video)

Ovo je napadač iz Sidneja: Uleteo u tržni centar i nožem nasumično ubadao ljude, policija ga odmah ustrelila (foto, video)

Blic 13.04.2024
Policija je prema nezvaničnim informacijama ubila jednog muškarca koji je nožem ubadao posetioce tržnog centra u Sidneju dok se za drugim, navodno, i dalje traga. Na društvenim mrežama pojavio se fotografija mlađeg muškarca sa nožem u rukama kako… »
Australijski premijer: Čini se da je napadač u tržnom centru delovao sam

Australijski premijer: Čini se da je napadač u tržnom centru delovao sam

Novi magazin 13.04.2024
Premijer Australije Entoni Albanez izjavio je danas da se čini da napadač nožem u tržnom centru u Sidneju "delovao sam". Albanez je na konferenciji za novinare rekao da su užasne scene iz tržnog centra izvan reči i razumevanja. Pet osoba ubijeno je… »
Australija: Šestoro mrtvih u napadu nožem u Sidneju, napadač ubijen

Australija: Šestoro mrtvih u napadu nožem u Sidneju, napadač ubijen

Danas 13.04.2024
Šestoro ljudi je ubijeno, među kojima je i osumnjičeni za napade nožem u poznatom tržnom centru na Bondi plaži u Sidneju, a među ranjenima je i jedno dete beba, saopštila je policija. Napadača, koji je bio sam, ubio je policajac dok su posetioci… »
Australijski premijer: Čini se da je napadač u tržnom centru delovao sam

Australijski premijer: Čini se da je napadač u tržnom centru delovao sam

Radio sto plus 13.04.2024
Albanez je na konferenciji za novinare rekao da su užasne scene iz tržnog centra izvan reči i razumevanja. Pet osoba ubijeno je u napadu nožem u tržnom centru u Sidneju, ubijen i osumnjičeni napadač. Služba Hitne pomoći je saopštila da je osam… »
Policajka napadaču koji je izbo bebu rekla tri reči, pa ga ubila jednim metkom: Raste broj žrtava u Sidneju

Policajka napadaču koji je izbo bebu rekla tri reči, pa ga ubila jednim metkom: Raste broj žrtava u Sidneju

Telegraf 13.04.2024
U trenutku napada u centru je bila i zasad neimenovana policajka, koja je odlučila da sama zaustavi napadača. Napadača, koji je u tržnom centru u Sidneju ubio najmanje šestoro ljudi i izbo devet osoba, među kojima su žena i njena devetomesečna… »
Umrla majka bebe koja je povređena u napadu u Sidneju: Svedoci opisali kako se očajnički borila da spase dete

Umrla majka bebe koja je povređena u napadu u Sidneju: Svedoci opisali kako se očajnički borila da spase dete

Telegraf 13.04.2024
Mediji pišu da je beba ubodena u stomak i podvrgnuta je operaciji u subotu uveče, nakon što su heroji koristili odeću iz radnje da joj zaustave krvarenje. Majka (38) male devetomesečne bebe koja je teško povređena u napadu u Sidneju, uz još sedam… »
Pet osoba ubijeno u napadu nožem u tržnom centru u Sidneju, ubijen i osumnjičeni napadač

Pet osoba ubijeno u napadu nožem u tržnom centru u Sidneju, ubijen i osumnjičeni napadač

Beta 13.04.2024
Pet osoba je ubijeno u napadu nožem danas u tržnom centru u Sidneju, saopštila je policija koja nije isključila mogućnost terorizma. Služba Hitne pomoći je saopštila da je osam osoba povređeno, među kojima jedno dete. Ta služba je ranije danas… »
Ovo je napadač iz Sidneja: Šetao kroz tržni centar sa velikim nožem, nasumično ubadao ljude, policajka ga upucala FOTO

Ovo je napadač iz Sidneja: Šetao kroz tržni centar sa velikim nožem, nasumično ubadao ljude, policajka ga upucala FOTO

Nova 13.04.2024
Društvenim mrežama se šire snimci i fotografije na kojima se vidi napadač koji je u tržnom centru u Sidneju nožem ubadao ljude. Džejson, jedan od kupaca koji su evakuisani iz tržnog centra, rekao je za australijski 9 News da je video navodnog… »
Heroina: Policajka napadaču rekla dve reči, on krenuo na nju, zatim ga je upucala: "Uradila je to tako mirno" (foto, video)

Heroina: Policajka napadaču rekla dve reči, on krenuo na nju, zatim ga je upucala: "Uradila je to tako mirno" (foto, video)

Blic 13.04.2024
Hrabra policajka prekinula je teror u prepunom tržnom centru u Sidneju kada je napadača ubila jednim metkom u grudi. Užas se odigrao u 15.20 u subotu popodne po lokalnom vremenu, kada je muškarac u dresu počeo nasumično da nožem bode kupce… »
Pet osoba ubijeno u napadu nožem u tržnom centru u Sidneju, ubijen i osumnjičeni napadač

Pet osoba ubijeno u napadu nožem u tržnom centru u Sidneju, ubijen i osumnjičeni napadač

Radio sto plus 13.04.2024
Služba Hitne pomoći je saopštila da je osam osoba povređeno, među kojima jedno dete. Ta služba je ranije danas navela da je policija ubila muškarca koji je, verovatno, napadač. Napad se dogodio u tržnom centru “Westfield Bondi Junction”, koji… »
VIDEO: Napadač u tržnom centru kod Sidneja ubio najmanje petoro, policija ga upucala

VIDEO: Napadač u tržnom centru kod Sidneja ubio najmanje petoro, policija ga upucala

Radio 021 13.04.2024
Muškarac naoružan nožem uleteo je u tržni centar "Bondi Džankšn" kod Sidneja i ubo najmanje pet osoba. Mediji javljaju da ima mrtvih i da je policija pucala u napadača, prenosi RTS. Zvaničnici su potvrdili da je policajka ubila napadača kada je… »
Pet osoba ubijeno u napadu nožem u tržnom centru u Sidneju, ubijen i osumnjičeni napadač

Pet osoba ubijeno u napadu nožem u tržnom centru u Sidneju, ubijen i osumnjičeni napadač

Novi magazin 13.04.2024
Pet osoba je ubijeno u napadu nožem danas u tržnom centru u Sidneju, saopštila je policija koja nije isključila mogućnost terorizma. Služba Hitne pomoći je saopštila da je osam osoba povređeno, među kojima jedno dete. Ta služba je ranije danas… »
Nekoliko ljudi izbodeno u tržnom centru u Sidneju

Nekoliko ljudi izbodeno u tržnom centru u Sidneju

Beta 13.04.2024
Nekoliko ljudi je izbodeno u jednom tržnom centru u Sidneju, saopštila je danas australijska policija. Napad se dogodio u tržnom centru "Westfield Bondi Junction", koji potom zatvoren, navela je policija i pozvala stanovništvo da izbegavaju tu oblast… »
Novi detalji napada u tržnom centru u Sidneju: Sumnja se da su među žrtvama mama i beba, policija upucala jednog muškarca

Novi detalji napada u tržnom centru u Sidneju: Sumnja se da su među žrtvama mama i beba, policija upucala jednog muškarca

Nova 13.04.2024
U napadu koji se danas dogodio u jednom velikom tržnom centru u Sidneju ima žrtava, a sumnja se da su među njima i majka i beba. Australijski portal News.com.au objavio su u napadu ubijene četiri osobe, ali ta infomacija još nije zvanično… »
Sidnej: Muškarac upucan u tržnom centru nakon što je više ljudi izbodeno nožem

Sidnej: Muškarac upucan u tržnom centru nakon što je više ljudi izbodeno nožem

Vesti online 13.04.2024
Jedan muškarac je upucan nakon izveštaja da je više ljudi izbodeno nožem u tržnom centru “Vestfild Bondaj Džankšn” (Westfield Bondi Junction) na istoku Sidneja, saopštila je danas australijska policija. Policija Novog Južnog Velsa je… »
Jeziv snimak iz sidneja: Napadač s nožem krenuo ka porodici, heroj stao ispred njega i zaštitio ih (video)

Jeziv snimak iz sidneja: Napadač s nožem krenuo ka porodici, heroj stao ispred njega i zaštitio ih (video)

Blic 13.04.2024
Na društvenim mrežama pojavila se fotografija navodnog napadača iz tržnog centra u Sidneju, koji je ubio najmanje četiri osobe. On je vitlao nožem i ubadao nasumično ljude, a u svom krvoločnom piru izbo je i bebu! Na fotografiji se vidi muškarac… »
Najmanje četvoro mrtvih u Sidneju: Izbodeni majka i beba, policija ubila napadača VIDEO

Najmanje četvoro mrtvih u Sidneju: Izbodeni majka i beba, policija ubila napadača VIDEO

B92 13.04.2024
Najmanje četiri osobe su ubijene tokom incidenta u šoping-centru, a stigle su informacije da su međi izbodenima majka i beba. Svedoci su rekli da su među žrtvama napada nožem majka i beba. Muškarac, sa kojim je razgovarao TV 9 njuz, tvrdi da su… »
Ubijen jedan napadač iz tržnog centra: Uleteo s nožem u rukama, napao ljude u jevrejskom delu Ne zna se da li među žrtvama…

Ubijen jedan napadač iz tržnog centra: Uleteo s nožem u rukama, napao ljude u jevrejskom delu Ne zna se da li među žrtvama…

Dnevnik 13.04.2024
Policija je prema nezvaničnim informacijama ubila jednog muškarca koji je nožem ubadao posetioce tržnog centra u Sidneju dok se za drugim i dalje traga! Napad nožem u Sidnejskom tržnom centru uzburkao je ceo svet, a većina napad ocenjuje kao… »
Novi snimak užasa u sidneju: Policajac očajnički pokušava da održi u životu žrtvu napada, krv na sve strane (video)

Novi snimak užasa u sidneju: Policajac očajnički pokušava da održi u životu žrtvu napada, krv na sve strane (video)

Kurir 13.04.2024
Hitna pomoć pokušava da povrati u život povređene u napadu koji se dogodio u jednom tržnom centru na istoku Sidneja u kome je više osoba izbodeno, a kako izveštavaju svetski mediji, za sada je četvoro mrtvih. Na jednom od snimaka možemo videti… »
(Video) Četiri osobe poginule u tržnom centru! Detalji napada u Sidneju, povređena i devetomesečna beba

(Video) Četiri osobe poginule u tržnom centru! Detalji napada u Sidneju, povređena i devetomesečna beba

Mondo 13.04.2024
Kako prenose strani mediji, najmanje četvoro ljudi je poginulo u napadu u tržnom centru u Sidneju. Kako prenose strani mediji, najmanje četvoro ljudi je poginulo u napadu u tržnom centru u Sidneju. Ljudi u panici su pobegli su iz tržnog centra… »
Nekoliko ljudi izbodeno u tržnom centru u Sidneju

Nekoliko ljudi izbodeno u tržnom centru u Sidneju

Novi magazin 13.04.2024
Nekoliko ljudi je izbodeno u jednom tržnom centru u Sidneju, saopštila je danas australijska policija. Napad se dogodio u tržnom centru "Westfield Bondi Junction", koji potom zatvoren, navela je policija i pozvala stanovništvo da izbegavaju tu oblast… »
Raste broj mrtvih u sidneju: Policija se oglasila nakon užasa u tržnom centru, poznato da li je postojao drugi napadač

Raste broj mrtvih u sidneju: Policija se oglasila nakon užasa u tržnom centru, poznato da li je postojao drugi napadač

Kurir 13.04.2024
Australijska policija saopštila da je u napadu koji se dogodio u tržnom centru "Bondi" na istoku Sidneja ubijeno pet ljudi. Pomoćnik komesara Entoni Kuk je dodao je više povređenih prebačeno u bolnicu, a da se deo njih nalazi u kritičnom stanju… »
Panika u jednom od najvećih tržnih centara u Sidneju: Ljudi beže, čuje se pucnjava, ima izbodenih

Panika u jednom od najvećih tržnih centara u Sidneju: Ljudi beže, čuje se pucnjava, ima izbodenih

Nova 13.04.2024
Mnoštvo ljudi u panici beži iz tržnog centra u Sidneju nakon izveštaja o višestrukim ubodima i mogućoj pucnjavi. Kako navodi australijski medij 9News, veruje se da je više ljudi povređeno. Lokalni mediji su izvestili da su se u tržnom centru… »
Napad u tržnom centru u sidneju: Izbodeno nekoliko kupaca, naređena hitna evakuacija, strahuje se da ima više mrtvih (video)

Napad u tržnom centru u sidneju: Izbodeno nekoliko kupaca, naređena hitna evakuacija, strahuje se da ima više mrtvih (video)

Kurir 13.04.2024
Tržni centar na istoku Sidneja evakuisan je zbog dojave policiji da se dogodio napad u kome je više osoba izbodeno, a kako izveštavaju svetski mediji, za sada je četvoro mrtvih. Očevici su rekli da se čuje pucnjava. Policija Novog Južnog Velsa… »
Pucnjava U Sidneju! Hitno evakuisan tržni centar, ljudi u panici beže

Pucnjava U Sidneju! Hitno evakuisan tržni centar, ljudi u panici beže

Mondo 13.04.2024
Lokalni mediji su izvestili da su se u tržnom centru Vestfild u Sidneju čuli pucnji. Lokalni mediji su izvestili da su se u tržnom centru Vestfild u Sidneju čuli pucnji. Gomile ljudi u panici beže iz tržnog centra u Sidneju nakon izveštaja o… »
Napad u tržnom centru u sidneju Izbodeno više posetilaca, ima i mrtvih (video)

Napad u tržnom centru u sidneju Izbodeno više posetilaca, ima i mrtvih (video)

Dnevnik 13.04.2024
Tržni centar na istoku Sidneja evakuisan je zbog dojave policiji da se dogodio napad u kome je više osoba izbodeno, a kako izveštavaju svetski mediji, ima i mrtvih. Očevici su rekli da se čuje i pucnjava, ali nije poznato da li su napadači zapucali… »
Prvi snimci užasa iz Sidneja: Ljudi leže u lokvi krvi, vidi se napadač VIDEO

Prvi snimci užasa iz Sidneja: Ljudi leže u lokvi krvi, vidi se napadač VIDEO

B92 13.04.2024
Najmanje četiri osobe su ubijene tokom incidenta u šoping-centru, javlja Gardijan. Nije poznato je li među ubijenima i napadač. Policija je navodno ubila napadača u velikom tržnom centru u Sidneju, prenose strani mediji, ali zvaničnih potvrda i… »

Vesti dana »