Povezane vesti

Đoković: Razočaran sam, sem tog poslednjeg udarca, zaslužio sam pobedu

Đoković: Razočaran sam, sem tog poslednjeg udarca, zaslužio sam pobedu

Politika 13.04.2024
Naravno da sam razočaran, bilo je veoma blizu. Imao sam svoje šanse, ali, taj poslednji gem nije bio dobar. Mislim da sam, sem tog poslednjeg udarca, zaslužio pobedu, rekao je najbolji teniser sveta Novak Đoković posle poraza od Kaspera Ruda u… »
Đoković bez finala u Monte Karlu.

Đoković bez finala u Monte Karlu.

Politika 13.04.2024
Novak Đoković nije uspeo protiv Kaspera Ruda u polufinalu mastersa u Monte Karlu. Posle izgubljenog prvog seta Đoković se “probudio “ u drugom setu i lako ga dobio sa 6:1. ! Istina, i dalje se mučio Srbin sa servisima, ali zato sve ostalo sjajno… »
Stefanos Cicipas prvi finalista mastersa u Monte Karlu

Stefanos Cicipas prvi finalista mastersa u Monte Karlu

Politika 13.04.2024
MONTE KARLO – Grčki teniser Stefanos Cicipas prvi je finalista mastersa u Monte Karlu pošto je posle velike borbe pobedio Italijana Janika Sinera rezultatom 2:1 (6:4, 3:6, 6:4) za dva sata i 39 minuta. Cicipas je osvojio prvi set pošto je napravio… »
Siner žestoko pokraden protiv Cicipasa: Ovo je momenat koji je možda i odlučio pitanje pobednika

Siner žestoko pokraden protiv Cicipasa: Ovo je momenat koji je možda i odlučio pitanje pobednika

Telegraf 13.04.2024
Pamtiće ovaj momenat... Neprijatno je Janik Siner iznenadio svoje fanove u polufinalu Mastersa u Monte Karlu pošto je sa 2-1 poražen od Stefanosa Cicipasa, po setovima 6:4, 3:6, 6:4. Imao je Italijan meč u svojim rukama, nakon povratka stekao i brejk… »
Đoković posle poraza: “Razočaran sam, ali ima pozitivnih stvari”

Đoković posle poraza: “Razočaran sam, ali ima pozitivnih stvari”

Vesti online 13.04.2024
Nije Novak Đoković bio srećan posle poraza od Kaspera Ruda u polufinalu Monte Karla, ali ističe da postoje neke pozitivne stvari koje nosi iz ovog duela. Jasno je da Đoković nije u pravoj formi, pre svega fizički. – Naravno da sam razočaran… »
Bruka koju tenis ne zaslužuje: Ovako je Janik Siner "sklonjen" sa mastersa u Monte Karlu (foto)

Bruka koju tenis ne zaslužuje: Ovako je Janik Siner "sklonjen" sa mastersa u Monte Karlu (foto)

Večernje novosti 13.04.2024
JANIK Siner izgubio je u polufinalu Monte Karla od Stefnosa Cicipasa sa 6:4, 3:6, 6:4, ali ishod meča je vrlo lako mogao da bude drugačiji. FOTO: Profimedia Imaće Italijan razloga da bude ljut na sudiju Oreli Turt, koja je napravila veliki propust u… »
Nastavlja se kriza najboljeg na svetu - Rud eliminisao Đokovića u polufinalu Monte Karla

Nastavlja se kriza najboljeg na svetu - Rud eliminisao Đokovića u polufinalu Monte Karla

Sportske.net 13.04.2024
Najbolji teniser sveta Novak Đoković eliminisan je danas u polufinalu mastersa u Monte Karlu od Kaspera Ruda 2:1 (4:6, 6:1, 4:6). Ova sezona Novaka Đokovića popločana je traganjem za formom. Promena trenera ne znači da će Đoković nužno istog… »
Novak posustao u završnici: Rud posle velike drame savladao Đokovića prvi put u karijeri za finale Monte Karla!

Novak posustao u završnici: Rud posle velike drame savladao Đokovića prvi put u karijeri za finale Monte Karla!

Hot sport 13.04.2024
Novak nije uspeo da se podigne Novak Đoković je poražen u meču polufinala Mastersa u Monte Karlu od norveškog tenisera Kaspera Ruda, 1:2 (4:6, 6:1, 6:4) u setovima. Meč uopšte nije krenuo dobro po najboljeg svih vremena, pošto je uprkos vođstvu… »
Rud zaustavio Đokovića u polufinalu Mastersa u Monte Karlu

Rud zaustavio Đokovića u polufinalu Mastersa u Monte Karlu

Vesti online 13.04.2024
Najbolji teniser sveta Novak Đoković eliminisan je u polufinalu Mastersa u Monte Karlu, pošto je danas poražen od Kaspera Ruda rezultatom 6:4, 1:6, 6:4. Bio je ovo njihov šesti međusobni duel i prva pobeda norveškog tenisera. Rival u finalu biće… »
Ništa od finala sa Cicipasom, Đoković poražen od Kaspera Ruda u Monte Karlu

Ništa od finala sa Cicipasom, Đoković poražen od Kaspera Ruda u Monte Karlu

Euronews 13.04.2024
Novak Đoković neće se sutra boriti za treći trofej na Mastersu u Monte Karlu jer je posle promenljive igre poražen od Kaspera Ruda 2:1 (4:6, 6:1, 4:6), pa će Norvežanin igrati za trofej protiv Stefanosa Cicipasa. Igrao je svetski broj jedan od… »
Novak se vratio, pa stao - Rud u finalu Monte Karla

Novak se vratio, pa stao - Rud u finalu Monte Karla

B92 13.04.2024
Srpski teniser Novak Đoković izgubio je u polufinalu Monte Karla od Kaspera Ruda rezultatom 6:4, 1:6, 6:4. Novak je prvi put u karijeri izgubio od Norvežanina, koji će u finalu igrati protiv Stefanosa Cicipasa. Ovaj meč je za Novaka krenuo kao i… »
Rud: Nisam imao odgovor za Novaka, pamtiću ovaj dan dugo

Rud: Nisam imao odgovor za Novaka, pamtiću ovaj dan dugo

B92 13.04.2024
Kasper Rud se pobedom nad Novakom Šokovićem plasirao u finale Mastersa u Monte Karlu. Norvežanin je posle pet poraza od broja jedan, konačno uspeo da pobedi, ali posle velike borbe i drame, 6:4, 1:6, 6:4. Po završetku duela na stadionu Renije III… »
Đokoviću se desilo ono što nijednom najboljem na svetu nije

Đokoviću se desilo ono što nijednom najboljem na svetu nije

B92 13.04.2024
Norveški teniser Kasper Rud napravio je ogroman uspeh, trijumfom nad Novakom Đokovićem u Monte Karlu. Rud do ovog, šestog međusobnog duela nije nikada osvojio ni set protiv Novaka, a sada ga je pobedio. Prvi put u istoriji, tačnije otkako postoji… »
Novak iskren: Zaslužio sam pobedu… Do tog poslednjeg poena

Novak iskren: Zaslužio sam pobedu… Do tog poslednjeg poena

Sport klub 13.04.2024
Kratko se Novak Đoković zadržao na konferenciji za medije nakon poraza od Kaspera Ruda. Govorio je o meču i dosadašnjem toku sezone. „Pa, naravno da jesam razočaran. Bilo je veoma blizu. Čestitam Kasperu. Igrao je veoma dobro, posebno na početku… »
"U šoku sam!" Kasper Rud ne može da veruje da je uradio ove dve stvari u jednom danu

"U šoku sam!" Kasper Rud ne može da veruje da je uradio ove dve stvari u jednom danu

Večernje novosti 13.04.2024
DUGO će Kasper Rud pamtiti ovaj dan. Prvi put u karijeri je pobedio najboljeg tenisera sveta, u ovom slučaju Novaka Đokovića sa 6:4, 1:6, 6:4. Nije Norvežanin posle meča mogao da veruje šta je uradio. Foto: EPA-EFE/SEBASTIEN NOGIER Trenutno 10… »
(Drugi set) Novak konačno upalio mašinu: Đoković razmontirao Ruda u drugom setu i došao do izjednačenja! (foto+video)

(Drugi set) Novak konačno upalio mašinu: Đoković razmontirao Ruda u drugom setu i došao do izjednačenja! (foto+video)

Hot sport 13.04.2024
Sada stvari deluju bolje po Novaka Novak Đoković igra meč polufinala Mastersa u Monte Karlu protiv norveškog tenisera Kaspera Ruda, a posle dva seta rezultat je izjednačen 1:1 (4:6, 6:1). Meč uopšte nije krenuo dobro po najboljeg svih vremena… »
Siner: Teško je prihvatiti, ali svako može da pogreši

Siner: Teško je prihvatiti, ali svako može da pogreši

Sport klub 13.04.2024
Janik Siner je bio veoma korektan u odgovoru na pitanje o suđenju i pogrešnoj odluci sudije u porazu od Stefanosa Cicipasa. „Desilo se šta se desilo. Tu nema šta da se uradi. To je već u prošlosti“, rekao je Siner. „Ako me pitate da li je… »
(Prvi set) Novak u problemu: Rud poveo protiv najboljeg svih vremena u polufinalu Monte Karla!

(Prvi set) Novak u problemu: Rud poveo protiv najboljeg svih vremena u polufinalu Monte Karla!

Hot sport 13.04.2024
Novaka čeka teška bitka do kraja Novak Đoković igra meč polufinala Mastersa u Monte Karlu protiv norveškog tenisera Kaspera Ruda, a posle prvog seta prednost ima Norvežanin (6:4). Meč uopšte nije krenuo dobro po najboljeg svih vremena, pošto je… »
Povratak Cicipasa na veliku scenu, Siner arhiviran za treće finale Monte Karla

Povratak Cicipasa na veliku scenu, Siner arhiviran za treće finale Monte Karla

Danas 13.04.2024
Ukoliko prođe Kaspera Ruda, Novak Đoković boriće se za titulu protiv starog poznanika. Stefanos Cicipas uspeo je u nečemu što je pre njega pošlo za rukom samo Karlosu Alkarazu. Od početka 2024. sjajni janik Siner diživeo je svega dva poraza… »
Siner o "krađi": Teško je prihvatiti

Siner o "krađi": Teško je prihvatiti

B92 13.04.2024
Italijanski teniser Janik Siner osvrnuo se na pogrešnu odluku sudije na meču sa Stefanosom Cicipasom. Oreli Tort nije videla očigledan aut kod drugog servisa Grka na brejk lopti za Sinera pri rezultatu 3:1. Od tog momenta se sve okrenulo, pa je Siner… »
Cicipas savladao Sinera za finale mastersa u Monte Karlu

Cicipas savladao Sinera za finale mastersa u Monte Karlu

Radio 021 13.04.2024
Grčki teniser Stefanos Cicipas plasirao se u finale masters turnira u Monte Karlu pošto je pobedio Italijana Janika Sinera sa 6:4, 3:6, 6:4. Trenutno 12. teniser sveta je protiv drugog na ATP listi slavio posle dva sata i 40 minuta. Bio je ovo deveti… »
Grčki teniser Stefanos Cicipas prvi finalista mastersa u Monte Karlu

Grčki teniser Stefanos Cicipas prvi finalista mastersa u Monte Karlu

IndeksOnline 13.04.2024
MONTE KARLO – Grčki teniser Stefanos Cicipas prvi je finalista mastersa u Monte Karlu pošto je posle velike borbe pobedio Italijana Janika Sinera rezultatom 2:1 (6:4, 3:6, 6:4) za dva sata i 39 minuta. Cicipas je osvojio prvi set pošto je napravio… »
Grčki teniser Stefanos Cicipas prvi finalista mastersa u Monte Karlu

Grčki teniser Stefanos Cicipas prvi finalista mastersa u Monte Karlu

Vesti online 13.04.2024
Grčki teniser Stefanos Cicipas prvi je finalista mastersa u Monte Karlu pošto je posle velike borbe pobedio Italijana Janika Sinera rezultatom 2:1 (6:4, 3:6, 6:4) za dva sata i 39 minuta. Cicipas je osvojio prvi set pošto je napravio jedan brejk, a… »
Poznat prvi finalista Monte karla: Novak Đoković saznao ime rivala u borbi za trofej ako pobedi Ruda!

Poznat prvi finalista Monte karla: Novak Đoković saznao ime rivala u borbi za trofej ako pobedi Ruda!

Hot sport 13.04.2024
Veoma uzbudljiv meč pred duel Novaka i Kaspera Stefanos Cicipas, dvanaesti teniser sveta, ostvario je briljantnu pobedu na turniru u Monte Karlu, plasiravši se u finale mastersa nakon što je nadigrao drugog na ATP listi, Italijana Janika Sinera… »
Cicipas prvi finalista mastersa u Monte Karlu

Cicipas prvi finalista mastersa u Monte Karlu

Radio sto plus 13.04.2024
Trenutno 12. teniser sveta je protiv drugog na ATP listi slavio posle dva sata i 40 minuta. Bio je ovo deveti međusobni duel Cicipasa i Sinera i šesta pobeda grčkog tenisera. Cicipas je u prvom gemu na meču propustio jednu brejk loptu, ali je već u… »
Cicipas: Dugo sam čekao na ovakve pobede

Cicipas: Dugo sam čekao na ovakve pobede

B92 13.04.2024
Stefanos Cicipas će po treći put u nedelju igrati za titulu na Mastersu u Monte Karlu. On je u polufinalu bio bolji od Janika Sinera, 6:4, 3:6, 6:4 posle dva sata i 39 minuta gre. Time je naneo drugi poraz Italijanu od početka sezone, a u finalu se… »
Stefanos Cicipas prvi finalista mastersa u Monte Karlu

Stefanos Cicipas prvi finalista mastersa u Monte Karlu

Dnevnik 13.04.2024
Grčki teniser Stefanos Cicipas prvi je finalista mastersa u Monte Karlu pošto je posle velike borbe pobedio Italijana Janika Sinera rezultatom 2:1 (6:4, 3:6, 6:4) za dva sata i 39 minuta. Cicipas je osvojio prvi set pošto je napravio jedan brejk, a… »
Evo šta za Novaka Đokovića znači poraz Janika Sinera u polufinalu Monte Karla

Evo šta za Novaka Đokovića znači poraz Janika Sinera u polufinalu Monte Karla

Telegraf 13.04.2024
Neće biti većih promena na listi od ponedeljka. Stefanos Cicipas je napravio veliko iznenađenje i prošao je u polufinale Mastersa u Monte Karlu, pošto je nakon velike drame porazio Janika Sinera sa 2-1, po setovima 6:4, 3:6, 6:4. Igrao je Grk… »
Skandal u Monte karlu! Oglasio se teniser koji je brutalno pokraden u meču sa prvim Đokovićevim rivalom: Žestoka poruka…

Skandal u Monte karlu! Oglasio se teniser koji je brutalno pokraden u meču sa prvim Đokovićevim rivalom: Žestoka poruka…

Kurir 13.04.2024
Italijanski teniser Janik Siner plasirao se u polufinale Monte Karla pobedom nad Holgerom Runeom 6:4, 6:7 (6:8), 6:3. Meč su pratile brojne skandalozne odluke sudija koje su pre svega išle na ruku Italijana, koji je trenutno najveći Đokovićev rival u… »
Rune pobesneo i žestoko iskritikovao ATP nakon poraza od Sinera: "Šta vam bre ovo znači, sudija me je pokrao"

Rune pobesneo i žestoko iskritikovao ATP nakon poraza od Sinera: "Šta vam bre ovo znači, sudija me je pokrao"

Telegraf 13.04.2024
Samo dan ranije na terenu je proveo pet sati i igrao je dva meča, pa su mnogi očekivali da će ga rival počistiti, ali to nije bio slučaj. Danski teniser Holger Rune poražen je u četvrtfinalu Mastersa u Monte Karlu od Janika Sinera posle velike… »

Vesti dana »