Povezane vesti

"Imala sam zahvat": Elma Sinanović se oglasila nakon što je puštena iz bolnice: "Hvala što se interesujete"

"Imala sam zahvat": Elma Sinanović se oglasila nakon što je puštena iz bolnice: "Hvala što se interesujete"

Blic pre 14 dana
Pevačica Elma Sinanović nedavno je operisana na Institutu za onkologiju i radiologiju. Elma nije želela da otkriva o čemu je reč, ali je rekla kako se nakon intervencije oseća dobro, a kako kaže, detalje intervencije još uvek nije spremna da… »
"Imala sam zahvat" Elma Sinanović se oglasila nakon operacije, puštena iz bolnice: Hvala što se...

"Imala sam zahvat" Elma Sinanović se oglasila nakon operacije, puštena iz bolnice: Hvala što se...

Kurir pre 14 dana
Pevačica Elma Sinanović nedavno je operisana na Institutu za onkologiju i radiologiju. Elma nije želela da otkriva o čemu je reč, ali je rekla kako se nakon intervencije oseća dobro, a kako kaže, detalje intervencije još uvek nije spremna da… »
Operisana Elma Sinanović: Pevačica se oglasila, otkrila kako se oseća

Operisana Elma Sinanović: Pevačica se oglasila, otkrila kako se oseća

Mondo pre 14 dana
Elma Sinanović imala je manju intervenciju. Elma Sinanović imala je manju intervenciju. Pevačica Elma Sinanović hospitalizovana je, pa potom i operisana tokom jučerašnjeg dana. Operacija je obavljena na Institutu za onkologiju i radiologiju. Uzrok… »
Elma Sinanović se oglasila nakon operacije i otkrilla kako se oseća!

Elma Sinanović se oglasila nakon operacije i otkrilla kako se oseća!

Svet plus pre 15 dana
Nakon nedavne operacije, Elma Sinanović se oglasila i otkrila kako se oseća. Pevačica nikada javno nije pričala o svom zdravlju, a nedavna operacija iznenadila je sve njene fanove. Popularna pevačica, kako je istakla operisala je "pevačku boljku"… »
Operisana Elma Sinanović: "Imala sam intervenciju", evo gde se pevačica nalazi

Operisana Elma Sinanović: "Imala sam intervenciju", evo gde se pevačica nalazi

Blic pre 15 dana
Poznata pevačica Elma Sinanović hospitalizovana je, pa potom i operisana tokom jučerašnjeg dana. Operacija je obavljena na Institutu za onkologiju i radiologiju. Uzrok njene hospitalizacije i sama vrsta zahvata nisu poznati, prenosi "Srbija Danas"… »

Vesti dana »