Povezane vesti

Igor Duljaj - Potrošena legenda ili trenerska zabluda?

Igor Duljaj - Potrošena legenda ili trenerska zabluda?

Sportske.net 29.04.2024
Fudbalski klub Partizan petu sezonu zaredom završava bez osvojenog trofeja, sedam sezona nije šampion Srbije, a kako trenutno stoje stvari, za rezultatski neuspeh u tekućoj sezoni ceh će platiti trener Igor Duljaj, o čijoj će sudbini danas… »
Oglasio se Duljaj: "Ako sam ja problem..."

Oglasio se Duljaj: "Ako sam ja problem..."

Sportske.net 29.04.2024
Dok čeka sastanak Upravnog odbora na kom će se odlučivati o njegovoj sudbini, trener Partizana Igor Dulaj jutros je vodio trening svoje ekipe, a posle njega je za "Telegraf" prokomentarisao aktuelnu kriznu situaciju, koja je kulminirala sinoć posle… »
Otkazana sednica UO Partizana - O Duljaju drugom prilikom!

Otkazana sednica UO Partizana - O Duljaju drugom prilikom!

Sportske.net 29.04.2024
Sednica Upravnog odbora FK Partizan, koja je trebalo da bude održana u ponedeljak, otkazana je u poslednji čas. Pojedini članovi UO nisu u Beogradu, stoga će se o sudbini Igora Duljaja odlučivati drugom prilikom, prenosi "Kurir". Partizan je sinoć… »
Najnovija vest Igor Duljaj napušta Partizan: Ako sam ja problem...

Najnovija vest Igor Duljaj napušta Partizan: Ako sam ja problem...

Dnevnik 29.04.2024
Crno-beli su u seriji od četiri poraza, a trenutno je ugroženo i drugo mesto koje vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona, jer je TSC posle pobede u Humskoj (2:1) prišao samo na četiri boda zaostatka. Fudbalski klub Partizan ovog ponedeljka će… »
Duljaj otvorio dušu: Trener Partizana otkrio šta je poručio Milošu Vazuri!

Duljaj otvorio dušu: Trener Partizana otkrio šta je poručio Milošu Vazuri!

Hot sport 29.04.2024
Konačna odluka o sudbini Igora Duljaja ostaje na UO Partizana FK Partizan se suočava sa veoma ozbiljnom situacijom, a ona se tiče sudbine trenera prvog tima Igora Duljaja. Crno-beli su danas započeli sastanak Upravnog odbora kluba na kome će… »
Duljaj smenjen, Nađ vodi crno-bele

Duljaj smenjen, Nađ vodi crno-bele

Sportski žurnal 29.04.2024
Promene u Humskoj. Igor Duljaj nije više trener fudbalera Partizana, odlučeno je večeras na sednici Upravnog odbora crno-belih. Ekipu Partizana će do kraja sezone da vodi dosadašnji pomoćni trener Albert Nađ. Fudbaleri Partizana su zabeležili… »
Gotovo: Igor Duljaj više nije trener Partizana

Gotovo: Igor Duljaj više nije trener Partizana

Sport klub 29.04.2024
Većalo se i odluka je pala. Upravni odbor Partizana je većinom izglasao odluku da dosadašnji šef struke, Igor Duljaj, više ne obavlja tu funkciju. DULJAJ ZA SK: NISAM IZNENAĐEN Trener crno-belih je jutros odradio poslednji trening sa ekipom, ne… »
Partizan: Smena Duljaja cilju stabilizacije igre i rezultata

Partizan: Smena Duljaja cilju stabilizacije igre i rezultata

Sport klub 29.04.2024
Igor Duljaj više nije trener Partizana. To je odluka Upravnog odbora kluba nakon koje je iz Humske 1 stiglo i zvanično saopštenje. DULJAJ ZA SK: NISAM IZNENAĐEN Saopštenje Partizana prenosimo u celosti i bez izmena: „Fudbalski klub „Partizan“… »
Duljaj smenjen tokom gostovanja u živom programu, evo šta je pričao

Duljaj smenjen tokom gostovanja u živom programu, evo šta je pričao

Sportske.net 29.04.2024
Dosadašnji trener Partizana Igor Duljaj smenjen je tokom večerašnjeg živog gostovanja na TV "K1". Da li je bio svestan da će se to dogoditi večeras, pa je svakako rešio da dogovoreno gostovanje na pomenutoj televizij ispoštuje ili je očekivao da… »
Duljaj poslao emotivnu poruku: „Srce mi kaže da ću sutra voditi trening, a ako ovi odluče drugačije…“

Duljaj poslao emotivnu poruku: „Srce mi kaže da ću sutra voditi trening, a ako ovi odluče drugačije…“

Hot sport 29.04.2024
Duljaj je otkrio kako se oseća FK Partizan se suočava sa veoma ozbiljnom situacijom, a ona se tiče sudbine trenera prvog tima Igora Duljaja. Crno-beli su danas započeli sastanak Upravnog odbora kluba na kome će odlučiti o tome da li će aktuelni… »
Duljaj o tajni uspešnog prelaznog roka: Trener Partizana je u Humsku doveo sjajna pojačanja zahvaljujući jednom čoveku!

Duljaj o tajni uspešnog prelaznog roka: Trener Partizana je u Humsku doveo sjajna pojačanja zahvaljujući jednom čoveku!

Hot sport 29.04.2024
Duljaj je zaista pogodio sa igračima koje je doveo FK Partizan se suočava sa veoma ozbiljnom situacijom, a ona se tiče sudbine trenera prvog tima Igora Duljaja. Crno-beli su danas započeli sastanak Upravnog odbora kluba na kome će odlučiti o tome da… »
Sednica UO Partizana ni odložena, ni održana - šta se dešava u Humskoj?

Sednica UO Partizana ni odložena, ni održana - šta se dešava u Humskoj?

Sportske.net 29.04.2024
Sednica Upravnog odbora Partizana koja je najavljena za danas i na kojoj bi trebalo da se razgovara o statusu trenera Igora Duljaja još uvek nije održana, ali nije ni odložena, prenosi Tanjug. Duljaj je odradio prepodnevni trening sa ekipom, ali nije… »
Zaseda upravni odbor FK Partizan: Ako Duljaj ode crno-beli imaju dva kandidata za njegovu zamenu!

Zaseda upravni odbor FK Partizan: Ako Duljaj ode crno-beli imaju dva kandidata za njegovu zamenu!

Hot sport 29.04.2024
Videćemo hoće li odluka biti doneta večeras U Partizanu se vode žustre debate oko sudbine trenera Igora Duljaja, a odgovor na pitanje da li će ostati na klupi možda ćemo dobiti već danas, saznaje se tokom sednice Upravnog odbora tima iz Humske… »
Zaseda UO Partizana - dva kandidata ukoliko Duljaj ode

Zaseda UO Partizana - dva kandidata ukoliko Duljaj ode

B92 29.04.2024
Da li će Igor Duljaj ostati trener Partizana? To je glavno pitanje srpskog fudbala na početku poslednje nedelje aprila. Odgovor na to ćemo možda dobiti i u ponedeljak, s obzirom na to da je u toku sednica Upravnog odbora tima iz Humske. Iako je… »
Upravni odbor zaseda večeras u Humskoj, dve struje mišljenja

Upravni odbor zaseda večeras u Humskoj, dve struje mišljenja

Sport klub 29.04.2024
Delovalo je da do kraja dana neće biti odluke o smeni Igora Duljaja, ipak, Upravni odbor kluba iz Humske zaseda večeras u prostorijama stadiona. Partizan i Duljaj Duljaj: Neka uprava odluči, imam ugovor i radim normalno Ćurković za SK: Ne treba… »
Nove informacije iz humske: Sednica uo Partizana nije odložena, o statusu Duljaja možda će se odlučivati već večeras!

Nove informacije iz humske: Sednica uo Partizana nije odložena, o statusu Duljaja možda će se odlučivati već večeras!

Hot sport 29.04.2024
Partizan danas može da donese bitnu odluku Upravni odbor FK Partizan, koji je bio najavljen za ponedeljak, a na kojem se trebalo raspravljati o statusu trenera Igora Duljaja, ipak nije održan, ali prema informacijama Tanjuga nije odložen. Prema… »
"UO Partizana nije odložen - o statusu Duljaja možda i večeras"

"UO Partizana nije odložen - o statusu Duljaja možda i večeras"

B92 29.04.2024
Upravni odbor FK Partizan, koji je najavljen za ponedeljak i na kome je trebalo da se razgovara o statusu trenera Igora Duljaja, nije održan, ali prema informacijama Tanjuga nije odložen. "Duljaj je odradio prepodnevni trening sa ekipom, ali nije… »
Duljaj treba da ostane! Ivan Ćurković brani trenera Partizana: Evo zašto sada nije trenutak!

Duljaj treba da ostane! Ivan Ćurković brani trenera Partizana: Evo zašto sada nije trenutak!

Mondo 29.04.2024
Ivan Ćurković smatra da Igor Duljaj treba da ostane trener Partizana. Ivan Ćurković smatra da Igor Duljaj treba da ostane trener Partizana. Da li Igor Duljaj ostaje na klupi Partizana ili ne? Spekulacije postoje, navodno je bliži odlasku, ali potvrde… »
Odložena sednica Upravnog odbora na kojoj je trebalo da se odlučuje o sudbini Igora Duljaja: Nema kvoruma zbog praznika, o…

Odložena sednica Upravnog odbora na kojoj je trebalo da se odlučuje o sudbini Igora Duljaja: Nema kvoruma zbog praznika, o…

Danas 29.04.2024
Sednica Upravnog odbora Fudbalskog kluba Partizan, na kojoj je jedina tačka dnevnog reda trebalo da bude eventualna smena trenera Igora Duljaja, otkazana je u poslednji čas. Kako se ispostavilo, većina članova UO nije u Beogradu zbog praznika, pa će… »
Igor Duljaj: Nikad neću biti problem za klub, ljudi ne znaju šta se dešavalo iz kulisa

Igor Duljaj: Nikad neću biti problem za klub, ljudi ne znaju šta se dešavalo iz kulisa

Danas 29.04.2024
Šta klub bude odlučio, prihvatiću bez problema. Upravni odbor Partizana još uvek nije odlučio, tačnije, u toku je većanje u vezi sa trenerskom sudbinom Igora Duljaja. Nedovoljno dokazani stručnjak jutros je vodio trening, negde svestan da bi mogao… »
Otkazana sednica UO partizana: O Duljaju drugom prilikom

Otkazana sednica UO partizana: O Duljaju drugom prilikom

Dnevnik 29.04.2024
Sednica Upravnog odbora FK Partizan, koja je trebalo da bude održana u ponedeljak, otkazana je u poslednji čas. Pojedini članovi UO nisu u Beogradu, stoga će se o sudbini Igora Duljaja odlučivati drugom prilikom, prenosi "Kurir". Trener crno-belih se… »
Partizan, za sada, ne menja Duljaja: Odložena sednica Upravnog odbora Partizana!

Partizan, za sada, ne menja Duljaja: Odložena sednica Upravnog odbora Partizana!

Hot sport 29.04.2024
Pojedini članovi UO nisu u Beogradu Sednica Upravnog odbora FK Partizan, koja je trebalo da bude održana u ponedeljak, otkazana je u poslednji čas. Pojedini članovi UO nisu u Beogradu, stoga će se o sudbini Igora Duljaja odlučivati drugom prilikom… »
"Duljaj treba da ostane - nije ovo debakl”

"Duljaj treba da ostane - nije ovo debakl”

B92 29.04.2024
Da li će Igor Duljaj ostati trener fudbalera Partizana, pitanje je na koje će odgovor biti poznat posle hitne sednice Upravnog odbora kluba iz Humske. Hitno zasedanje došlo je posle poraza od TSC-a od 2:1, čime se i borba za drugo mesto "zakuvala"… »
Duljaj: "Ako sam ja problem..."

Duljaj: "Ako sam ja problem..."

B92 29.04.2024
Trener Partizana Igor Duljaj prokomentarisao je navode da bi mogao da bude smenjen sa mesta šefa struke. Crno-beli su poraženi od TSC-a u nedelju (2:1) i u seriji su od četiri neuspeha zaredom. Upravni odbor trebalo bi u ponedeljak da zaseda o njegovom… »
Otkazana sednica UO Partizana - o Duljaju drugom prilikom

Otkazana sednica UO Partizana - o Duljaju drugom prilikom

B92 29.04.2024
Sednica Upravnog odbora FK Partizan, koja je trebalo da bude održana u ponedeljak, otkazana je u poslednji čas. Pojedini članovi UO nisu u Beogradu, stoga će se o sudbini Igora Duljaja odlučivati drugom prilikom, prenosi "Kurir". Trener crno-belih se… »
Duljaj: Neka uprava odluči, imam ugovor i radim normalno

Duljaj: Neka uprava odluči, imam ugovor i radim normalno

Sport klub 29.04.2024
U očekivanju odluke da li će Igor Duljaj ostati trener Partizana, javio se i šef stručnog štaba. Trener crno-belih, u razgovoru za Telegraf, istakao da je sve na klubu i da će on poštovati svaku odluku: „Vodio sam trening sasvim normalno, jer sam… »
Dan odluke za Duljaja: Partizan ovog ponedeljka određuje sudbinu trenera!

Dan odluke za Duljaja: Partizan ovog ponedeljka određuje sudbinu trenera!

Hot sport 29.04.2024
Videćemo kakva će odluka biti „hladnije“ glave Fudbaleri Partizana su poraženi svom terenu u meču drugog kola plej-ofa Mozzart Bet Superlige Srbije od ekipe TSC-a rezultatom 1:2. Nakon dva vezana poraza u derbiju, ‘crno-beli’ su pretrpeli… »
Saznajemo: Partizan smenjuje Igora Duljaja! Tektonske promene u Humskoj

Saznajemo: Partizan smenjuje Igora Duljaja! Tektonske promene u Humskoj

Kurir 29.04.2024
Zbog serije loših rezultata Partizan je rešio da smeni trenera Igora Duljaja, saznaje Kurir. Fudbalski klub Partizan zakazao je za ponedeljak hitnu sednicu Upravnog odbora na kojoj će glavna tema biti rezultati i učinak trenera Duljaja. Crno-beli se… »
Partizan odlučio - igor Duljaj više neće biti trener!

Partizan odlučio - igor Duljaj više neće biti trener!

Mondo 29.04.2024
Igor Duljaj više neće biti trener Partizama! Igor Duljaj više neće biti trener Partizama! Nakon serije od četiri meča bez pobede Partizan je rešio da smeni Igora Duljaja! Kako "Kurir" prenosi samo se čeka zvaničan kraj saradnje sa nekadašnjim… »

Vesti dana »