Povezane vesti

Predsednik Vučić Idem u Njujork, narode srpski glavu gore, borićemo se snažno, iznenadiće se! Zapamtite moje reči…

Predsednik Vučić Idem u Njujork, narode srpski glavu gore, borićemo se snažno, iznenadiće se! Zapamtite moje reči…

Kurir 14.04.2024
Predsednik Republike i vrhovni komandant Vojske Srbije Aleksandar Vučić, posle vojne svečanosti povodom Dana Odreda vojne policije specijalne namene "Kobre" u kasarni "Vasa Čarapić" u Beogradu, govorio je o najvažnijim nacionalnim pitanjima. Vučić… »
Mali: Radimo na sprečavanju ulaska tzv. Kosova u Savet Evrope i Rezolucije o Srebrenici

Mali: Radimo na sprečavanju ulaska tzv. Kosova u Savet Evrope i Rezolucije o Srebrenici

Euronews 14.04.2024
Potpredsednik Vlade Srbije i ministar finansija Siniša Mali izjavio je večeras da se Srbija suočava sa izuzetno teškim izazovima, kao nikada u skorašnjoj istoriji, i da predsednik Srbije Aleksandar Vučić i Vlada Srbije rade zajedno kao tim da bi… »
Predsednik Vučić Kobrama: Vojna zastava nikada ne sme da padne u ruke neprijatelju, kao ni pedalj naše zemlje (foto/video)

Predsednik Vučić Kobrama: Vojna zastava nikada ne sme da padne u ruke neprijatelju, kao ni pedalj naše zemlje (foto/video)

Kurir 14.04.2024
* Posle 46 godina postojanja, odlukom predsednika Vučića, "Kobre" dobile VOJNU ZASTAVU * Obraz nema cenu! Srbija nije prodaju!, poručio Vučić u obraćanju "Kobrama" Predsednik Republike i vrhovni komandant Vojske Srbije Aleksandar Vučić prisustvuje… »
Mali: Radimo na sprečavanju ulaska tzv. Kosova u SE i Rezolucije o Srebrenici

Mali: Radimo na sprečavanju ulaska tzv. Kosova u SE i Rezolucije o Srebrenici

Politika 14.04.2024
Potpredsednik Vlade Srbije i ministar finansija Siniša Mali izjavio je večeras da se Srbija suočava sa izuzetno teškim izazovima, kao nikada u skorašnjoj istoriji, i da predsednik Srbije Aleksandar Vučić i Vlada Srbije rade zajedno kao tim da bi… »
Vučić predao vojnu zastavu komandantu Kobri Darku Đošiću

Vučić predao vojnu zastavu komandantu Kobri Darku Đošiću

Politika 14.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić predao je danas vojnu zastavu specijalne namene komandantu odreda Vojne policije specijalne namene Kobre Darku Đošiću povodom Dana odreda Kobri. Vučić je rekao da su zastavu zaslužili disciplinom, radom… »
Vučić: Ako se izglasa rezolucija o Srebrenici, tražićemo nestalno mesto u SB UN

Vučić: Ako se izglasa rezolucija o Srebrenici, tražićemo nestalno mesto u SB UN

Politika 14.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će se, ako se u Ujedinjenim nacijama (UN) izglasa rezolucija o Srebrenici, a Srbija će se do poslednjeg trenutka truditi da se to ne dogodi, naša zemlja kandidovati za nestalnu članicu Saveta… »
Svečanost povodom dana Kobri

Svečanost povodom dana Kobri

Politika 14.04.2024
U kasarni „Vasa Čarapić” u Beogradu počela je danas svečanost povodom Dana Odreda vojne policije specijalne namene Kobre kojoj prisustvuje i predsednik Srbije i vrhovni komandant Vojske Srbije Aleksandar Vučić. Svečanosti prisustvuju i ministar… »
Vučić: Ako Generalna skupština UN usvoji rezoluciju o Srebrenici, Srbija će se istog dana kandidovati za nestalnu članicu

Vučić: Ako Generalna skupština UN usvoji rezoluciju o Srebrenici, Srbija će se istog dana kandidovati za nestalnu članicu

Kurir 14.04.2024
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je danas da će se u slučaju da Generalna skupština UN usvoji rezoluciju o genocidu u Srebrenici, Srbija istog dana kandidovati za nestalnu članicu Saveta bezbednosti UN. Vučić je ocenio da će… »
Vučić: „Ako usvoje rezoluciju o Srebrenici, Srbija će se kandidovati za nestalnu članicu Saveta bezbednosti UN“

Vučić: „Ako usvoje rezoluciju o Srebrenici, Srbija će se kandidovati za nestalnu članicu Saveta bezbednosti UN“

Nedeljnik 14.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je danas da će se u slučaju da Generalna skupština UN usvoji rezoluciju o genocidu u Srebrenici, Srbija istog dana kandidovati za nestalnu članicu Saveta bezbednosti UN. Vučić je ocenio da će, u slučaju… »
Aleksandar Vučić "Kobrama" uručio Vojnu zastavu vi se na svaki poziv odazovete sa "da"

Aleksandar Vučić "Kobrama" uručio Vojnu zastavu vi se na svaki poziv odazovete sa "da"

Dnevnik 14.04.2024
U kasarni "Vasa Čarapić" u Beogradu počela je svečanost povodom Dana Odreda vojne policije specijalne namene Kobre kojoj prisustvuje i predsednik Srbije i vrhovni komandant Vojske Srbije Aleksandar Vučić. Uz marš, pozdrave i himnu Srbije "Bože… »
Vučić: Napisao sam 14 pisama evropskim liderima idem u Njujork da se borim za Srbiju

Vučić: Napisao sam 14 pisama evropskim liderima idem u Njujork da se borim za Srbiju

Dnevnik 14.04.2024
Mi smo preduzeli sve mere i napisao samo pisma svim članicama Saveta Evrope. Ukupno sam napisao 14 različitih pisama evropskim liderima, uglavnom personalizovana, na jedan način nepriznavačima, na drugi način priznavačima... Naročito onim zemljama… »
Vučić najavio promenu spoljne politike: Izneo plan ako se usvoji rezolucija o Srebrenici

Vučić najavio promenu spoljne politike: Izneo plan ako se usvoji rezolucija o Srebrenici

Radio 021 14.04.2024
Narode srpski glavu gore, poručio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić, najavljujući promenu spoljne politike Srbije od pasivne ka aktivnoj. Izaslanik koji će predati pismo predsedniku Generalne skupštine UN i porazgovarati sa njim biće Vuk… »
Vučić: Borićemo se hrabro do poslednje sekunde, idem u Njujork, pobediće Srbija

Vučić: Borićemo se hrabro do poslednje sekunde, idem u Njujork, pobediće Srbija

Telegraf 14.04.2024
Predsednik Vučić prisustvuje svečanosti koja se održava u kasarni "Vasa Čarapić" u Beogradu. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je obeležavanju dana Odreda vojne policije "Kobre" u kasarni "Vasa Čarapić" u Beogradu. U svom… »
Vlast pokušava da umanji važnost lokalnih izbora, Vučić tvrdi da to interesuje tek dva odsto građana

Vlast pokušava da umanji važnost lokalnih izbora, Vučić tvrdi da to interesuje tek dva odsto građana

N1 Info 14.04.2024
Dok se čeka odgovor predsednice parlamenta Ane Brnabić na opozicione predloge za promenu izbornih uslova i održavanje svih izbora u jednom danu, predsednik Srbije Aleksandar Vučić otkriva da je njegov stav bio da svi izbori budu 2. juna ali da je u… »
Vlast pokušava da umanji važnost lokalnih izbora, Vučić tvrdi da to interesuje tek dva odsto građana

Vlast pokušava da umanji važnost lokalnih izbora, Vučić tvrdi da to interesuje tek dva odsto građana

Novi magazin 14.04.2024
Dok se čeka odgovor predsednice parlamenta Ane Brnabić na opozicione predloge za promenu izbornih uslova i održavanje svih izbora u jednom danu, predsednik Srbije Aleksandar Vučić otkriva da je njegov stav bio da svi izbori budu 2. juna ali da je u… »
Vučić danas na svečanosti povodom Dana Odreda vojne policije „Kobre“

Vučić danas na svečanosti povodom Dana Odreda vojne policije „Kobre“

Politika 14.04.2024
Predsednik Republike i vrhovni komandant Vojske Srbije Aleksandar Vučić prisustvovaće danas vojnoj svečanosti povodom Dana Odreda vojne policije specijalne namene „Kobre“, saopštilo je Ministarstvo odbrane. Svečanost će biti održana u 11… »
„SNS je protiv lokalnih izbora u istom danu, mnogi funkcioneri neće da podnesu ostavke“

„SNS je protiv lokalnih izbora u istom danu, mnogi funkcioneri neće da podnesu ostavke“

In medija 14.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je on bio za to da beogradski i svi lokalni izbori budu održani istog dana – 2. juna, ali da su „ljudi u (Srpskoj naprednoj) stranci bili protiv toga“. -Na mnogim mestima ljudi (gradonačelnici i… »
Vučić: Bio sam za to da se svi izbori održe 2. juna, ali ljudi u SNS su protiv

Vučić: Bio sam za to da se svi izbori održe 2. juna, ali ljudi u SNS su protiv

Nova 14.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je on bio za to da beogradski i svi lokalni izbori budu održani istog dana - 2. juna, ali da su "ljudi u (Srpskoj naprednoj) stranci bili protiv toga". „Na mnogim mestima ljudi (gradonačelnici i… »
Vuk Jeremić predaje Vučićevo pismo predsedniku GS UN

Vuk Jeremić predaje Vučićevo pismo predsedniku GS UN

Telegraf 14.04.2024
Govoreći o diplomatskim aktivnostima u Njujorku, predsednik je rekao da će 23. i 24. aprila imati mnogo sastanaka. Pismo Aleksandra Vučića predsedniku Generalne Skupštine UN predaće Vuk Jeremić, potvrdio je danas predsednik Srbije. "Napisao sam… »
Vučićev odgovor na rezoluciju o Srebrenici: Kandidovaćemo se za nestalnu članicu Saveta bezbednosti

Vučićev odgovor na rezoluciju o Srebrenici: Kandidovaćemo se za nestalnu članicu Saveta bezbednosti

N1 Info 14.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je danas da će se u slučaju da Generalna skupština UN usvoji rezoluciju o genocidu u Srebrenici, Srbija istog dana kandidovati za nestalnu članicu Saveta bezbednosti UN. Vučić je ocenio da će, u slučaju… »
Vučić: Ja sam bio za to da svi izbori budu 2. juna, ali neće ljudi da podnesu ostavke

Vučić: Ja sam bio za to da svi izbori budu 2. juna, ali neće ljudi da podnesu ostavke

N1 Info 14.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je on bio za to da beogradski i svi lokalni izbori budu održani istog dana - 2. juna, ali da su "ljudi u (Srpskoj naprednoj) stranci bili protiv toga". „Na mnogim mestima ljudi (gradonačelnici i… »
Vučić: Ako usvoje rezoluciju o Srebrenici, Srbija će se kandidovati za nestalnu članicu SB UN

Vučić: Ako usvoje rezoluciju o Srebrenici, Srbija će se kandidovati za nestalnu članicu SB UN

Beta 14.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je danas da će se u slučaju da Generalna skupština UN usvoji rezoluciju o genocidu u Srebrenici, Srbija istog dana kandidovati za nestalnu članicu Saveta bezbednosti UN. Vučić je ocenio da će, u slučaju… »
Vučić na obeležavanju dana „Kobri“, dodelio im vojnu zastavu

Vučić na obeležavanju dana „Kobri“, dodelio im vojnu zastavu

Danas 14.04.2024
Aleksandar Vučić, predsednik Srbije, izvršio je smotru Specijalne jedinice vojne policije Kobre, povodom obeležavanja dana ove vojne formacije i dodele vojne zastave. Nakon smotre, Vučić, sa srpskom zastavom oko vrata kao šalom, i predstavnici… »
Vučić najavio promenu spoljne politike, Jeremić nosi njegovo pismo u UN

Vučić najavio promenu spoljne politike, Jeremić nosi njegovo pismo u UN

Danas 14.04.2024
Narode srpski glavu gore, poručio je Aleksandar Vučić, najavljujući promenu spoljne politike Srbije od pasivne ka aktivnoj, dok će izaslanik koji će predati pismo predsedniku Generalne skupštine UN i porazgovarati sa njim biti Vuk Jeremić, bivši… »
"SNS je protiv lokalnih izbora u istom danu, mnogi funkcioneri neće da podnesu ostavke"

"SNS je protiv lokalnih izbora u istom danu, mnogi funkcioneri neće da podnesu ostavke"

Radio 021 14.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je on bio za to da beogradski i svi lokalni izbori budu održani istog dana - 2. juna, ali da su "ljudi u (Srpskoj naprednoj) stranci bili protiv toga". "Na mnogim mestima ljudi (gradonačelnici i… »
Vučić najavio "srpske rezolucije": Sledi borba u Njujorku - otkriveno ko je "specijalni izaslanik Srbije"!

Vučić najavio "srpske rezolucije": Sledi borba u Njujorku - otkriveno ko je "specijalni izaslanik Srbije"!

Pravda 14.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, prilikom proslave Dana vojne policije specijalne namene "Kobre", poručio je da će se Srbija do poslednjeg trenutka boriti za istinu i pravdu, kao i da je poslao 14 pisama evropskim liderima i članicama Saveta… »
Vučić: SNS je protiv održavanja izbora u istom danu, mnogi funkcioneri neće da podnesu ostavke

Vučić: SNS je protiv održavanja izbora u istom danu, mnogi funkcioneri neće da podnesu ostavke

Nedeljnik 14.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je on bio za to da beogradski i svi lokalni izbori budu održani istog dana – 2. juna, ali da su „ljudi u (Srpskoj naprednoj) stranci bili protiv toga“. „Na mnogim mestima ljudi… »
Vučić obećao borbu: Nećemo dati da srpski narod okarakterišu kao najgori na svetu

Vučić obećao borbu: Nećemo dati da srpski narod okarakterišu kao najgori na svetu

Sputnik 14.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obećao je političku borbu da Srbi ne budu okarakterisani kao genocidan narod. Kako je rekao, ako se u Ujedinjenim nacijama (UN) izglasa rezolucija o Srebrenici, a Srbija će se do poslednjeg trenutka truditi da se… »
Vuk Jeremić predaje Vučićevo pismo predsedniku Generalne skupštine UN

Vuk Jeremić predaje Vučićevo pismo predsedniku Generalne skupštine UN

Sputnik 14.04.2024
„Napisao sam pismo za predsednika GS UN i razgovarao sa njim o rezoluciji o Srebrenici, pismo će uručiti specijalni izaslanik Vuk Jeremić i preneti sve moje usmene poruke, imaćemo i na drugim adresama specijalne izaslanike“, rekao je predsednik… »
Vučić: Nalazimo se usred geopolitičkog vrtloga, neće biti lakše, moramo da snažimo svoju vojsku

Vučić: Nalazimo se usred geopolitičkog vrtloga, neće biti lakše, moramo da snažimo svoju vojsku

Sputnik 14.04.2024
Predsednik Aleksandar Vučić poručio je na svečanosti povodom Dana Odreda vojne policije specijalne namene "Kobre", u kasarni "Vasa Čarapić", da se naša zemlja nalazi u sred geopolitičkog vrtloga, ni kriva ni dužna, a pritisnuta snažnije nego… »
Vučić: Poslao sam 14 pisama evropskim liderima, SAD će snažno lobirati za rezoluciju FOTO/VIDEO

Vučić: Poslao sam 14 pisama evropskim liderima, SAD će snažno lobirati za rezoluciju FOTO/VIDEO

B92 14.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obraća se javnosti nakon vojne svečanosti povodom Dana Odreda vojne policije specijalne namene „Kobre". Ponosan sam što sam imao priliku da dodelim svečanu zastavu jedinici Kobre, rekao je na početku obraćanja… »
Vučić: Ako usvoje rezoluciju o Srebrenici, Srbija će se kandidovati za nestalnu članicu SB UN

Vučić: Ako usvoje rezoluciju o Srebrenici, Srbija će se kandidovati za nestalnu članicu SB UN

Radio sto plus 14.04.2024
Vučić je ocenio da će, u slučaju da podnese kandidaturu, Srbija “ubedljivo pobediti dve NATO zemlje iz Istočne Evrope” koje su najavile kandidature za nestalne članice Saveta bezbednosti UN. “Kad izglasaju rezoluciju i ako je izglasaju jer… »
Vučić: Poslao sam 14 pisama evropskim liderima; idem u Njujork da se borim protiv lobiranja za rezoluciju o Srebrenici

Vučić: Poslao sam 14 pisama evropskim liderima; idem u Njujork da se borim protiv lobiranja za rezoluciju o Srebrenici

RTS 14.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je da će se Srbija do poslednjeg trenutka boriti za istinu i pravdu, kao i da je poslao 14 pisama evropskim liderima i članicama Saveta Evrope. Ističe i da će ići u Njujork, kako bi se tamo borio protiv… »
Vučić: SNS je protiv održavanja izbora u istom danu, mnogi funkcioneri neće da podnesu ostavke

Vučić: SNS je protiv održavanja izbora u istom danu, mnogi funkcioneri neće da podnesu ostavke

Novi magazin 14.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je on bio za to da beogradski i svi lokalni izbori budu održani istog dana - 2. juna, ali da su "ljudi u (Srpskoj naprednoj) stranci bili protiv toga". "Na mnogim mestima ljudi (gradonačelnici i… »
Povodom dana Kobri Vučić predao vojnu zastavu komandantu Darku Đošiću; U narednom periodu borićemo se da sačuvamo obraz…

Povodom dana Kobri Vučić predao vojnu zastavu komandantu Darku Đošiću; U narednom periodu borićemo se da sačuvamo obraz…

RTV 14.04.2024
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić predao je danas vojnu zastavu specijalne namene komandantu odreda Vojne policije specijalne namene Kobre Darku Đošiću povodom Dana odreda Kobri. Vučić je rekao da su zastavu zaslužili disciplinom… »
Vučić: Poslao sam 14 personalizovanih pisama evropskim liderima; Uskoro idem u Njujork, borićemo se do kraja protiv…

Vučić: Poslao sam 14 personalizovanih pisama evropskim liderima; Uskoro idem u Njujork, borićemo se do kraja protiv…

RTV 14.04.2024
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je da će se Srbija do poslednjeg trenutka boriti za istinu i pravdu, kao i da je poslao 14 pisama evropskim liderima i članicama Saveta Evrope. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je nakon… »
Vučić: U zaštitu suvereniteta Srbije potrebno je da ulažemo i preko mere

Vučić: U zaštitu suvereniteta Srbije potrebno je da ulažemo i preko mere

Beta 14.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Beogradu da je zbog "geopolitičkog vrtloga" u svetu potrebno ulagati "i preko mere" u zaštitu suvereniteta Srbije. Vučić je na svečanosti povodom Dana odreda Vojne policije specijalne namene… »
Vučić šalje specijalnog izaslanika Vuka Jeremića da odnese pismo u UN povodom rezolucije o Srebrenici

Vučić šalje specijalnog izaslanika Vuka Jeremića da odnese pismo u UN povodom rezolucije o Srebrenici

NIN 14.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas povodom najava usvajanja rezolucije o Srebrenici u Ujedinjenim nacijama da će se Srbija "boriti snažno i do kraja" i najavio da, posle učešća na sajmu u Mostaru, putuje u Njujork. On je… »
Vučić na svečanosti "Kobrama" uručio vojnu zastavu: "Da ona nikada ne padne u ruke neprijatelja, kao ni pedalj naše…

Vučić na svečanosti "Kobrama" uručio vojnu zastavu: "Da ona nikada ne padne u ruke neprijatelja, kao ni pedalj naše…

Blic 14.04.2024
Aleksandar Vučić, predsednik Republike i vrhovni komandant Vojske Srbije, prisustvovao je vojnoj svečanosti povodom Dana Odreda vojne policije specijalne namene "Kobre". Na svečanosti je saopšteno je da doneta odluka da se ovoj jedinici dodeli vojna… »
Vučić: Srbija ni kriva ni dužna pritisnuta, potrebno ulagati i preko mere u zaštitu suvereniteta

Vučić: Srbija ni kriva ni dužna pritisnuta, potrebno ulagati i preko mere u zaštitu suvereniteta

Radio 021 14.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je zbog "geopolitičkog vrtloga" u svetu potrebno ulagati "i preko mere" u zaštitu suvereniteta Srbije. Vučić je na svečanosti povodom Dana odreda Vojne policije specijalne namene "Kobre" u kasarni… »
Vučić: Poslao sam 14 personalizovanih pisama evropskim liderima, Vuk Jeremić će uručiti pismo predsedniku Generalne…

Vučić: Poslao sam 14 personalizovanih pisama evropskim liderima, Vuk Jeremić će uručiti pismo predsedniku Generalne…

Nova 14.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je na obeležavanju Dana odreda vojne policije "Kobre" da je poslao pismo 14 država članica Saveta Evrope, povodom predstojeće skupštine na kojoj će se diskutovati o ulasku Kosova u tu organizaciju. Rekao… »
Vučić: Napisao sam 14 pisama evropskim liderima povodom odluke Saveta Evrope

Vučić: Napisao sam 14 pisama evropskim liderima povodom odluke Saveta Evrope

Euronews 14.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas da je Srbija preduzela sve mere i da je napisao pisma svim članicama Saveta Evrope, ukupno 14 različitih pisama evropskim liderima, u kojim ih je pozvao da još jednom razmisle po pitanju prijema… »
Vučić najavio put u Njujork: "Borićemo se hrabro i snažno i iznenadiće se rezultatom" (video)

Vučić najavio put u Njujork: "Borićemo se hrabro i snažno i iznenadiće se rezultatom" (video)

Blic 14.04.2024
- Mi smo preduzeli sve mere i napisao samo pisma svim članicama Saveta Evrope. Ukupno sam napisao 14 različitih pisama evropskim liderima, uglavnom personalizovana, na jedan način nepriznavačima, na drugi način priznavačima... Naročito onim… »
Vučić: Napisao sam 14 pisama evropskim liderima da razmisle o prijema Kosova u Savet Evrope

Vučić: Napisao sam 14 pisama evropskim liderima da razmisle o prijema Kosova u Savet Evrope

Insajder 14.04.2024
Predsednik Aleksandar Vučić rekao je u nedelju 14. aprila, da je Srbija preduzela sve mere, da je napisao pisma svim članicama Saveta Evrope, ukupno 14 različitih pisama evropskim liderima, u kojim ih je pozvao da još jednom razmisle po pitanju… »
Vučić: Plate vojnika biće veće, potrebno da osnažimo vojsku i ulažemo u zaštitu suvereniteta

Vučić: Plate vojnika biće veće, potrebno da osnažimo vojsku i ulažemo u zaštitu suvereniteta

Euronews 14.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da će se u narednim danima i nedeljama boriti svim političkim sredstvima da se sačuva obraz i ugled Srbije, da se odbrane interesi Srbije i da se kao mala zemlja suprotstavimo najmoćnijima u svetu… »
Vučić o ključnim nacionalnim pitanjima: "Napisao sam 14 različitih pisama evropskim liderima, borićemo se"

Vučić o ključnim nacionalnim pitanjima: "Napisao sam 14 različitih pisama evropskim liderima, borićemo se"

Mondo 14.04.2024
Vućić je prisustvovao svečanosti povodom Dana Odreda vojne policije specijalne namene "Kobre". Vućić je prisustvovao svečanosti povodom Dana Odreda vojne policije specijalne namene "Kobre". Nakon vojne svečanosti povodom Dana Odreda vojne policije… »
Vučić: U zaštitu suvereniteta Srbije potrebno je da ulažemo i preko mere

Vučić: U zaštitu suvereniteta Srbije potrebno je da ulažemo i preko mere

Novi magazin 14.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Beogradu da je zbog "geopolitičkog vrtloga" u svetu potrebno ulagati "i preko mere" u zaštitu suvereniteta Srbije. Vučić je na svečanosti povodom Dana odreda Vojne policije specijalne namene… »
Vučić: U zaštitu suvereniteta Srbije potrebno je da ulažemo i preko mere

Vučić: U zaštitu suvereniteta Srbije potrebno je da ulažemo i preko mere

Radio sto plus 14.04.2024
Vučić je na svečanosti povodom Dana odreda Vojne policije specijalne namene “Kobre” u kasarni “Vasa Čarapić”, rekao da je Srbija danas “pritisnuta snažnije nego ikad”, kako je rekao, od onih koji bi da komadaju njenu teritoriju do onih… »
Vučić: Ako usvoje rezoluciju o Srebrenici, Srbija će se kandidovati za nestalnu članicu SB UN

Vučić: Ako usvoje rezoluciju o Srebrenici, Srbija će se kandidovati za nestalnu članicu SB UN

Novi magazin 14.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je danas da će se u slučaju da Generalna skupština UN usvoji rezoluciju o genocidu u Srebrenici, Srbija istog dana kandidovati za nestalnu članicu Saveta bezbednosti UN. Vučić je ocenio da će, u slučaju… »
Počela svečanost povodom dana Kobri, prisustvuje Vučić

Počela svečanost povodom dana Kobri, prisustvuje Vučić

IndeksOnline 14.04.2024
BEOGRAD – U kasarni “Vasa Čarapić” u Beogradu počela je danas svečanost povodom Dana Odreda vojne policije specijalne namene Kobre kojoj prisustvuje i predsednik Srbije i vrhovni komandant Vojske Srbije Aleksandar Vučić. Svečanosti… »
Vučić: Srbija u sred geopolitičkog vrtloga, pritisnuta snažnije nego ikad

Vučić: Srbija u sred geopolitičkog vrtloga, pritisnuta snažnije nego ikad

RTK 14.04.2024
Predsednik Aleksandar Vučić poručio je danas na svečanosti povodom Dana Odreda vojne policije specijalne namene Kobre, u kasarni „Vasa Čarapić“, da se naša zemlja nalazi u sred geopolitičkog vrtloga, ni kriva ni dužna, a pritisnuta snažnije… »
Vučić najavio: Plate vojnika biće veće!

Vučić najavio: Plate vojnika biće veće!

Blic 14.04.2024
Plate vojnika biće veće, potrebno je da snažimo vojsku i ulažemo u zaštitu suverenita da bi odvratili one koji bi želeli uništenje Srbije, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Predsednik Republike i vrhovni komandant Vojske Srbije … »
Vučić: Srbija u sred geopolitičkog vrtloga, pritisnuta snažnije nego ikad

Vučić: Srbija u sred geopolitičkog vrtloga, pritisnuta snažnije nego ikad

Vesti online 14.04.2024
Predsednik Aleksandar Vučić poručio je danas na svečanosti povodom Dana Odreda vojne policije specijalne namene Kobre, u kasarni “Vasa Čarapić”, da se naša zemlja nalazi u sred geopolitičkog vrtloga, ni kriva ni dužna, a pritisnuta snažnije… »
Vučić: Plate vojnika biće veće, potrebno je da snažimo vojsku

Vučić: Plate vojnika biće veće, potrebno je da snažimo vojsku

Insajder 14.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je u nedelju 14. aprila, na svečanosti povodom Dana Odreda vojne policije specijalne namene Kobre, u kasarni "Vasa Čarapić", da se naša zemlja nalazi u sred geopolitičkog vrtloga, ni kriva ni dužna, a… »
Vučić dodelio vojnu zastavu: Obraz nema cenu, žele da nas okarakterišu kao genocidne, suprotstavićemo se

Vučić dodelio vojnu zastavu: Obraz nema cenu, žele da nas okarakterišu kao genocidne, suprotstavićemo se

B92 14.04.2024
Predsednik Republike i vrhovni komandant Vojske Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je vojnoj svečanosti povodom Dana Odreda vojne policije specijalne namene "Kobre". "Velika mi je čast što sam danas ovde sa vama. Velika čast što sam odlukom mogao… »
Vučić najavio povećanje plate VIDEO

Vučić najavio povećanje plate VIDEO

B92 14.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je prisustvovao vojnoj svečanosti povodom Dana Odreda vojne policije specijalne namene "Kobre" i tom prilikom najavio povećanje plata vojnika. "Plate vojnika biće veće, potrebno je da snažimo vojsku i ulažemo u… »
Vučić predao vojnu zastavu komandantu Kobri, najavio ulaganja u vojsku i veće plate vojnicima

Vučić predao vojnu zastavu komandantu Kobri, najavio ulaganja u vojsku i veće plate vojnicima

RTS 14.04.2024
U kasarni "Vasa Čarapić" održana je svečanost povodom Dana Odreda vojne policije specijalne namene Kobre. Predsednik Aleksandar Vučić, koji je i vrhovni komandant Vojske Srbije, poručio je da treba da snažimo vojsku i ulažemo i preko mere u… »
Nećemo im dati da srpski narod okarakterišu kao najgori! Vučić se obratio Kobrama: Od vas se uvek očekuje "da"

Nećemo im dati da srpski narod okarakterišu kao najgori! Vučić se obratio Kobrama: Od vas se uvek očekuje "da"

Mondo 14.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić govorio je danas na svečanosti povodom dana "Kobri". Predsednik Srbije Aleksandar Vučić govorio je danas na svečanosti povodom dana "Kobri". Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se danas javnosti na vojnoj… »
Predsednik i vrhovni komandant kobrama o pritiscima Vučić: Dovode nas u situaciju da nemamo kud! Sačuvaćemo obraz Srbije

Predsednik i vrhovni komandant kobrama o pritiscima Vučić: Dovode nas u situaciju da nemamo kud! Sačuvaćemo obraz Srbije

Kurir 14.04.2024
Naša zemlja nalazi se usred geopolitičkog vrtloga, ni kriva ni dužna. Predsednik Srbije i vrhovni komandant oružanih snaga Aleksandar Vučić istakao je da će u nadenim danima i nedeljama naša zemlja trpeti užasne pritiske. On je poručio danas na… »
Mali: Vučić će danas u obraćanju govoriti o strateški važnim odlukama za zemlju

Mali: Vučić će danas u obraćanju govoriti o strateški važnim odlukama za zemlju

Telegraf 14.04.2024
Čeka nas važno obraćanje predsednika Vučića, rekao je ministar Siniša Mali. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić daće tokom današnjeg obraćanja izjave oko strateški važnih odluka za našu zemlju, izjavio je potpredsednik Vlade Srbije i ministar… »
Uskoro svi lokalni izbori?!

Uskoro svi lokalni izbori?!

Pravda 14.04.2024
U vladajućoj koaliciji ozbiljno se razmatra opcija da redovni lokalni izbori budu održani 2. juna, kad i beogradski, a raspisivanju izbora prethodila bi izmena Zakona o lokalnim izborima, saznaje N1 iz izvora bliskog vrhu vlasti. Kako je objasnio izvor… »

Vesti dana »